iPhone X

Vilniaus „Can’t Stop” telefonų servisas pripažįstamas kaip vienas patogiausių ir sparčiausių Apple iPhone X taisymo paslaugų teikėjų. Mūsų ekspertai, turintys išskirtinę patirtį Apple įrenginių srityje, yra pasirengę nedelsiant atsakyti į Jūsų poreikius. Skiriamės nuo konkurentų tuo, kad esame mobilūs ir reaguojame į iškylančias problemas be jokio delsimo, garantuodami, kad Jūsų iPhone X bus sutaisytas efektyviai ir su profesionalumu vos per 15 minučių.

Rezervuoti
iPhone X taisymo paslaugos Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (kopija)
99.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
159.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
149.99 €
Galinio stiklo keitimas
59.99 €
Baterijos keitimas
49.99 €
Krovimo lizdo ketimas
39.99 €
Galinės kameros keitimas
69.99 €
Priekinės kameros keitimas
39.99 €
Garsiakalbio keitimas
44.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
29.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
44.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
44.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Mūsų servisas yra pasirengęs atvykti tiesiai pas Jus ir sutaisyti Jūsų „iPhone X” vietoje, užtrukdami ne ilgiau kaip 15 minučių. Užsakymui galite naudotis mūsų internetine rezervacijos sistema adresu https://cantstop.lt/rezervacija.

iPhone X remontas

Apple iPhone X išmanieji telefonai pasižymi išskirtine estetika, aukštos kokybės fotoaparatais su apgalvotomis funkcijomis, aukščiausios klasės komponentais ir intuityvia „iOS” operacine sistema. Taisant šiuos įrenginius, reikia ne tik specifinių įrankių, bet ir gilių žinių bei ilgametės patirties.

Mūsų servise „Cantstop.lt”, esančiame Vilniaus širdyje, teikiame platų iPhone X remonto paslaugų spektrą, įskaitant baterijų keitimą, ekranų taisymą ar keitimą, garsiakalbių remontą ar valymą, krovimo jungčių keitimą, „Home” mygtuko pakeitimą, taip pat ir „Face ID” remontą.

Rasti patikimą meistrą, kuris kokybiškai sutvarkytų iPhone X, gali atrodyti sudėtinga užduotis, tačiau mūsų komanda sudaryta iš aukščiausios klasės specialistų, kurie yra pasirengę įveikti bet kokį iššūkį, susijusį su jūsų išmaniuoju telefonu.

Remonto laikas priklausys nuo defekto pobūdžio. Paprastesniems atvejams, pavyzdžiui, ekrano keitimui ar krovimo jungties taisymui, užtruksime iki 15 minučių. Sudėtingesni gedimai, tokie kaip drėgmės pažeidimas, gali reikalauti iki dviejų savaičių darbo.

Jei Jūsų „iPhone” ekranas veikia be linijų ar kitokių defektų, mes galime atkurti jo funkcionalumą be jokių problemų.

Mūsų „Can’t Stop” telefonų taisykla yra strategiškai patogioje Naujamiesčio vietoje, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius, šalia vakarinio aplinkelio. Dėl patogios prieigos gatvėje, klientai automobiliais gali lengvai rasti vietą automobiliui.

Klientams, kurie negali atvykti asmeniškai arba neturi laiko apsilankyti mūsų taisykloje, siūlome iškvietimo paslaugą – mobilioji taisykla gali atvykti tiesiai į Jūsų namus, biurą ar bet kurią kitą patogią vietą.

Darbo valandos yra nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10:00 iki 18:00, ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00.

Suteikiame ilgalaikę garantiją – visiems ekranų pakeitimams garantija yra neribota, o baterijų ir krovimo lizdų keitimui – 6 mėnesių.

Svarbu pabrėžti, kad remonto metu „Can’t Stop” servisas neperžiūri ir nepaliečia klientų asmeninių duomenų. Vis dėlto, už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles atsakomybę prisiima pats klientas.

Klientams ypač svarbu, kad jų „iPhone X” būtų suremontuotas kuo greičiau. Mūsų „Can’t Stop” komanda, sudaryta iš aukštos kvalifikacijos Apple įrangos specialistų, geba atlikti didžiąją dalį remonto darbų vos per 15 minučių, esant mūsų patalpose. Remonto metu, mes pasiūlysime Jums malonumą mėgautis skania kava ir padėsime atrasti naują dėklą ar kitus aksesuarus Jūsų įrenginiui. Be to, suteikiame neapribotą garantiją visiems atliktiems remonto darbams.

iPhone X taisymo darbai

  • Mikroschemų taisymą ir keitimą
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimą
  • Programinės įrangos atnaujinimą
  • Ekrano ir stiklo keitimą
  • Galinio dangtelio keitimą
  • Garsiakalbio remontą
  • Baterijos ir krovimo jungčių keitimą
  • „Home” mygtuko, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų taisymą

Jei Jūsų „iPhone X” reikalauja skubios pagalbos ir negalite naudotis telefonu, visada galite užsiregistruoti apsilankymui mūsų interneto svetainėje, ir mūsų specialistai pasirūpins, kad Jūsų įrenginys būtų operatyviai sutaisyti tiesiai Jūsų nurodytu adresu Vilniuje.

Mūsų draugai: