iPhone 12/ 12 Pro

Vilniuje ir Kaune siūlome aukščiausios kokybės Apple iPhone 12 ir iPhone 12 Pro remonto paslaugas. Mūsų komanda, turinti didelę patirtį ir profesionalumą, yra pasirengusi nedelsiant atsakyti į jūsų poreikius. Mūsų paslaugos išsiskiria greitu problemų identifikavimu ir sprendimu, nes mobilus servisas leidžia mums atvykti pas jus su visa būtina įranga. Dėl šios priežasties, iPhone 12 ar iPhone 12 Pro gali būti sutaisyti vos per 15 minučių, garantuojant ne tik greitį, bet ir aukšto lygio profesionalumą.

Rezervuoti
Paslaugos pavadinimas Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (kopija)
139.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
239.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
349.99 €
LCD ekrano stiklo keitimas
199.99 €
Galinio stiklo keitimas
90.00 €
Baterijos keitimas
79.99 €
Krovimo lizdo ketimas
79.99 €
Galinės kameros keitimas
199.99 €
Priekinės kameros keitimas
79.99 €
Garsiakalbio keitimas
79.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
69.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
79.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
79.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Mūsų „Can’t Stop” servisas, esantis Vilniaus Naujamiestyje, adresu Naugarduko g. 95, prie vakarinio aplinkelio, siūlo patogią prieigą automobiliu ir galimybę greitai sutvarkyti jūsų iPhone 12 ar iPhone 12 Pro tiesiai pas jus. Mūsų mobilusis servisas leidžia atvykti į jūsų nurodytą vietą ir atlikti remontą vietoje, paprastai per ne ilgiau kaip 15 minučių, taip sutaupant jūsų laiką ir teikiant aukščiausios kokybės paslaugas.

Vilniuje ir Kaune esanti mūsų telefonų taisykla siūlo skubų ir aukštos kokybės Apple iPhone 12 ir iPhone 12 Pro taisymą. Mūsų komanda, turinti ilgametę patirtį su Apple įrenginiais, yra pasirengusi nedelsiant reaguoti į jūsų poreikius. Skiriamės nuo kitų dėl mūsų gebėjimo sparčiai spręsti problemas, nes esame mobilūs ir galime pasiekti klientus tiesiogiai, užtikrinant, kad jūsų įrenginiai būtų sutaisyti efektyviai, paprastai per ne daugiau kaip 15 minučių.

Mūsų servise, Cantstop.lt, teikiame įvairias paslaugas, pradedant nuo iPhone baterijos keitimo, ekrano pakeitimo, garsiakalbio taisymo ir valymo, krovimo lizdo pakeitimo, „Home” mygtuko taisymo, iki Face ID remonto ir daug daugiau.

Atsižvelgiant į gedimo pobūdį, remonto trukmė gali skirtis. Ekrano keitimas ar krovimo lizdo taisymas įprastai užtrunka iki 15 minučių, o didesnės apimties gedimai, pavyzdžiui, susiję su drėgme ar vandeniu, gali reikalauti iki dviejų savaičių darbo.

Jei jūsų iPhone ekranas veikia sklandžiai be jokių vizualinių defektų, mes galėsime jį atnaujinti nedelsiant. Dėl remonto paslaugų kainų prašome kreiptis į mūsų interneto svetainę.

Nepriklausomai nuo jūsų užimtumo ar galimybės asmeniškai atvykti, mūsų mobilioji komanda yra pasirengusi atvykti į jūsų namus, biurą ar bet kurią kitą vietą, kad suteiktų reikiamą pagalbą. Darbo valandos yra nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00-18:00, ir šeštadieniais, 10:30-15:00.

Mes suteikiame neriboto laiko garantiją visiems pakeistiems ekranams ir 6 mėnesių garantiją baterijoms bei krovimo lizdams.

Mūsų politika yra neperžiūrėti ar nepaliesti jūsų asmeninių duomenų remonto metu, tačiau svarbu žinoti, kad už įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles atsakomybės neprisiimame.

Supratimas, kad klientams svarbiausia greitis, leidžia mums pasiūlyti ne tik greitą remontą, bet ir papildomas paslaugas, tokias kaip nemokama kava bei galimybė pasirinkti naujus aksesuarus, kol laukiama remonto pabaigos. Suteikiame neribotą garantiją visiems atliktiems taisymo darbams, užtikrindami jūsų pasitenkinimą ir pasitikėjimą.

iPhone 12 / 12 Pro siūlomas taisymas

  • Čipų keitimas ar taisymas,
  • „No service” ir „No Sim” klaidų šalinimas,
  • Operacinės sistemos atnaujinimas,
  • Ekrano ir stiklo keitimas,
  • Nugarėlių keitimas,
  • Garsiakalbio taisymas,
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas,
  • „Home”, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymas,
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų šalinimas.

Ieškant išsamios informacijos apie mūsų paslaugas, prašome susisiekti telefonu ar el. paštu. Jeigu jūsų iPhone 12 ar 12 Pro reikia skubaus taisymo, mūsų vizito rezervavimo sistema leidžia greitai susitarti dėl meistrų atvykimo į jūsų nurodytą vietą Vilniuje, kad įrenginys būtų sutvarkytas per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: