Samsung Galaxy S20 5G

Vilniuje siūlome itin patogų ir greitą Samsung Galaxy S20 5G taisymą. Esame šios srities ekspertai, visada pasiruošę jums padėti akimirksniu, kai tik reikia. Išsiskiriame iš konkurentų gebėjimu greitai identifikuoti ir spręsti atsiradusias problemas, nes ne tik laukiame, bet ir patys atvykstame pas jus su visa būtina įranga. Dėl šios priežasties, jūsų Samsung Galaxy S20 5G bus operatyviai ir profesionaliai sutvarkytas per ne ilgiau kaip 15 minučių.

Samsung Galaxy S20 5G taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
253,30 €
Baterijos keitimas
60,20 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
67,10 €
Pagrindinės plokštės keitimas
429,10 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S20 5G remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung mobilieji telefonai yra nepaprastai unikalūs, subtilūs ir ekskluzivūs prietaisai, kurių taisymas reikalauja ypatingo dėmesio ir aukšto profesionalumo. Tinkamai atlikti darbus dažniausiai būtini specializuoti įrankiai. Be reikiamų žinių ir tinkamų įrankių, kokybiškai įvykdyti net pačias paprasčiausias užduotis neįmanoma.

Vilniaus Cantstop servisas jau daugelį metų sėkmingai įgyvendina įvairius Samsung remonto darbus, tokius kaip baterijos keitimas, ekrano keitimas, garsiakalbio taisymas, Face ID remontas ir daug kitų.

Mes visada siekiame aukščiausios darbų kokybės, bet dėl mūsų komandos didelės patirties ir specifinės kompetencijos šioje srityje, visus remonto darbus galime atlikti greitai ir efektyviai.

Trukmė, per kurią atliekame remonto darbus, yra tiesiogiai susijusi su gedimo specifika. Pavyzdžiui, Samsung Galaxy S20 5G ekrano pakeitimas ar krovimo lizdo keitimas paprastai užtrunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S20 5G telefonas patyrė drėgmės žalą ar pateko į vandenį, taisymas gali trukti iki dviejų savaičių.

Absoliučiai, jei ekranas vaizduoja sklandžiai be jokių linijų ar dėmių, mes jį atnaujinsime be jokių kliūčių. Dėl kainų informacijos, prašome žiūrėti šioje interneto svetainės dalyje.

Can’t Stop mobiliojo telefono servisas, esantis Naujamiestyje šalia vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilniuje, yra lengvai pasiekiamas tiek pėstiesiems, tiek automobiliu dėl patogios vietos prie gatvės su pakankamai vietos parkavimui.

Jei atvykti asmeniškai jums nėra galimybės ar trūksta laiko, mes siūlome paslaugą, kai mobilus telefonų servisas gali būti iškviestas tiesiai į jūsų namus, biurą ar kitą jums patogią vietą.

Mūsų darbo laikas adresu Naugarduko g. 95 yra nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00-18:00 val., ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00 val.

Taip, už kiekvieną pakeistą ekraną suteikiame neribotos trukmės garantiją. O baterijoms ir krovimo lizdams taikome šešių mėnesių garantiją.

Ne, per remontą CantStop.lt servisas jūsų duomenų nepalies, todėl jie išsaugomi. Tačiau CantStop servisas neprisiima atsakomybės už bet kokius duomenis, SIM korteles ar apsaugines plėveles, esančias įrenginyje.

Klientams yra esminė greita telefono taisymo paslauga. Mūsų komandą sudaro Apple technikos remonto specialistai, kurie įgalina atlikti didžiąją dalį Samsung Galaxy S20 5G taisymo darbų per mažiau nei 15 minučių. Lankantis mūsų taisykloje, kol taisomas jūsų Samsung Galaxy S20 5G, kviečiame pasimėgauti puodeliu skanios kavos ir išsirinkti naują dėklą ar kitą priedą. Suteikiame neribotą garantiją visiems atliktiems remonto darbams.

Kokius Samsung Galaxy S20 5G remonto darbus atliekame?

Mūsų mobiliųjų telefonų servisas teikia įvairių rūšių remonto paslaugas. Siūlomos paslaugos gali keistis atsižvelgiant į jūsų Samsung įrenginio modelį, bet mes siūlome šias standartines paslaugas visiems modeliams:

  • Čipų taisymas ar keitimas
  • „No service“ ir „No Sim“ klaidų šalinimas
  • Programinės įrangos naujinimas
  • Ekrano ir stiklo keitimas
  • Galinių dangtelių keitimas
  • Garsiakalbių remontas
  • Baterijų ir krovimo portų keitimas
  • Pagrindinių, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymas
  • Kitų mechaninių ir drėgmės sukeltų gedimų šalinimas

Detalesnę informaciją apie paslaugas galite gauti skambindami arba siųsdami laišką elektroniniu paštu. Jeigu jums reikalingas skubus Samsung Galaxy S20 5G remontas ir telefonas neveikia, galite naudotis mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų specialistai atvyks į nurodytą adresą Vilniuje ir atliks remontą per 15 minučių.

Mūsų draugai: