D.U.K

Kokius įrenginius aptarnauja CAN’T STOP mobili telefonų taisykla?


 • Mūsų įmonė aptarnauja Apple ( iPhone) , Samsung, Xiaomi bei Huawei (Honor) įrenginius, išskyrus kinietiškas šių įrenginių kopijas.

 

Kur galima pristatyti mobiliuosius įrenginius remontui?


 • Jus galite prystati įrenginį remontui adresu Naugarduko g. 95 arba  Can’t Stop profesionali technikų komanda atvyks Jūsų nurodytu adresu: į darbą, namus ar kitą Jums patogią vietą visiškai nemokamai. Mūsų mobili telefonų taisykla aprūpinta visa reikalinga technika, tad Jūsų telefonas ar kitas mobilus įrenginys bus sutaisytas vietoje iš karto greitai ir kokybiškai.

 

Kiek užtrunka įrenginio remontas Can’t Stop?


 • Dažniausiai remontas atliekamas per 15 minučių, bet kartais užtrunka iki 2 valandų, tai priklauso nuo remonto sudėtingumo. Retais atvejais remontas užtrunka iki 1 mėn., jeigu įrenginiui reikalingas specifinis remontas (pvz.: įrenginys gavo dregmės).

 

Ar savo darbams suteikiate garantiją?


 • Taip. Visiems pakeistiems ekranams mes suteikiame garantiją neribotam laikui. Baterijoms, bei krovimo lizdams – 6 mėn garantiją.

 

Ar Can’t Stop  atlieka garantinį remontą?


 • Can’t Stop atlieka tik pogarantinį telefonų remontą. Žinoma, galime suremontuoti ir garantinį telefoną už remontą atitinkančią darbų kainą. Tokiu atveju suteikiame garantiją savo atliktiems darbams.

 

Ar remonto metu bus prarasti duomenys buvę telefone?


 • Ne, Can’t Stop servisas remonto metu «neliečia“ Jūsų duomenų, tad jie išliks.  Bet už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles Can‘t Stop servisas neatsako.

 

Ką reikėtų daryti įmetus/apliejus telefoną arba kompiuterį į vandenį?


 • Iš karto kvieskite Can’t Stop meistrus, kad jie galėtų pradėti kuo greičiau pašalinti drėgmę esančia įrenginyje. Nebandykite krauti arba įjungti įrenginį, nes tuo tik pabloginsite situaciją. Dregmės šalinimo kainos prasideda nuo 30 €.

 

Ar galite paimti įrenginį iš namų?


 • Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija/ 

 

Ar aptarnaujate įrenginius su namu draudimu?


 • Žinoma.  Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

 

Ar galima gražinti pakeistą ekrana, arba kitą dalį?


 • Pakeistos dalys, kurios buvo gaminamos pagal pirkėjo individualų užsakymą nebegali būti grąžintos dėl prekinių savybių praradimo (netekimo).

 

Kokiu būdu atsiskaitoma už prekes? Ar išrašote sąskaitas faktūras?


 • Galima atsiskaityti grynaisiais arba kortele tik fizinėje vietoje. Atsiskaitymas mobilioje taisykloje tik kortele. Išrašome sąskaitas faktūras tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims. Apmokėjimas pavedimu su 5 d.d atidėjimu galimas tik įmonėms, kurios pasirašę bendradarbiavimo sutartį.

 

Ar gedimo nustatymas kainuoja?


 • Įrenginio diagnostika yra nemokama tik tada, kai klientas palieka įrenginį remontuoti. Priešingu atveju diagnostikos kaina – 29.99 €.
Call Now Button