iPad 1

Teikiame planšetinių kompiuterio remonto paslaugas jau virš 18 metų. Mūsų ekspertizė apima ne tik iPad 1 remontą, bet ir priežiūrą, konsultacijas bei prekybą. Išsiskiriame iš konkurentų gebėjimu sparčiai atsakyti į problemas ir jas efektyviai spręsti. Mūsų mobilumo principas leidžia mums atvykti pas klientą su visa įranga, užtikrinant, kad Jūsų iPad 1 bus atkurtas operatyviai ir šiuolaikiškai, remontas dažniausiai atliekamas per mažiau nei 15 minučių.

Rezervuoti
IPAD 1 taisymo paslaugos Kaina
iPad 1 ekrano keitimas
175 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

iPad 1 planšetinio remontas

Planšetiniai kompiuteriai, ypač iPad 1, yra unikalūs, jautrūs ir išskirtiniai įrenginiai, kurių remontas reikalauja didelio dėmesio ir profesionalumo. Norint kokybiškai atlikti remonto darbus, būtini specialūs įrankiai, kadangi be tinkamų žinių ir įrangos net mažiausias uždavinys gali tapti neįmanomas.

Cantstop – telefonų taisykla Vilniuje, kuri daugelį metų sėkmingai teikia kompiuterių, telefonų ir planšetinių remonto paslaugas.

Mūsų pirmenybė – aukščiausia darbų kokybė. Nepaisant to, dėl mūsų ilgametės patirties ir specializacijos šioje srityje, technikai atlieka remonto paslaugas greitai ir efektyviai.

Remonto laikas priklauso nuo atliekamų darbų specifikos. Jei reikalinga procedūra yra standartinė ir visi būtini komponentai yra mūsų atsargose, iPad 1 taisymas gali būti atliktas per vieną valandą.

Svarbu pabrėžti, kad yra atvejų, kai reikalingi nestandartiniai ar labai specifiniai sprendimai. Tokiu atveju iPad 1 remontas užtruks ilgiau. Jei remonto laikotarpis turėtų būti ilgesnis, mes suteiksime jums laikinąjį pakeitimo įrenginį. Visada prieš pradėdami darbus, informuosime jus apie numatomą remonto trukmę, kad galėtumėte priimti sprendimą.

Visi iPad 1 remonto darbai vykdomi mūsų serviso patalpose, esančiose Naugarduko g. 95, Vilniuje, Naujamiestyje. Cant Stop taisyklą surasti itin lengva, nes įėjimas yra aiškiai matomas iš įvažiavimo ir yra priešais automobilių stovėjimo aikštelę, pirmame pastato aukšte.

Servisas dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10:00 iki 18:00 val. ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00 val.

Užsirezervavus vizitą iPad 1 taisymui ar remontui iš anksto, klientams taikoma papildoma nuolaida!

Kiekvienam klientui yra esminė, kad jų planšetinio kompiuterio, ypač iPad 1, remontas būtų atliktas kuo greičiau, leidžiant vėl naudotis įrenginiu kaip įprasta. Mūsų servise dirba patyrę Apple technikai, kurie atlieka visų modelių, įskaitant ir apdraustus Apple įrenginius, remontą. Suteikiame nemokamą pakaitinį įrenginį, jei remontas užtrunka, ir net mažiems darbams taikome garantiją mažiausiai 6 mėnesiams!

Siūlome platų paslaugų asortimentą iPad 1 remontui, įskaitant:

  • Čipų taisymą/keitimą
  • „No service“ ir „No Sim“ problemų sprendimą
  • Programinės įrangos atnaujinimą
  • Ekrano ir stiklo keitimą
  • Nugarėlės keitimą
  • Garsiakalbio remontą
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimą
  • Pagrindinių, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų šalinimą.

Visą būtiną informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas galite gauti telefonu arba el. paštu. Jeigu jums reikalingas skubus įrenginio remontas ir jūsų telefonas neveikia, galite naudotis mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų meistrai atvyks į nurodytą adresą Vilniuje ir atliks remontą iki 15 min.

Mūsų draugai: