Samsung Galaxy A53 5G

Samsung Galaxy A53 5G greičiausias ir patogiausias remontas Vilniuje atliekamas mūsų ekspertų, kurie yra pasirengę suteikti pagalbą būtent tada, kai jums jos labiausiai reikia. Mūsų pranašumas prieš konkurentus yra gebėjimas greitai reaguoti į atsiradusias problemas ir jas spręsti kuo efektyviau. Mes nesame įprasti pasyvūs serviso teikėjai – mes patys atvykstame pas jus su visa reikalinga įranga, todėl jūsų Samsung Galaxy A53 5G bus suremontuotas ne tik greitai, bet ir aukščiausios kokybės standartais, per mažiau nei 15 minučių.

Samsung Galaxy A53 5G taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
146,10 €
Baterijos keitimas
57,10 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
54,70 €
Pagrindinės plokštės keitimas
107,20 €
Pirminė techninė telefono patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy A53 5G remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung telefonai yra ne tik unikalūs ir rafinuoti, bet ir reikalauja ypatingo dėmesio bei aukšto profesionalumo remonto procese. Tam, kad galėtume užtikrinti kokybišką remontą, būtini specialūs įrankiai, be kurių net smulkiausias uždavinys tampa neįvykdomas. Kokybiškas darbas be reikiamų žinių ir įrankių yra neįmanomas.

Cantstop taisykla Vilniuje jau daugelį metų sėkmingai atlieka įvairius Samsung telefonų remonto darbus, įskaitant baterijų keitimą, ekrano keitimą, garsiakalbių taisymą, Face ID remontą ir daugelį kitų.

Nors pirmenybę teikiame remonto kokybei, mūsų technikų sukaupta patirtis ir išskirtinė specializacija šioje srityje leidžia paslaugas atlikti greitai ir efektyviai.

Trukmė, per kurią bus atlikti remonto darbai, yra tiesiogiai susijusi su patirto gedimo pobūdžiu. Pavyzdžiui, Samsung Galaxy A53 5G ekrano ar krovimo lizdo keitimas paprastai užtrunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Vis dėlto, jeigu jūsų Samsung Galaxy A53 5G telefonas patyrė drėgmės žalą ar net buvo pamerktas į vandenį, remonto procesas gali trukti iki dviejų savaičių.

Žinoma, jeigu ekranas veikia sklandžiai be jokių linijų ar dėmių, mes jį atnaujinsime be jokių kliūčių. Dėl kainų – jos pateiktos šiame tinklalapyje.

„Can’t Stop” mobilijų telefonų servisas, įsikūręs Naujamiesčio rajone, šalia vakarinio aplinkkelio, Naugarduko gatvėje 95, Vilniuje, yra lengvai pasiekiamas tiek pėstiesiems, tiek automobiliu, suteikiant patogias stovėjimo galimybes.

Jeigu asmeniškai atvykti negalite arba jums paprastai stinga laiko, mūsų mobilus telefonų taisyklų servisas gali atvykti pas jus į namus, į biurą ar bet kurią kitą jums patogią vietą.

Paslaugas teikiame nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10:00 iki 18:00 val., ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00 val.

Taip, visiems keičiamiems ekranams teikiame neribotą garantiją. O baterijoms ir krovimo lizdams garantija taikoma šešiems mėnesiams.

Ne, per remontą CantStop.lt servisas nesiims jūsų duomenų, todėl jie liks saugūs. Tačiau už bet kokią įrenginio informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles Can’t Stop atsakomybės neprisiima.

Klientams yra esminė, kad jų telefono taisymas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų ekspertai, turintys patirties su Apple įranga, atlieka Samsung Galaxy A53 5G remonto darbus per iki 15 minučių. Lankydamiesi mūsų fiksuotoje taisykloje, tuo metu, kai tvarkysime jūsų Samsung Galaxy A53 5G, kviečiame pasimėgauti gardžia kava ir pasirinkti naują telefonui skirtą dėklą ar kitus priedus. Visiems atliktiems remonto darbams taikoma neribota garantija.

Kokius Samsung Galaxy A53 5G remonto darbus atliekame?

Mūsų mobilijų telefonų servisas teikia visapusiškus remonto paslaugas. Priklausomai nuo jūsų Samsung įrenginio modelio, mes galime pasiūlyti įvairias paslaugas. Nepriklausomai nuo modelio, mes atliekame tokius darbus kaip:

  • Čipų taisymas ir keitimas
  • „No service” ir „No Sim” klaidų šalinimas
  • Programinės įrangos atnaujinimas
  • Ekrano ir stiklo keitimas
  • Galinių dangtelių keitimas
  • Garsiakalbių remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Pagrindinių, garso ir maitinimo mygtukų taisymas
  • Kiti mechaniniai gedimai ir drėgmės pažeidimų šalinimas

Dėl išsamesnės informacijos apie mūsų paslaugas kreipkitės telefonu ar elektroniniu paštu. Jei jums reikia skubaus Samsung Galaxy A53 5G remonto ir jūsų įrenginys neveikia, mūsų vizito rezervavimo sistema leidžia greitai užsisakyti meistrų atvykimą į jūsų nurodytą vietą Vilniuje, kur jie atliks reikiamus remonto darbus per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: