Nešiojamų kompiuterių taisymas

Patogiausias ir greičiausias Nešiojamų kompiuterių remontas Vilniuje. Mes esame  savo srities profesionalai, kurie pasiryžę jums padėti, kai to reikia čia ir dabar! Nuo savo konkurentų mes skiriames tuo, kad operatyviai reaguojame į iškilusias problemas ir sprendžiame jas kiek įmanoma greičiau – nes mes nesėdime vietoje, o atvažiojamame į vietą su visą savo taisykla, tad Jūsų nešiojamas kompiuteris bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai iki 15 min.

Nešiojamų kompiuterių taisymas
Rezervuoti
Nešiojamų kompiuterių taisymo paslaugos Kaina
Kompiuterio (ar kitos kompiuterinės technikos) gedimo nustatymas
nemokamai
Kompiuterio pagrindinės plokštės ir kitų komponentų valymas nuo skysčių ir jų sukeltos korozijos
nuo 30 €
Aušinimo sistemos valymas nuo dulkių ir termopastos keitimas
45 €
Visų rūšių įkroviklių (pakrovėjų) remontas (tarp jų ir macbook magsafe tipo pakrovėjų)
nuo 30 €
Ekrano lankstų (vyrių) keitimas – remontas
nuo 30 € iki 90 €
Operacinės sistemos (Windows, Mac OS, Linux) perrašymas
30 €
Operacinės sistemos atstatymas
30 €
Šaliname virusus, kenkėjiškas programas (malware)
40 €
Duomenų atkūrimas
nuo 30 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija/

Kompiuterio remontas – greitai ir kokybiškai

Šiais laikais gyvenimas be kompiuterio yra sunkiai įsivaizduojamas, kadangi mes su jais dirbame, pramogaujame, bendraujame ir perkame. Natūralu, kad sugedus kompiuteriui norisi kuo greičiau surasti specialistus, kurie sutvarkytų iškilusią problemą. Kompiuterių remontas, kurį atlieka profesionalai, greitai ir sėkmingai leis toliau naudotis įranga, tad jokiu būdu nebandykite problemos išspręsti pats. Dažnai savarankiškas tvarkymas sukelia daugiau problemų nei buvo iki tol. Beveik visiems darbams atlikti reikia specialių įrankių bei ne vienerių metų patirtį remontuojant telefonus.

Cantstop.lt  kompiuterių taisykla Vilniuje jau daug metus atlieka tokius remonto darbus, kaip: ekrano keitimas, BIOS perrašymas, Windows programinės įrangos atnaujinimas, valymas ir t.t

Negendančių kompiuterių turbūt nelabai rastume net ir gerokai pasistengę ieškodami. Na, o kokybiškai darbą atliekantį meistrą rasti visai paprasta – būtent tokie dirba mūsų taisykloje.

Remonto darbų trukmė priklauso nuo pačio gedio. Jeigu tai yra kompiuterio ekrano keitimas arba kompiuterio krovimo lizdo keitimas – užtruksime iki 15 min. Jeigu jūsų kompiuteris  gavo dregmės arba „skendo” – remontas gali užtrukti iki 2 sav.

Taip, už kiekvieną pakeistą ekraną mes garantuojame neribotą garantijos laikotarpį. O baterijoms ir krovimo jungtims mes suteikiame šešių mėnesių garantiją.

Ne, CantStop.lt paslauga taisant nešiojamąjį kompiuterį neperžiūri ir nepaliečia jūsų asmeninių duomenų, todėl jie išliks saugūs.

Nešiojamų kompiuterių taisykla „Can’t Stop” yra patogioje vietoje, šalia vakarinio aplinkkelio, Naugarduko gatvėje 95, Vilniuje. Mūsų taisykla randasi naujamiestyje, todėl tikrai rasite kur pasistatyti automobilį.

Jeigu jums sudėtinga atvykti arba esate užimti ir neturite laiko kelionėms, „Can’t Stop” siūlo mobiliąją nešiojamų kompiuterių taisyklą, kuri atvyks į jūsų namus, ofisą ar kitą nurodytą vietą Vilniuje nemokamai.

Mūsų darbo valandos yra nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10:00 iki 18:00 ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00.

Kiekvienam klientui svarbu kad telefono remontas užtruktu kuo trumpiau. Kompiuterio remontas atliekamas mūsų profesionalų – patyrusių Apple įrangos technikų, todėl daugumą remontų atliekame iki 15 min. Stacionarioje taisykloje, kol vyksta jūsų kompiuterio remontas, galėsime jus pavašinti skania kava bei padėti išsirinkti nauja dėklą ar kitą aksesuarą. Visiem remonto darbams suteikiame garantiją –  neribotai.

Kokius nešiojamų kompiuterių remontas remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla siūlo pačius įvairiausius remonto darbus. Dauguma prieinamų paslaugų gali skirtis priklausomai nuo to, kokio modelio kompiuterio įrenginį remontuoti reikia. Tačiau visiems modeliams atliekamos tokios paslaugos kaip:

 • Diagnostika, tikslaus gedimo nustatymas;
 • Išlūžusių maitinimo lizdų taisymas;
 • Nešiojamų kompiuterių ekranų (LCD, matricų) bei ekrano komponentų keitimas;
 • Nešiojamų kompiuterių pagrindinių (motininių) plokščių taisymas, keitimas;
 • Grafinės (vaizdo) plokštės keitimas;
 • Kritusių korpusų litavimas;
 • Aplietų kompiuterių taisymas;
 • Klaviatūrų remontas, keitimas naujomis;
 • Vidaus dulkių valymas, aušintuvų keitimas;
 • Keičiame kietus diskus, operatyviąją atmintį, procesorius;
 • Atstatome operacines sistemas;
 • Tvarkome įvairius programinius gedimus (virusus). Visą informaciją  apie paslaugas suteiksime telefonuarba el.paštu, o, jeigu reikalingas kompiuterio remontas, ir telefonas neveikia ir jam reikia skubios Can’t stop pagalbos, visada galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistemair meistrai atvyks jūsų nurodytu adresu Vilniuje ir suremontuos iki 15 min.

Mūsų draugai:

Nešiojamųjų kompiuterių remontas ir taisymas Vilniuje ir Kaune

Vilniuje ir Kaune nešiojamųjų kompiuterių taisyklų pasirinkimas gausus, tačiau mes pasižymime aukščiausios kokybės paslaugomis. Mūsų pranašumas – greitas ir efektyvus remonto darbų atlikimas.

Nešiojamasis kompiuteris yra esminis įrankis daugeliui žmonių, todėl jo gedimas reikalauja skubaus ir profesionalaus sprendimo. Mūsų ekspertų komanda turi gilią patirtį įvairių prekių ženklų nešiojamųjų kompiuterių taisyme – nuo ekrano keitimo iki sudėtingų techninių problemų šalinimo. Mes naudojame tik aukštos kokybės detales, užtikrinančias ilgalaikį įrenginio veikimą ir patikimumą.

Kodėl svarbu valyti nešiojamąjį kompiuterį kasmet?

Kasmetinis nešiojamojo kompiuterio valymas yra būtinas, nes viduje kaupiasi dulkės ir kitos šiukšlės, kurios trukdo efektyviai kompiuterio ventiliacijai. Ši problema gali sumažinti įrenginio našumą ir tarnavimo laiką. Dulkės sukelia ne tik lėtesnį kompiuterio veikimą ir triukšmingesnį ventiliatorių darbą dėl perkaitimo, bet ir gali sukelti komponentų pažeidimus dėl šilumos. Tinkamas ir reguliarus valymas ne tik pailgina įrenginio gyvavimo trukmę, bet ir užtikrina efektyvesnį energijos naudojimą.

Prioritetinis nešiojamųjų kompiuterių remontas

Kai nešiojamasis kompiuteris staiga nustoja veikti, tai gali sukelti didelių nepatogumų darbe, moksluose ar asmeniniuose projektuose. Todėl, esant tokiai situacijai, labai svarbu greitai ir efektyviai išspręsti problemą. Skubus nešiojamų kompiuterių remontas leidžia vartotojui kuo greičiau grįžti prie įprastų veiklų. Pasirinkdami greitą nešiojamųjų kompiuterių remontą, investuojate ne tik į įrangos, bet ir į savo ramybės bei produktyvumo išlaikymą.

Aukščiausios kokybės nešiojamųjų kompiuterių taisymas

Aukštos kokybės nešiojamųjų kompiuterių taisymas – tai ne tik gedimo šalinimas, bet ir užtikrinimas, kad įrenginys veiktų kaip naujas. Tai apima aukščiausios kokybės komponentų naudojimą, kvalifikuotų specialistų darbą ir kruopštų problemų diagnostiką. Klientai, pasirinkę profesionalų taisymą, gali būti tikri, kad problemos nepasikartos ir jų įrenginiai tarnaus ilgai ir be trukdžių. Be to, tai reiškia asmeninės informacijos saugumą ir optimalų įrenginio našumą. Renkantis kokybišką nešiojamųjų kompiuterių taisymą, investuojate ne tik į įrenginio patikimumą, bet ir į savo asmeninį patogumą, žinodami, kad Jūsų technika yra patikimose rankose.