Drono paslaugos

TIK profesionalios, aukščiausios kokybės drono paslaugos!

Mes atliekame filmavimą ir fotografavimą iš oro visoje Lietuvos teritorijoje, įskaitant visus miestus. Nesvarbu, ar tai būtų Vilnius, Kaunas, Klaipėda ar bet kuris kitas miestas, mes esame pasiruošę užtikrinti, kad jūsų objektai būtų pavaizduoti nuostabiai.

Mūsų komanda yra patyrusi ir profesionali, sugebanti dirbti efektyviai ir efektingai. Mes suprantame, kaip svarbu yra tinkamai pavaizduoti nekilnojamąjį turtą, sklypus ir pastatus, siekiant pritraukti potencialius pirkėjus ir klientus. Mūsų paslaugos yra orientuotos į jūsų poreikius ir tikslus, siekdamos suteikti jums konkurencinį pranašumą rinkoje.

Būkime žingsnyje su šiuolaikinėmis technologijomis ir kartu pasieksime puikių rezultatų!

Rinkitės mūsų drono paslaugas!

Dirbame su vienu geriausiu šiuo metu esančiu rinkoje dronu, kuris užtikrina aukšta nuotraukų ir filmuotos medžiagos kokybę!

Daugelį užsakymų, kuriems nereikalingos ypatingos sąlygos, stengiamės atlikti tą pačią dieną. Taip užtikriname, kad gausite mediją greitai ir galėsite ją panaudoti savo pardavimo procese arba reklamos kampanijose. Suprantame, kad sklandus darbo procesas ir greitas rezultatų gavimas yra jums svarbiausi.

Mes nuolat stebime technologijų naujoves ir siekiame įtraukti jas į savo paslaugas, siekdami suteikti jums geriausią galimą patirtį. Mes suprantame, kaip svarbu yra efektyviai ir kokybiškai atlikti darbą, todėl naudojame modernias technologijas kaip priemonę pagerinti mūsų paslaugų teikimą.

Mes tikimės, kad mūsų pilotu patirtis, leis mūsų klientams gauti aukštos kokybės paslaugas. Patikrintas metodai bei procedūros, leidžia atlikti misijas efektyviai ir kokybiškai. Mūsų patirtis taip pat leidžia geriau suprasti ir prognozuoti galimus iššūkius, su kuriais gali susidurti darbo metu.

Dronu fotografija

Mūsų įmonė specializuojasi nekilnojamojo turto, sklypų ir pastatų filmavime bei fotografavime iš oro naudojant DJI profesionalų droną su 4K raiška. Mes padengiame visas Lietuvos miestų teritorijas, suteikdami jums galimybę pateikti išskirtiną ir įspūdingą mediją, kuri pritrauks potencialius klientus.

Naudojant mūsų aukščiausios kokybės droną, mes galime užfiksuoti nekilnojamojo turto objektus iš įspūdingų kampų ir aukščio, atskleisdami jų privalumus ir savybes. 4K raiška užtikrina aukščiausios kokybės vaizdo medžiagą, leidžiančią jūsų objektams pasirodyti geriausiu įmanomu būdu.

Rezervuoti

Dronu fotografijos galerija

Susisiekime

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.
Fill out this field

Kontaktai

MB Išmanioji telefonų taisykla (Cant Stop.lt)

Įmonės kodas: 305187069
Telefono numeris: +370 632 77779
El. pašto adresas: hello@cantstop.lt
Darbo laikas: I-V 9-18 VI 12-15
Adresas: Naugarduko g.95, Vilnius LT-03 160
Bankas: AB SEB
Atsiskaitomoji sąskaita: LT727044060008293272

Instagram
LinkedIn
Vkontakte