iPhone 11 Pro

Vilniuje, mūsų „Can’t Stop” telefonų taisykla siūlo nepriekaištingą ir skubų Apple iPhone 11 Pro remontą. Esame patyrę savo srities profesionalai, pasirengę suteikti pagalbą bet kuriuo jūsų poreikiu metu. Mūsų paslaugos išsiskiria greitu atsakymu į klientų problemas ir gebėjimu jas spręsti operatyviai, nes pas mus yra galimybė atvykti pas klientą su visa reikiama įranga. Dėl šios priežasties, jūsų iPhone 11 Pro gali būti sutvarkytas vos per 15 minučių.

Rezervuoti
Paslaugos pavadinimas Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (kopija)
139.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
249.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
169.99 €
LCD ekrano stiklo keitimas
149.99 €
Galinio stiklo keitimas
79.99 €
Baterijos keitimas
59.99 €
Krovimo lizdo ketimas
59.99 €
Galinės kameros keitimas
99.99 €
Priekinės kameros keitimas
39.99 €
Garsiakalbio keitimas
44.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
29.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
44.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
44.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

iPhone 11 Pro remontas

Apple iPhone 11 Pro įrenginiai garsėja savo elegantišku dizainu, aukštos raiškos kameromis, apgalvotais techniniais sprendimais, kokybiškais komponentais ir vartotojui draugiška „iOS“ operacine sistema. Taisant šiuos išmaniuosius telefonus, reikalingas didelis dėmesys ir profesionalumas, nes remonto procesas dažnai reikalauja specializuotų įrankių ir ilgametės patirties.

Mūsų servisas Cantstop.lt, įsikūręs Vilniuje, jau daugelį metų sėkmingai atlieka įvairius iPhone remonto darbus. Tarp jų – baterijos keitimas, ekrano pakeitimas, garsiakalbio remontas ir valymas, krovimo jungties pakeitimas, „Home” mygtuko taisymas, Face ID funkcijos atstatymas ir daugelis kitų paslaugų.

Sunku rasti iPhone, kuris nebūtų patyręs jokio gedimo, bet aukštos kvalifikacijos specialistą, galintį kokybiškai ir profesionaliai atlikti remonto darbus, rasite būtent mūsų taisykloje.

Trukmė, per kurią sutaisysime jūsų iPhone 11 Pro, priklausys nuo patirto gedimo tipo. Ekrano pakeitimai ar krovimo jungties taisymai paprastai neviršija 15 minučių. Vis dėlto, jeigu jūsų įrenginys patyrė žalą nuo vandens, pilnas atstatymas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Jeigu jūsų įrenginio ekranas yra švarus ir neparodo jokių defektų, mes galime jį sutaisyti nedelsiant.

Mūsų „Can’t Stop” serviso centras, esantis Naujamiestyje, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius, prie vakarinio aplinkkelio, suteikia patogią prieigą tiems, kas atvyksta su automobiliu.

Jei asmeniškai atvykti negalite arba jums trūksta laiko, siūlome galimybę pasinaudoti mūsų mobiliosios taisyklos paslauga, kuri leidžia iškviesti mūsų specialistus tiesiai į jūsų namus, biurą ar kitą patogią vietą.

Dirbame kasdien, išskyrus sekmadienius: darbo dienomis nuo 10:00 iki 18:00 ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00, siekdami būti kuo labiau prieinami mūsų klientams.

Suteikiame išskirtinę garantiją visiems pakeistiems ekranams – neribotą laikotarpį, o baterijoms ir krovimo jungtims garantija taikoma 6 mėnesius.

Norime užtikrinti, kad per remonto procesą „Can’t Stop” servisas nesiims jokių veiksmų, kurie galėtų paveikti jūsų asmeninius duomenis – jie liks nepakeisti. Tačiau reikia paminėti, kad mūsų atsakomybė neapima jūsų įrenginyje saugomos informacijos, SIM kortelių ir apsauginių plėvelių.

Klientams ypatingai svarbu, kad jų iPhone taisymas būtų atliktas kuo efektyviau ir greičiau. Mūsų komandą sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys išsamias žinias apie Apple produktus, todėl daugelį remonto darbų galime užbaigti vos per 15 minučių. Lankantis mūsų taisykloje, klientai gali mėgautis nemokama kava ir pasirinkti naujus priedus savo įrenginiui, kol mes rūpinamės jų iPhone. Kiekvienam atliktam remonto darbui taikoma neribota garantija.

Mūsų servisas teikia platų iPhone remonto paslaugų spektrą, pritaikytą prie skirtingų modelių specifikacijų. Siūlome:

  • Čipų keitimą ir taisymą,
  • „No service” ir „No Sim” klaidų šalinimą,
  • Programinės įrangos atnaujinimus,
  • Ekrano ir stiklo keitimus,
  • Nugarėlių keitimą,
  • Garsiakalbio taisymą ir keitimą,
  • Baterijų ir krovimo jungčių keitimą,
  • „Home”, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą,
  • Kitų mechaninių ir drėgmės sukeltų gedimų šalinimą.

Detalią informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas ir jų kainas galite rasti mūsų interneto svetainėje. Jei jūsų iPhone reikia skubaus taisymo ir jis neveikia, kviečiame naudotis mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų meistrai atvyks į nurodytą vietą Vilniuje ir atliks reikalingus remonto darbus per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: