Samsung Galaxy S20+

Vilniuje siūlome itin patogų ir sparčiai atliekamą Samsung Galaxy S20+ taisymą. Esame savo srities ekspertai, visada pasirengę jums padėti tuoj pat, kai tik to reikia. Mūsų išskirtinumas prieš konkurentus yra greitas reagavimas į atsiradusias problemas ir jų efektyvus sprendimas. Nešvaistydami laiko, mes patys atvykstame pas jus su visa reikalinga įranga, užtikrinant, kad jūsų Samsung Galaxy S20+ būtų sutaisyti greitai ir kvalifikuotai per mažiau nei 15 minučių.

Samsung Galaxy S20+ taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
224,70 €
Baterijos keitimas
61,90 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
206,10 €
Pagrindinės plokštės keitimas
381,90 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S20+ remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung telefonai yra ne tik unikalūs ir rafinuoti, bet ir reikalauja ypatingo dėmesio bei meistriškumo remontuojant. Tiksliam ir kokybiškam darbui būtini specializuoti įrankiai. Be adekvačių žinių ir reikiamų įrankių, aukštos kokybės remontas neįmanomas.

Vilniaus Cantstop servisas, kuris jau daugelį metų specializuojasi Samsung remonto paslaugose, įskaitant baterijos keitimą, ekrano pakeitimą, garsiakalbio taisymą, Face ID remontą ir daugiau, visada skiria pirmenybę darbo kokybei.

Dėl mūsų komandos didelės patirties ir specializacijos, remonto procesai yra atliekami greitai ir efektyviai.

Laikas, reikalingas remonto darbams atlikti, yra nulemtas gedimo tipo. Samsung Galaxy S20+ ekrano ar krovimo lizdo pakeitimui paprastai reikia iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S20+ telefonas buvo pažeistas drėgmės ar nukentėjo nuo patekimo į vandenį, taisymo procesas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Absoliučiai, jei ekranas yra aiškus ir be jokių linijų ar dėmių, mes jį atnaujinsime be jokių trukdžių. Dėl kainų, prašome žiūrėti mūsų svetainėje šioje vietoje – spustelėkite čia.

Can’t Stop mobiliojo telefono servisas, esantis Naujamiestyje šalia vakarinio aplinkelio, Naugarduko g. 95, Vilniuje, yra patogiai pasiekiamas tiek pėstiesiems, tiek automobiliu, su galimybe lengvai rasti stovėjimo vietą netoliese.

Jei negalite atvykti arba jums trūksta laiko kelionėms, mūsų mobilioji telefonų taisykla gali atvykti tiesiogiai pas jus į namus, biurą ar kitą patogią vietą.

Mūsų darbo laikas šiame adrese yra nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10:00 iki 18:00 val., ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00 val.

Taip, mes suteikiame neribotą garantiją visiems pakeistiesiems ekranams. O už baterijas ir krovimo lizdus taikome šešių mėnesių garantiją.

Ne, per remontą CantStop.lt servisas jūsų įrenginio duomenų nekeičia, todėl jie bus saugūs. Tačiau už įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop servisas atsakomybės neprisiima.

Svarbiausia mūsų klientams yra greitas telefono taisymas. Samsung Galaxy S20+ remonto procesus vykdo mūsų kvalifikuoti specialistai, turintys patirties su Apple įranga, leidžiantys daugelį taisymų atlikti per iki 15 minučių. Lankantis mūsų stacionarioje serviso vietoje, kol truks Samsung Galaxy S20+ taisymas, mes pasiūlysime jums skanios kavos ir padėsime pasirinkti naują telefonui skirtą dėklą ar kitus aksesuarus. Už visus atliktus remonto darbus taikome neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy S20+ remonto darbus atliekame?

Mūsų servisas teikia platų mobiliojo telefono remonto paslaugų spektrą. Siūlomos paslaugos gali variuoti atsižvelgiant į Samsung įrenginio modelį, bet mes siūlome šias universalias paslaugas visiems modeliams:

  • Čipų taisymas ar keitimas
  • „No service“ ir „No Sim“ klaidų šalinimas
  • Programinės įrangos atnaujinimas
  • Ekrano ir stiklo keitimas
  • Galinio dangtelio keitimas
  • Garsiakalbių taisymas
  • Baterijų ir krovimo portų keitimas
  • Pagrindinio, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymas
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų šalinimas

Dėl išsamesnės informacijos apie mūsų paslaugas kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu. Jei jums skubiai reikalingas Samsung Galaxy S20+ remontas ir telefonas neveikia, kviečiame pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų specialistai atvyks į jūsų nurodytą vietą Vilniuje ir atliks remontą per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: