iPhone 11 Pro Max

Vilniuje ir Kaune esanti telefonų taisykla siūlo nepriekaištingą ir greitą iPhone 11 Pro Max taisymą. Esame aukštos kvalifikacijos specialistai, pasirengę nedelsiant atvykti į jūsų vietą ir spręsti iškilusias problemas, pabrėžiant mūsų paslaugų greitį ir profesionalumą. Skirtumas, kuris mus išskiria iš konkurentų, yra mūsų gebėjimas veikti aktyviai ir mobilusis servisas, kuris leidžia operatyviai atvykti pas klientą su visa būtina įranga, užtikrinant, kad jūsų iPhone 11 Pro Max bus sutvarkytas per 15 minučių.

Rezervuoti
iPhone 11 Pro Max taisymo paslaugos Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (kopija)
149.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
189.99 €
LCD ekrano stiklo keitimas
179.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
239.99 €
Galinio stiklo keitimas
79.99 €
Baterijos keitimas
69.99 €
Krovimo lizdo ketimas
69.99 €
Galinės kameros keitimas
119.99 €
Priekinės kameros keitimas
79.99 €
Garsiakalbio keitimas
44.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
29.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
44.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
44.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Mūsų „Can’t Stop” servisas Vilniuje, įsikūręs strategiškai palankioje vietoje, adresu Naugarduko g. 95, šalia vakarinio aplinkelio, užtikrina lengvą prieigą klientams, atvykstantiems su transporto priemonėmis. Esame pasirengę pasiūlyti ne tik vietoje atliktą iPhone 11 Pro Max taisymą per iki 15 minučių, bet ir mobilųjį servisą, kuris leidžia mums aptarnauti klientus jų patogiose lokacijose, pavyzdžiui, namuose ar biure, suteikiant maksimalų patogumą ir lankstumą.

Apple iPhone išsiskiria išskirtiniu dizainu, aukštos kokybės kameromis, inovatyviomis techninėmis savybėmis ir intuityvia iOS sistema, tad jų taisymas reikalauja ypatingo dėmesio ir išskirtinės patirties. Mūsų servise, Cantstop.lt, esančiame Vilniuje, teikiame platų iPhone taisymo paslaugų asortimentą, įskaitant baterijos keitimą, ekrano pakeitimą, garsiakalbio taisymą/valymą, krovimo lizdo keitimą, „Home” mygtuko taisymą, Face ID remontą ir daugelį kitų paslaugų.

Remonto laikas svyruoja priklausomai nuo gedimo sudėtingumo – standartinius, pavyzdžiui, ekrano ar krovimo jungties keitimus, galime atlikti greitai, per maždaug 15 minučių. Tačiau sudėtingesni atvejai, tokie kaip žala nuo drėgmės, gali reikalauti iki dviejų savaičių darbo. Vis dėlto, jei ekranas yra švarus ir nesudarkytas, jo keitimą atliksime be jokių trukdžių.

Taip, jeigu jūsų iPhone 11 Pro Max ekranas yra aiškus ir neparodo jokių linijų ar dėmių, mes galime jį pakeisti be jokių papildomų sunkumų. Visos su remontu susijusios kainos yra skelbiamos mūsų interneto svetainėje, kur galite lengvai rasti visą reikiamą informaciją.

Mes siūlome išsamią informaciją ir kainoraštį mūsų internetinėje svetainėje, suteikdami galimybę klientams aiškiai suprasti paslaugų spektrą ir sąnaudas. Mūsų darbo valandos yra nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00 iki 18:00, ir šeštadieniais, 10:30 iki 15:00, siekiant užtikrinti patogumą mūsų klientams.

Suteikiame neribotą garantiją visiems pakeistiems ekranams ir šešių mėnesių garantiją baterijoms bei krovimo jungtims, įsipareigodami už aukštą atliktų darbų kokybę.

Remonto metu garantuojame, kad jūsų asmeniniai duomenys nebus liesti, išsaugant visą esamą informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles, už kurias, atkreipiame dėmesį, mes neprisiimame atsakomybės.

Mūsų klientams svarbiausia, kad jų įrenginio remontas būtų atliktas kuo skubiau. Todėl, lankantis mūsų taisykloje, mes ne tik greitai sutvarkysime jūsų iPhone, bet ir pasiūlysime jums mėgautis skania kava bei padėsime išsirinkti naujus aksesuarus. Visiems atliktiems remonto darbams taikome neribotą garantiją.

Platus iPhone 11 Pro Max taisymo spektras

  • Mikroschemų taisymą ir keitimą,
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimą,
  • Programinės įrangos atnaujinimą,
  • Ekrano ir stiklo keitimą,
  • Galinių dangtelių pakeitimą,
  • Garsiakalbio taisymą,
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimą,
  • „Home”, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą,
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų šalinimą.

Jei jums reikia skubaus iPhone taisymo ir jūsų telefonas neveikia, mūsų vizito rezervavimo sistema suteikia galimybę greitai susisiekti su mumis, o mūsų specialistai atvyks į jūsų nurodytą vietą Vilniuje ir atliks remontą per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: