Samsung Galaxy S22+

Samsung Galaxy S22+ remontas Vilniuje – patogus ir greitas. Mes, kaip srities profesionalai, esame pasirengę padėti jums kiekvienoje situacijoje. Mes išsiskiriame iš konkurentų tuo, kad operatyviai reaguojame į visus iškilusius uždavinius ir stengiamės juos išspręsti kuo greičiau. Mūsų taisykla nesėdi rankų sudėjusi, o veikia judriai – atvykstame į vietą su visais reikalingais įrankiais ir techninėmis žiniomis. Taigi, jūsų Samsung A42 bus sutvarkytas greitai ir profesionaliai per 15 minučių.

Samsung Galaxy S22+ taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
214,80 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
164,80 €
Baterijos keitimas
63,50 €
USB jungties modulio keitimas
65,50 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
118,40 €
Pirminė techninė telefono patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S22+ remontas – greitai ir kokybiškai

Samsungo telefonai yra unikalūs, jautrūs įrenginiai, kurių remontas reikalauja didelio dėmesio ir profesionalumo. Daugeliui darbų atlikti reikalingi specialūs įrankiai, ir net menkiausio gedimo kokybiškam sutaisymui reikia turėti tam tikras žinias bei įgūdžius.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau daugelį metų specializuojasi tokiose remonto paslaugose kaip: Samsungo baterijų keitimas, ekranų pakeitimas, garsiakalbių taisymas, Face ID remontas ir kitos panašios paslaugos.

Nepaisant to, kad mūsų prioritetas visada yra darbų kokybė, dėka ilgametės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai sugeba atlikti remonto paslaugas greitai ir efektyviai.

Remonto trukmė priklauso nuo pačios problemos sudėtingumo. Jei reikia pakeisti Samsung Galaxy S22+ ekraną arba krovimo lizdą, užtruksime ne ilgiau kaip 15 minučių. Tačiau jei jūsų Samsung Galaxy S22+ telefonas buvo pakirptas dregme arba „skenavo”, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Žinoma, jei ekranas be jokių linijų ar kitų defektų, mes jį atnaujinsime be jokių problemų. Kainos pateiktos šiame tinklalapyje.

Can’t Stop mobiliųjų telefonų taisykla, įsikūrusi Naujamiesčio rajone šalia vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius, yra lengvai pasiekiama automobiliu, nes yra netoli pagrindinės gatvės su patogia stovėjimo aikštele.

Jei atvykti asmeniškai nėra galimybės arba jei jums tiesiog trūksta laiko, galite pasinaudoti mūsų iškvietimo paslauga, ir mūsų mobilusis taisyklos komandos narys atvyks į jūsų namus, biurą ar bet kurią kitą vietą, kuri jums patogiausia.

Mes dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10:00 iki 18:00 val., o šeštadieniais – nuo 10:30 iki 15:00 val.

Taip, visiems mūsų pakeistiems ekranams taikoma neribotos trukmės garantija. O baterijų ir krovimo lizdų keitimo paslaugoms suteikiama 6 mėnesių garantija.

Ne, CantStop.lt servisas per remontą neliečia jūsų asmeninių duomenų, todėl jie išsaugomi. Tačiau už visą įrenginyje saugomą informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles Can‘t Stop atsakomybės neprisiima.

Kiekvienam klientui yra svarbu, kad telefono taisymas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų profesionalai, turintys patirties su Apple įranga, atlieka daugumą Samsung Galaxy S22+ remontų per iki 15 minučių. Kol jūsų telefonas tvarkomas mūsų fiksuotoje vietoje, galėsite pasimėgauti skaniu kavos puodeliu ir pasirinkti naują dėklą ar kitą priedą. Mes suteikiame neribotą garantiją visiems remonto darbams.

Kokius Samsung Galaxy S22+ remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla teikia platų įvairių remonto paslaugų spektrą. Paslaugų galimybės gali skirtis atsižvelgiant į tai, kokio modelio Samsung įrenginio reikia taisyti. Tačiau visiems modeliams teikiame tokias paslaugas kaip:

  • „Čipų” tvarkymas/keitimas
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimas
  • Programinės įrangos perrašymas
  • Ekranų ir stiklų keitimas
  • Nugarėlių keitimas
  • Garsiakalbių remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Namų, garso reguliavimo, įjungimo mygtukų taisymas
  • Taip pat atliekame visas kitas mechanines gedimų ir drėgmės pažeidimų taisymo paslaugas.

Visą informaciją apie paslaugas galite gauti telefonu ar el. paštu. Jei jums reikia greitos Can’t Stop pagalbos dėl Samsung Galaxy S22+ remonto ir telefonas neatidaro, visada galite užsirezervuoti vizitą mūsų vizitų rezervavimo sistemoje. Mūsų meistrai atvyks į jūsų nurodytą adresą Vilniuje ir suremontuos jūsų įrenginį per 15 minučių.

Mūsų draugai: