Apple iPhone galinio stiklo keitimas

Patogus ir greitas iPhone galinio stiklo keitimas. Mes esame telefonų tvarkymo specialistai, kurie yra pasiryžę padėti kiekvienam klientui. iPhone galinio dangtelio keitimo trukmė 2 – 6 valandos. Mūsų telefonų taisykla randasi Naugarduko gatvėje 95.

iPhone galinio stiklo keitimas
Rezervuoti laiką
Modelis Kaina
iPhone 8 45 €
iPhone 8 Plus 50 €
iPhone X 60 €
iPhone Xs 60 €
iPhone Xs Max 60 €
iPhone Xr 60 €
iPhone  SE 2 70 €
iPhone  11 70 €
iPhone 11 Pro 80 €
iPhone 11 Pro Max 90€
iPhone 12/ 12 Pro 105 €
iPhone 12 Pro Max 105 €
iPhone 13/ 13 Pro 140 €
iPhone 13 Pro Max 140 €
iPhone 14/ 14 Pro 150 €
iPhone 14 Pro Max 160 €
iPhone 15/ 15 Pro 180 €
iPhone 15 Pro Max 180 €

Tikrai taip, bet iPhone nugarėlės keitimas yra atliekamas tik mūsų stacionarioje taisykloje. Galite rezervuoti sau patogų laiką, kad meistrtas paimtu įrenginį: https://cantstop.lt/rezervacija.

iPhone galinio stiklo keitimas – greitai ir kokybiškai

Iškilo problema su iPhone galiniu stiklu? Nesirūpinkite, mūsų komanda gali jį pakeisti greitai ir kokybiškai. Mūsų meistrai turi ilgametę patirtį remontuodami „Apple” produktus ir yra pasirengę pakeisti jūsų iPhone galinį stiklą.

Mes suprantame, kad Jūsų laikas yra brangus, todėl mes visada stengiamės atlikti remonto darbus kuo greičiau. Dažniausiai iPhone galinio stiklo keitimas trunka 1 – 4 valandas. Tačiau darbo apimtis gali skirtis priklausomai nuo iPhone modelio ir jo būklės.

Nepriklausomai nuo to, ar jūsų iPhone galinis stiklas yra įtrūkęs, ar jis visiškai sudužęs, mūsų specialistai pakeis Jūsų įrenginio galinį stiklą.

Remonto darbų trukmė priklauso nuo pačio stiklo pažeidimo. iPhone galinio stiklo keitimo trukmė priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant modelį, sugadintų dalių apimtį ir kitus remonto darbus, kuriuos gali reikėti atlikti kartu. Tačiau, remiantis mūsų patirtimi, dažniausiai šis procesas užtrunka nuo 2 iki 6 valandų.

Telefonų taisymo įmonė „Can’t Stop” yra įsikūrusi Naujamiestyje ir yra visai netoli aplinkėlio, Naugarduko g. 95, Vilniuje. Dėl patogios strateginės taisyklos vietos, atvykimas automobiliu yra itin patogus, nes visuomet rasite kur pasistatyti savo transporto priemonę.

Mūsų darbo laikas yra nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10:00 iki 18:00 val., o šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00 val. Laukiame Jūsų nurodytu adresu.

Visiems galinio stiklo keitimo darbams yra suteikiama neribota garantija. Todėl jeigu buvo atliktas mūsų brokas, mes šią problemą sutvarkysime nemokamai.

Jūsų duomenys nebus prarandi. Mūsų telefonų taisykla keitimo metu neliečia Jūsų asmeninių duomenų, todėl jie išliks. Tačiau norime paminėti, kad už įrenginyje esančią informaciją, SIM ir SD korteles bei apsaugines plėveles, mūsų taisykla atsakomybės neprisiima.

iPhone X galinio stiklo keitimas

iPhone X galinio stiklo keitimas reikalauja kruopštumo. Mūsų specialistai yra pakeitę jau daugiau nei 100 iPhone X galinių stiklų, todėl galite būti tikri, kad keitimas bus greitas ir kokybiškas.

Taisymo kaina: 60 €

iPhone XR galinio stiklo keitimas

iPhone XR modelis turi stiklinį korpusą, kuris turi gražią išvaizdą, tačiau gali būti pažeidžiamas nuo smūgių ar kritimo.

Taisymo kaina: 60 €

iPhone 11 galinio stiklo keitimas

iPhone 11 galinio stiklo keitimas yra viena iš dažniausiai teikiamų mūsų paslaugų. Apple šiuos modelius sukūrė su dvigubu stiklu, o tai reiškia, kad jie yra atsparūs smūgiams. Jei jūsų iPhone 11 galinis stiklas yra įtrūkęs ar sudužęs, mūsų komanda yra pasirengusi greitai ir efektyviai jį pakeisti.

Taisymo kaina: 70 €

iPhone 12 galinio stiklo keitimas

iPhone 12 galinio stiklo keitimas gali trukti nuo 1 iki 4 valandų. iPhone 12 naudoja keraminį šerdies stiklą, kuris yra stipresnis už įprastą stiklą, tačiau vis tiek gali susidurti su įtrūkimais arba sulūžimu.

Taisymo kaina: 90 €

Kaip atliekamas galinio stiklo keitimas?

  • Pirmasis žingsnis yra išsami Jūsų mobilaus įrenginio diagnozė. Mūsų specialistai patikrina, ar galinio stiklo pažeidimas nepadarė poveikio kitoms telefono dalims ir nustato, ar reikia keisti tik stiklą, ar ir kitas dalis.
  • Vėliau, naudodami specialius įrankius ir laikydamiesi visų „Apple” rekomendacijų, specialistai atsargiai pašalina sugadintą stiklą ir deda naują.
  • Po stiklo keitimo, mūsų meistrai atlieka galutinį patikrinimą, siekdami įsitikinti, kad iPhone telefonas veikia tinkamai ir naujasis stiklas yra tvirtai pritvirtintas.
Mūsų draugai: