iPhone 12 Pro Max

Optimaliausias ir sparčiausias Apple iPhone 12 Pro Max remontas Vilniuje ir Kaune. Mūsų ekspertų komanda yra pasirengusi jums padėti bet kuriuo metu, išsiskiriame savo profesionalumu ir gebėjimu greitai spręsti iškilusias problemas. Skirtingai nuo konkurentų, mes pasižymime operatyviu reagavimu ir gebėjimu atvykti pas klientą su visa reikalinga įranga, užtikrinant, kad jūsų iPhone 12 Pro Max būtų sutaisyti itin greitai, paprastai per ne ilgiau kaip 15 minučių.

Rezervuoti
iPhone 12 Pro Max taisymo paslaugos Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (kopija)
159.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
349.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
199.99 €
LCD ekrano stiklo keitimas
210.00 €
Galinio stiklo keitimas
90.00 €
Baterijos keitimas
79.99 €
Krovimo lizdo ketimas
79.99 €
Galinės kameros keitimas
189.99 €
Priekinės kameros keitimas
89.99 €
Garsiakalbio keitimas
44.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
69.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
69.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
69.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 30 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

iPhone 12 Pro Max remontas

Apple iPhone taisymas vykdomas greitai ir su aukščiausia kokybe, pabrėžiant garsųjį stilingą dizainą, išskirtines kameras, apgalvotas specifikacijas, aukštos kokybės komponentus ir intuityvią iOS operacinę sistemą. iPhone remontas reikalauja ypatingo dėmesio ir profesionalumo, įskaitant specializuotus įrankius ir gilią patirtį, kurią mūsų specialistai įgijo per daugelį metų.

Mūsų Cantstop.lt telefonų taisykla siūlo platų iPhone remonto paslaugų spektrą, įskaitant baterijos keitimą, ekrano atnaujinimą, garsiakalbio taisymą ir valymą, krovimo lizdo ir Home mygtuko keitimą, Face ID remontą ir daugelį kitų paslaugų.

Rasti kokybišką remonto meistrą gali atrodyti kaip iššūkis, bet mūsų taisykloje dirbantys profesionalai užtikrina aukščiausio lygio paslaugas, garantuojančias klientų pasitenkinimą.

Remonto proceso trukmė yra priklausoma nuo specifinio gedimo tipo. Standartiniai taisymo darbai, kaip iPhone 12 Pro Max ekrano ar krovimo jungties pakeitimas, įprastai yra atliekami per maždaug 15 minučių. Tuo tarpu, jei jūsų iPhone išgyveno susidūrimą su drėgme ar netgi buvo pamerktas, visiškas gedimo šalinimas gali užimti iki dviejų savaičių laiko.

Jeigu ekrano defektai, tokie kaip linijos ar dėmės, nėra pastebimi, mes be jokių trukdžių atnaujinsime jūsų įrenginio ekraną. Dėl tikslių taisymo kainų prašome kreiptis į mūsų internetinę svetainę, kur pateikta visa reikalinga informacija.

Can’t Stop telefonų taisykla, įsikūrusi Naujamiestyje, adresu Naugarduko g. 95, Vilniuje, yra lengvai pasiekiama netoli vakarinio aplinkkelio, suteikdama patogumą klientams atvykti automobiliu dėl geros stovėjimo vietos prieinamumo.

Jei asmeniškai atvykti sunku arba esate laiko stygiuje, mūsų paslaugos apima mobiliosios taisyklos iškvietimą tiesiai į jūsų namus, biurą, ar kitą patogią vietą, suteikiant maksimalų patogumą.

Paslaugas teikiame darbo dienomis, nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00-18:00 val., ir šeštadieniais, 10:30-15:00 val., siekdami būti kuo labiau prieinami mūsų klientams.

Už visus pakeistus ekranus suteikiame neriboto laiko garantiją, o baterijoms ir krovimo lizdams – 6 mėnesių garantiją, užtikrindami aukštą paslaugų kokybę ir klientų pasitenkinimą.

Remonto metu mūsų servisas garantuoja jūsų asmeninių duomenų neliečiamumą, tačiau primename, kad už įrenginyje esančios informacijos, SIM kortelių ir apsaugines plėveles saugumą atsakomybę neprisiimame.

Klientams prioritetas yra, kad jų iPhone 12 Pro Max taisymas būtų atliktas kuo skubiau. Mūsų profesionalų komanda, turinti gilias žinias ir patirtį su Apple technika, dažniausiai įvykdo remonto darbus per 15 minučių. Mūsų stacionarioje taisykloje, kol lauksite savo iPhone 12 Pro Max remonto, mes pasiūlysime jums nemokamą kavą ir padėsime išsirinkti naujus aksesuarus. Be to, suteikiame neribotą garantiją visiems atliktiems remonto darbams.

Atliekame įvairius Apple iPhone taisymo darbus, atsižvelgiant į įrenginio modelį. Mūsų paslaugos apima:

  • Mikroschemų keitimą ar taisymą,
  • „No service” ir „No Sim” problemų šalinimą,
  • Programinės įrangos atnaujinimą,
  • Ekrano ir stiklo keitimą,
  • Galinių dangtelių keitimą,
  • Garsiakalbio remontą,
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimą,
  • Home, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą,
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų šalinimą.

Dėl išsamesnės informacijos apie paslaugas ir jų kainas kreipkitės telefonu arba el. paštu. Jeigu jūsų iPhone reikia skubaus remonto, mūsų vizito rezervavimo sistema leidžia greitai susisiekti su mumis, ir mūsų specialistai atvyks į nurodytą vietą Vilniuje, kad sutvarkytų jūsų įrenginį per 15 minučių.

Mūsų draugai: