Samsung Galaxy Z Fold4

Greičiausias ir patogiausias Samsung Galaxy Z Fold4 remontas Vilniuje. Mes esame savo srities ekspertai, pasiruošę padėti jums čia ir dabar! Skiriame save nuo konkurentų operatyviu reagavimu į neatidėliotinas problemas ir jas sprendžiame kuo greičiau. Mes nesėdime rankų sudėję – atvažiuojame pas jus su visu įrankių arsenalu, todėl jūsų Samsung Galaxy Z Fold4 bus sutvarkytas profesionaliai ir greitai, ne ilgiau kaip per 15 minučių.

Samsung Galaxy Z Fold4 taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
611,40 €
Baterijos keitimas
81,40 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
65,30 €
Pirminė techninė telefono patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy Z Fold4 remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung įrenginiai – tai unikalūs, jautrūs ir ypatingi prietaisai. Jų remontas yra sudėtinga užduotis, reikalaujanti daug dėmesio ir profesionalumo. Beveik visiems darbams atlikti reikia specializuotų įrankių ir žinių, kad būtų galima užtikrinti kokybišką rezultatą.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau ne vienerius metus sėkmingai atlieka įvairius remonto darbus, įskaitant Samsung baterijų keitimą, ekrano pakeitimą, garsiakalbių taisymą, Face ID remontą ir daugybę kitų paslaugų.

Mūsų prioritetu visuomet yra darbų kokybė, tačiau dėl didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų specialistai gali atlikti remonto paslaugas greitai.

Remonto trukmė priklauso nuo pačio gedimo pobūdžio. Jei tai yra Samsung Galaxy Z Fold4 ekrano ar krovimo lizdo keitimas, užtruksime iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy Z Fold4 telefonas susidūrė su drėgme ar „skenavimo” problema, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Žinoma, jei ekranas nepasirodo su linijomis ar kitomis defektais, jį atnaujinsime be jokių problemų. Visos kainos nurodytos šiame puslapyje.

Mes, CantStop, turime telefonų taisyklą Naujamiestyje, esančią netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų dirbtuvės yra patogiai pasiekiamos automobiliu, nes jos yra greta gatvės, kur galima patogiai pasistatyti automobilį.

Jei negalite atvykti arba paprastai trūksta laiko važinėjimams, visada galite iškviesti mūsų mobilųją telefonų taisyklą į namus, biurą ar bet kurią kitą Jums patogią vietą.

Dirbame nurodytu adresu nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Žinoma. Visiems naujiems ekranams mes teikiame neribotą garantiją. Dėl baterijų ir įkrovimo lizdų taip pat suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Ne, CantStop.lt remontas neįtraukia jūsų duomenų tvarkymo, todėl jie išliks nepaliesti. Tačiau už visą informaciją, esančią įrenginyje, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop.lt servisas neatsako.

Kiekvienam klientui labai svarbu, kad telefono remontas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų profesionalai, turintys patirties su Apple įranga, atlieka Samsung Galaxy Z Fold4 remontus greitai – dauguma jų užtrunka iki 15 minučių. O laukiant, galėsite mėgautis skania kava ir pasirinkti naują dėklą ar kitą aksesuarą mūsų parduotuvėje. Taip pat visiems atliktiems remonto darbams suteikiame neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy Z Fold4 remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla siūlo įvairiausius remonto paslaugas. Dauguma paslaugų gali skirtis priklausomai nuo to, koks Samsung įrenginys turi būti suremontuotas. Tačiau visiems modeliams teikiame šias paslaugas:

  • Tvarkome/keičiame „čipus”
  • Tvarkome „no service” ir „No Sim” problemas
  • Perrašome programinę įrangą
  • Keičiame ekranus, stiklus
  • Keičiame nugarėles
  • Garsiakalbio remontas
  • Keičiame baterijas, krovimo lizdus
  • Taisome home, garso reguliavimo, įjungimo mygtukus
  • Taip pat taisome visus kitus mechaninius gedimus ir drėgmės pažeidimus.

Visą informaciją apie paslaugas galite gauti telefonu ar el.paštu. Jei reikalingas Samsung Galaxy Z Fold4 remontas ir telefonas neveikia, o jums skubiai reikia pagalbos, visada galite užsiregistruoti mūsų vizito rezervavimo sistemoje, o meistrai atvyks jūsų nurodytu adresu Vilniuje ir suremontuos per 15 minučių.

Mūsų draugai: