iPhone 11

Vilniuje ir Kaune esanti ,,CantStop” telefonų taisykla teikia aukščiausios klasės Apple iPhone 11 taisymo paslaugas, pabrėžianti skubumą ir profesionalumą. Skiriamės iš kitų savo gebėjimu greitai atsakyti į klientų problemas ir efektyviai jas šalinti, kadangi mobilusis mūsų komandos servisas yra pasiruošęs atvykti tiesiogiai pas jus su visomis būtinomis priemonėmis. Dėl šios priežasties, jūsų iPhone 11 gali būti operatyviai sutvarkytas, užtikrinant, kad viskas būtų atlikta per 15 minučių su garantuota kokybe.

Rezervuoti
iPhone 11 taisymo paslaugos Kaina
Mobilios taisyklos atvykimas mieste
0.00 €
Mobilios taisyklos atvykimas už miesto
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (analogas)
84.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
134.99 €
Priekinio (ekrano) stiklo keitimas
109.99 €
Galinio stiklo keitimas
69.99 €
Baterijos keitimas
54.99 €
Krovimo lizdo ketimas
54.99 €
Galinės kameros keitimas
89.99 €
Priekinės kameros keitimas
39.99 €
Garsiakalbio keitimas
44.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
49.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
44.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
44.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Mūsų „Can’t Stop” telefonų taisykla Kaune ir Vilniuje yra pasirengusi teikti aukščiausios kokybės Apple iPhone 11 taisymo paslaugas. Įsipareigojame atvykti pas jus ir vietoje sutaisyti jūsų įrenginį per mažiau nei 15 minučių, suteikdami patogią ir greitą paslaugą. Užsiregistruokite mūsų vizitui per mūsų interneto svetainę https://cantstop.lt/rezervacija ir patirkite sklandų bei efektyvų remonto procesą.

iPhone 11 remontas

Apple iPhone 11 išskiria ne tik elegantiškas dizainas ir aukštos kvalifikacijos kameros, bet ir apgalvotos techninės charakteristikos bei naudotojui patogi „iOS“ operacinė sistema. Taisymo procesas reikalauja ne tik specializuotų įrankių, bet ir gilios patirties, kurią įgijome per daugelį metų dirbant su šiais išmaniaisiais telefonais.

Mes siūlome platų iPhone taisymo paslaugų asortimentą, įtraukiant baterijos keitimą, ekrano atnaujinimą, garsiakalbio remontą ir priežiūrą, krovimo jungties pakeitimą, „Home” mygtuko taisymą, taip pat ir Face ID funkcijos atstatymą.

Sunkiai rasite iPhone 11, kuris niekada nebuvo sugedęs, tačiau aukštos kvalifikacijos meistrą, gebantį atlikti kokybišką remontą, rasite būtent mūsų taisykloje, kur mes esame įsipareigoję užtikrinti aukščiausią darbų kokybę.

Sutaisymo laikotarpis tiesiogiai priklauso nuo susidariusio gedimo pobūdžio. Standartiniai iPhone gedimai, pavyzdžiui, ekrano ar krovimo jungties keitimas, paprastai užtrunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Tačiau, jei jūsų iPhone patyrė drėgmės žalą ar net buvo panardintas į vandenį, pilnas atstatymas gali reikalauti iki dviejų savaičių.

Jeigu jūsų įrenginio ekranas yra aiškus ir neparodo jokių trukdžių, mes galime jį sėkmingai sutaisyti be papildomų sunkumų.

Mūsų „Can’t Stop” telefonų taisyklos centras yra strategiškai patogioje vietoje – Vilniaus Naujamiestyje, adresu Naugarduko g. 95, šalia vakarinio aplinkkelio. Tai užtikrina lengvą prieigą klientams, atvykstantiems su automobiliais, ir garantuoja patogumą automobilių statymui.

Jei dėl bet kokių priežasčių negalite atvykti pas mus arba esate užimti, mūsų mobilioji taisykla gali atvykti tiesiogiai pas jus – į jūsų namus, biurą ar kitą patogią vietą. Ši paslauga skirta suteikti jums maksimalų lankstumą ir patogumą.

Mūsų darbo valandos yra nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00–18:00, ir šeštadieniais, 10:30–15:00, siekiant aptarnauti klientus patogiausiu jiems metu.

Suteikiame išskirtinę garantiją: neribotam laikui visiems pakeistiems ekranams ir 6 mėnesių garantiją baterijoms bei krovimo lizdams.

Norime jus užtikrinti, kad remonto metu jūsų asmeniniai duomenys bus saugūs – mes jų neperžiūrėsime ir nepakeisime. Vis dėlto, primename, kad už įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles atsakomybės neprisiimame.

Mūsų klientams ypatingai svarbu, kad jų iPhone taisykla būtų atliekama greitai ir efektyviai. Dėl šios priežasties, mūsų „Can’t Stop” serviso komanda, turinti gilias žinias ir patirtį su Apple produktų taisymu, dažniausiai užbaigia remontą per maždaug 15 minučių. Lankydamiesi mūsų taisykloje, jums bus pasiūlyta nemokama kava ir galimybė pasirinkti naujus priedus jūsų įrenginiui, tuo tarpu mes rūpinamės visais reikalingais remonto darbais. Visiems atliktiems remonto darbams mes suteikiame neribotą garantiją.

Siūlome įvairiapusiškas iPhone 11 taisymo paslaugas

  • Mikroschemų keitimą ir taisymą,
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimą,
  • Programinės įrangos atnaujinimus,
  • Ekranų ir stiklų keitimus,
  • Galinių dangčių keitimą,
  • Garsiakalbio taisymą,
  • Baterijų ir krovimo jungčių keitimą,
  • „Home”, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą,
  • Kitų mechaninių ir drėgmės sukeltų gedimų šalinimą.

Išsamios informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas galite sužinoti skambindami mums telefonu arba siunčiant užklausą elektroniniu paštu. Jei jūsų iPhone reikalauja skubaus taisymo, mūsų vizito rezervavimo sistema leidžia greitai ir paprastai susitarti dėl meistrų atvykimo į jūsų nurodytą vietą Vilniuje, kad sutvarkytų įrenginį vos per 15 minučių.

Mūsų draugai: