Samsung Galaxy Z Flip4

Optimalus ir sparčiausias Samsung Galaxy Z Flip4 taisymas Vilniuje atliekamas mūsų ekspertų. Esame šios srities specialistai, pasiruošę jums padėti būtent tada, kai reikia, nedelsiant. Mūsų pranašumas prieš konkurentus – greitas reagavimas į klientų problemas ir jų sprendimas kuo efektyviau. Mes ne laukiame, kad problema pasiektų mus – patys atvykstame į nurodytą vietą su visa reikalinga įranga, užtikrindami, kad jūsų Samsung Galaxy Z Flip4 bus suremontuotas greitai ir kokybiškai, dažnai per ne daugiau kaip 15 minučių.

Samsung Galaxy Z Flip4 taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
361,70 €
Baterijos keitimas
77,20 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
60,50 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Pirminė techninė telefono patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy Z Flip4 remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung mobiliaisiais telefonais pasižymi unikalumu, subtilumu ir ekskliuzyvumu. Jų taisyklė reikalauja itin didelio dėmesio ir profesionalumo lygio. Sėkmingam darbui būtini specializuoti įrankiai, kurie užtikrina aukščiausios kokybės remonto rezultatus. Be reikiamų žinių ir įrangos, net mažiausias remonto veiksmas gali būti neįgyvendinamas kokybiškai.

Vilniuje įsikūręs Cantstop servisas jau daugelį metų teikia platų Samsung telefonų remonto paslaugų spektrą, įskaitant baterijos keitimą, ekrano pakeitimą, garsiakalbio taisymą, Face ID remontą ir daugybę kitų paslaugų.

Mūsų pagrindinis tikslas yra užtikrinti aukštą atliktų darbų kokybę. Dėl mūsų komandos didelės patirties ir išskirtinės specializacijos Samsung įrenginių srityje, galime garantuoti greitą ir efektyvų remonto procesą.

Trukmė, per kurią atliekame remonto darbus, varijuoja atsižvelgiant į gedimo pobūdį. Samsung Galaxy Z Flip4 ekrano ar krovimo lizdo keitimas paprastai įvykdomas per mažiau nei 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy Z Flip4 telefonas patyrė vandens žalą ar buvo pamerktas, taisymo procesas gali trukti iki dviejų savaičių.

Absoliučiai, jei ekranas vaizduoja aiškiai, be jokių linijų ar dėmių, mes jį pataisysime be jokių sunkumų. Dėl kainodaros informacijos prašome žiūrėti šioje interneto svetainėje.

Can’t Stop” mobilijų telefonų servisas yra strategiškai įsikūręs Naujamiesčio rajone, šalia vakarinio aplinkkelio, Naugarduko gatvėje 95, Vilniuje, siūlydamas lengvą prieigą tiek pėstiesiems, tiek automobilių vairuotojams dėl patogios vietos netoli gatvės su galimybe komfortiškai pasistatyti.

Jei asmeniškai apsilankyti negalite ar jums paprastai trūksta laiko kelionėms, mūsų paslaugos gali būti teikiamos iškvietimo pagrindu tiesiai į jūsų namus, biurą ar bet kurią kitą vietą, kuri jums patogiausia.

Mūsų darbo laikas šiame adrese yra nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00 iki 18:00 val., ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00 val.

Taip, visiems mūsų keičiamiems ekranams taikome neribotos trukmės garantiją. Baterijoms ir krovimo jungtims garantija suteikiama šešiems mėnesiams.

Ne, per remontą CantStop.lt servisas jūsų asmeninių duomenų nekeičia, todėl jie liks nepaliesti. Tačiau už bet kokius įrenginio duomenis, SIM korteles ir apsaugines plėveles Cant Stop atsakomybės neprisiima.

Klientams yra prioritetinis greitas telefono taisymas. Mūsų komanda, turinti patirties su Apple produktų taisymu, efektyviai atlieka Samsung Galaxy Z Flip4 remontą, dažniausiai per ne ilgiau kaip 15 minučių. Lankantis mūsų stacionarioje taisykloje ir laukiant, kol bus sutaisyti jūsų Samsung Galaxy Z Flip4, kviečiame mėgautis puikia kava ir pasirinkti naują telefonui skirtą dėklą ar kitus priedus. Visiems atliktiems remonto darbams taikome neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy Z Flip4 remonto darbus atliekame?

Mūsų mobiliųjų telefonų taisykloje teikiamos įvairiausios remonto paslaugos. Priklausomai nuo Samsung įrenginio modelio, paslaugų spektras gali skirtis, bet tam tikros paslaugos teikiamos visiems modeliams, įskaitant:

  • Čipų taisymą ir keitimą
  • „No service” ir „No Sim” problemų šalinimą
  • Programinės įrangos naujinimą
  • Ekrano ir stiklo keitimą
  • Galinio dangtelio keitimą
  • Garsiakalbio remontą
  • Baterijų ir krovimo portų keitimą
  • Pagrindinių, garso ir maitinimo mygtukų taisymą
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės žalos taisymą

Išsamią informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas galite gauti skambučiu arba elektroniniu paštu. Jeigu jums reikia skubaus Samsung Galaxy Z Flip4 remonto ir įrenginys neveikia, mūsų vizito rezervavimo sistema leidžia greitai užsakyti meistrų atvykimą į nurodytą vietą Vilniuje, kur jie atliks remontą per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: