Samsung Galaxy A51

Optimaliausias ir sparčiausias Samsung Galaxy A51 taisymas Vilniuje. Mes esame aukštos kvalifikacijos specialistai, pasiruošę teikti pagalbą būtent tada, kai jums to reikia. Mūsų privalumas prieš konkurentus – greitas atsakas į klientų problemas ir jų efektyvus sprendimas. Mes ne tik sėdime laukdami, bet ir išvykstame pas klientą su visa reikalinga įranga, tad garantuojame, kad jūsų Samsung Galaxy A51 bus remontuojamas greitai ir kvalifikuotai, dažniausiai per ne ilgiau nei 15 minučių.

Samsung Galaxy A51 taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
126,40 €
Baterijos keitimas
51,70 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
75,30 €
Pagrindinės plokštės keitimas
150,10 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy A51 remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung mobiliųjų telefonų charakteristikos – išskirtinumas, subtilumas ir unikalumas. Jų taisymas reikalauja ne tik didelio dėmesio, bet ir aukšto meistriškumo lygio. Tinkamai atlikti remonto darbus įmanoma tik turint specializuotus įrankius ir reikiamas žinias; be jų net ir mažiausias uždavinys negali būti įvykdytas kokybiškai.

Cantstop servisas Vilniuje jau daugelį metų sėkmingai tvarko įvairius Samsung telefonų gedimus, įskaitant baterijų keitimą, ekrano remontą, garsiakalbių taisymą, Face ID atkūrimą ir daug kitų paslaugų.

Mes visada siekiame aukščiausios darbų kokybės, tačiau dėl mūsų specialistų ilgametės patirties ir išskirtinės kompetencijos šioje srityje, paslaugas teikiame greitai ir efektyviai.

Laikas, reikalingas remonto darbams atlikti, varijuoja priklausomai nuo gedimo tipo. Pavyzdžiui, Samsung Galaxy A52 5G ekrano ar krovimo jungties keitimas paprastai įvykdomas per iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy A52 5G telefonas patyrė vandens žalą ar buvo panardintas į vandenį, taisymas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Būtent, jei ekranas yra švarus, be jokių linijų ar dėmių, mes jį atnaujinsime be jokių sunkumų. Visos kainos yra paskelbtos šioje interneto svetainėje.

„Can’t Stop” mobilijų telefonų servisas, įsikūręs Naujamiesčio rajone šalia vakarinio aplinkkelio, Naugarduko g. 95, Vilniuje, prieinamas lengvai tiek pėsčiomis, tiek automobiliu dėl patogios vietos šalia gatvės su galimybe komfortiškai pasistatyti.

Jei asmeninis apsilankymas jums sunkus arba esate užimti, mūsų mobili taisykla gali atvykti tiesiai pas jus – į namus, biurą ar bet kurią kitą pageidaujamą vietą.

Pas mus galite užsukti darbo dienomis, nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00-18:00, ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00.

Taip, visiems keičiamiems ekranams pridedame neribotos trukmės garantiją. Baterijų ir krovimo lizdų keitimo darbams taikoma šešių mėnesių garantija.

Ne, per remontą CantStop.lt servisas jūsų duomenis palieka nepakeistus, tad jie bus saugūs. Tačiau atsakomybės už bet kokią įrenginio viduje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles mes neprisiimame.

Klientams yra esminė greita telefono taisykla. Mūsų įgūdžiai, įgyti dirbant su Apple įranga, leidžia mums atlikti Samsung Galaxy A51 remontą per iki 15 minučių. Lankantis mūsų taisykloje, kol taisomas jūsų Samsung Galaxy A51, malonėsime jus skania kava ir padėsime rinktis naują apsauginį dėklą ar kitus priedus. Visiems atliktiems darbams taikome neribotą garantiją.

Kokias Samsung Galaxy A51 taisymo paslaugas siūlome?

Siūlome platų remonto paslaugų asortimentą, pritaikytą įvairiems Samsung modeliams. Mūsų teikiamos paslaugos apima:

  • Čipų taisymą ir keitimą
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimą
  • Programinės įrangos atnaujinimą
  • Ekrano ir stiklo keitimą
  • Galinio dangtelio keitimą
  • Garsiakalbio remontą
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimą
  • Pagrindinių, garso ir įjungimo mygtukų taisymą
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės žalos šalinimą

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu. Jeigu jums skubiai reikia Samsung Galaxy A51 remonto ir jūsų įrenginys neveikia, naudokitės mūsų vizito užsakymo sistema. Mūsų specialistai atvyks į nurodytą vietą Vilniuje ir atliks remontą per mažiau nei 15 minučių.

Mūsų draugai: