Apple iPhone baterijos keitimas

Mūsų Apple iPhone baterijos keitimas Vilniuje suteikia klientams sparčiausią ir patogiausią aptarnavimą. Išsiskiriame iš konkurentų savo gebėjimu operatyviai reaguoti ir spręsti problemas vietoje, nedelsiant nė akimirkos. Mes atvykstame su savo mobiliosios taisyklos įranga ir užtikriname, kad Jūsų iPhone baterija bus profesionaliai pakeista per 15 minučių arba greičiau. Mes esame tam, kad padėtumėme Jums užtikrinti greitą mobiliųjų įrenginių taisymą!

iPhone baterijos keitimas
Rezervuoti laiką
Modelis Kaina
iPhone 5, 5s, SE, 5c 30 €
iPhone 6/Plus 35 €
iPhone 6s/Plus 35 €
iPhone 7 39 €
iPhone 7 Plus 39 €
iPhone 8 45 €
iPhone 8 Plus 49 €
iPhone X 49 €
iPhone Xs 55 €
iPhone Xs Max 59 €
iPhone Xr 59 €
iPhone  SE 2 59 €
iPhone  11 69 €
iPhone 11 Pro 69 €
iPhone 11 Pro Max 79 €
iPhone 12/Pro 79 €
iPhone 12 Pro Max 79 €
iPhone 13/Pro 99 €
iPhone 13 Pro Max 99 €

Taip, mes ne tik paimsime Jūsų įrenginį, bet ir įvykdysime remonto darbus vietoje, vos per 15 minučių. Norėdami užsakyti meistrų apsilankymą, apsilankykite adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Greitas iPhone baterijos keitimas

Įsivaizduokite, kad nereikia laukti dienų ar valandų, kol Jūsų iPhone baterija bus pakeista. Mes siūlome greitą ir patikimą iPhone baterijos keitimo paslaugą. Mūsų įgūdžiai specialistai, pasinaudoję naujausia technologija, gali atlikti baterijos keitimą per vos 15 minučių.

Mūsų greitai reaguojančios komandos prioritetas – aptarnavimas vietoje. Vietoj to, kad paliktumėte savo telefoną servise ir lauktumėte, mes atvažiuojame pas jus su viskuo, ko reikia norint pakeisti bateriją. Tai reiškia, kad galite tęsti savo dieną be jokio trikdžio.

Mes esame pasiryžę suteikti Jums patogiausią ir greičiausią iPhone baterijos keitimo patirtį. Pasirinkite mus, jei norite kokybiško, greito ir profesionalaus aptarnavimo. Esame čia, kad padėtume Jums, kai tik reikia.

Gedimo laikotarpis yra susijęs su pačiu techninės bėdos pobūdžiu. Paprasti atvejai, kaip iPhone baterijos ar krovimo jungties pakeitimas, įvykdomi per maždaug 15 minučių. Tačiau, jei jūsų iPhone patyrė sušlapo arba buvo „panardintas” į vandenį, taisymas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Can’t Stop mobiliųjų telefonų servisas yra patogiai pasiekiamas Naujamiestyje, netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų telefonų taisykla yra lengvai pasiekiama automobiliu, su galimybe patogiai jį pasistatyti prie pat taisyklos.

Jeigu jums sunku atvykti arba neturite laiko , galite pasinaudoti mūsų mobiliąja telefonų taisyklos paslauga, tuomet mūsų specialistai atvyks į Jūsų namus, biurą, ar bet kokią kitą Jums tinkamą vietą.

Mūsų darbo valandos yra nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip, mes siūlome 6 mėnesių garantiją baterijos keitimui.

Ne, mūsų specialistai remonto procedūros metu nepanaikina Jūsų asmeninių duomenų – jie bus saugūs. Tačiau, reikėtų paminėti, kad mūsų servisas neprisiima atsakomybės už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles.

Mes suprantame, kaip svarbu kiekvienam klientui, kad jų mobilusis įrenginys būtų sutvarkomas per kuo trumpesnį laikotarpį. Mūsų telefonų taisykla gali atlikti reikiamą remontą vos per 15 minučių. Be to, mūsų stacionarioje taisykloje, kol lauksite savo iPhone remonto, pasiūlysime jums malonų laiko leidimą prie skanaus kavos puodelio, taip pat galėsime patarti dėl mobilaus įrenginio dėkliuko ar kito aksesuaro. Norime paminėti, kad suteikiame visiems atliktiems remonto darbams neribotą garantiją.

iPhone 12 baterijos keitimas

iPhone 12 baterijos keitimo paslauga – tai kompleksinis procesas, kurį atlieka mūsų kvalifikuoti technikai. Pradedant nuo saugaus iPhone 12 atidarymo, išmontuojame senąją bateriją, tikriname kitas vidines dalis dėl galimų pažeidimų. Toliau, įdiegiame naują aukštos kokybės bateriją, atitinkančią Apple standartus ir uždarome telefoną, nekeliant jokio pavojaus jo funkcionalumui. Baigus procesą, atliekame išsamų testavimą, užtikrinant optimalų veikimą ir ilgaamžiškumą.

iPhone 11 baterijos keitimo kaina: 79 €

iPhone 11 baterijos keitimas

Mūsų iPhone 11 baterijos keitimo paslauga skirta klientams, kurie patiria problemų dėl savo įrenginio energijos trūkumų. Tai gali būti nuolatinis greitas baterijos išsikrovimas, staigus išjungimas net esant pakankamam baterijos krovinio lygiui arba įrenginys tiesiog neįsijungia.

iPhone 11 baterijos keitimo kaina: 69 €

iPhone X baterijos keitimas

iPhone X baterijos keitimo paslauga yra skirta užtikrinti Jūsų telefono optimalų veikimą. Atlikdami baterijos keitimą, mes naudojame tik aukštos kokybės, originalias Apple baterijas, siekdami aukščiausios kokybės. Patyrę serviso specialistai atidžiai išardys Jūsų įrenginį, pakeis išsekusią bateriją ir atliks išsamų testavimą, kad įsitikintų, jog viskas veikia puikiai. iPhone X baterijos keitimas bus atliktas greitai, efektyviai ir profesionaliai.

iPhone X baterijos keitimo kaina: 49 €

iPhone XR baterijos keitimas

Dirbdami su kvalifikuotais technikais, mes atsargiai pakeisime iPhone XR bateriją, naudodamiesi tik aukščiausios kokybės dalimis. Procesas yra greitas ir efektyvus – mes įsipareigojame užbaigti darbus per 15 minučių.

iPhone X baterijos keitimo kaina: 59 €

iPhone 8 baterijos keitimas

iPhone 8 baterijos keitimo paslauga prasideda nuo įrenginio diagnozės, kad įsitikintume, jog problema kyla dėl baterijos. Tada naudojame specializuotus įrankius, kad atidarytume iPhone 8 ir pašalintume seną bateriją, saugiai laikydamiesi visų saugumo taisyklių. Įdiegiame kokybišką, sertifikuotą bateriją ir testuojame įrenginį, užtikrinant, kad naujoji baterija veikia tinkamai.

iPhone 8 baterijos keitimo kaina: 45 €

iPhone 7 baterijos keitimas

iPhone 7 baterijos keitimo paslauga garantuoja greitą ir saugų mobiliojo telefono baterijos atnaujinimą. Mūsų komanda yra sertifikuota ir patyrusi iPhone remonto srityje, naudojant tik originalias Apple detales. Paslauga apima senosios baterijos pašalinimą, naujos, aukštos kokybės baterijos įdėjimą ir funkcionavimo testavimą. Tai padidins Jūsų telefono veikimo trukmę ir efektyvumą.

iPhone 7 baterijos keitimo kaina: 39 €

Mūsų draugai: