iPhone 13 Pro Max

Optimaliausias ir sparčiausias Apple iPhone 13 Pro Max remontas Vilniuje. Mūsų komanda – tai aukščiausio lygio profesionalai, pasirengę jums padėti bet kuriuo metu. Išsiskiriame iš konkurencijos gebėjimu greitai reaguoti į klientų problemas ir jas efektyviai spręsti. Dėl mūsų mobilumo, galime atvykti pas jus su visa reikalinga įranga, užtikrinant, kad jūsų iPhone 13 Pro Max bus atstatytas į pradinę būklę itin greitai, dažniausiai sutvarkome per 15 minučių.

Rezervuoti
iPhone 13 Pro Max taisymo paslaugos Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (kopija)
289.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
299.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
369.99 €
LCD ekrano stiklo keitimas
239.99 €
Galinio stiklo keitimas
90.00 €
Baterijos keitimas
79.99 €
Krovimo lizdo ketimas
79.99 €
Galinės kameros keitimas
249.99 €
Priekinės kameros keitimas
69.99 €
Garsiakalbio keitimas
64.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
79.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
79.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
79.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

iPhone 13 Pro Max remontas

Apple iPhone 13 Pro Max taisymas vykdomas greitai ir su aukšta kokybe, atsižvelgiant į jų stilingą dizainą, aukštos kokybės kameras, apgalvotas specifikacijas, pažangius komponentus ir intuityvią iOS operacinę sistemą. Specializuoti įrankiai ir ilgametė patirtis yra būtini norint kokybiškai atlikti iPhone remonto darbus, todėl mūsų Cantstop.lt servise Vilniuje dirba tik aukštos kvalifikacijos specialistai, pasirengę užtikrinti puikius rezultatus.

Remonto laikotarpis priklauso nuo iPhone 13 Pro Max gedimo tipo. Ekrano keitimas ar krovimo lizdo taisymas paprastai užtrunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Tuo tarpu, jei jūsų iPhone 13 Pro Max patyrė drėgmės žalą ar buvo panardintas į vandenį, remonto procesas gali trukti iki dviejų savaičių.

Jeigu jūsų ekrano problema susijusi su linijomis ar dėmėmis, mes galime ją išspręsti be jokių sunkumų. Visos remonto kainos yra nurodytos mūsų internetinėje svetainėje.

Mūsų Can’t Stop telefonų taisykla yra patogioje vietoje Naujamiestyje, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius, šalia vakarinio aplinkkelio, kur yra gera prieiga ir daug vietos automobilių stovėjimui.

Jei negalite atvykti ar neturite laiko, siūlome mobiliosios taisyklos paslaugą, leidžiančią išsikviesti mūsų specialistus į namus, biurą ar bet kurią kitą jums patogią vietą.

Mūsų darbo laikas yra nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00-18:00, ir šeštadieniais, 10:30-15:00, siekiant užtikrinti, kad galėtumėte naudotis mūsų paslaugomis jums patogiu metu.

Mes suteikiame neribotą garantiją visiems pakeistiems ekranams, taip pat 6 mėnesių garantiją baterijoms ir krovimo lizdams, užtikrindami mūsų atliktų darbų aukštą kokybę.

CantStop.lt servisas, remontuodamas jūsų įrenginį, neperžiūri ir nepaliečia asmeninių duomenų, todėl galite būti ramūs – jūsų informacija bus saugi. Tačiau svarbu paminėti, kad už įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles mūsų servisas neprisiima atsakomybės.

Klientams yra labai svarbu, kad jų iPhone taisymas būtų atliktas kiek įmanoma greičiau. Mūsų komanda, susidedanti iš aukštos kvalifikacijos Apple įrangos specialistų, dažniausiai atlieka remonto darbus per iki 15 minučių. Lankantis mūsų servise, kol truks jūsų iPhone taisymas, mes pasiūlysime jums skanią kavą ir padėsime pasirinkti naujus aksesuarus, pavyzdžiui, dėklą. Be to, visiems atliktiems remonto darbams taikome neribotą garantiją.

Atliekame įvairius Apple iPhone remonto darbus, pritaikytus skirtingiems modeliams. Mūsų teikiamos paslaugos apima:

  • Mikroschemų keitimą ar taisymą,
  • „No service” ir „No Sim” problemų šalinimą,
  • Operacinės sistemos atnaujinimą,
  • Ekrano ir stiklo keitimą,
  • Galinių dangtelių keitimą,
  • Garsiakalbio remontą,
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimą,
  • Garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą,
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų šalinimą.

Dėl detalių apie paslaugas ir jų kainas kreipkitės telefonu arba el. paštu. Jei jūsų iPhone 13 Pro Max reikia skubaus remonto, nes telefonas neveikia, mūsų vizito rezervavimo sistema suteikia galimybę greitai gauti reikiamą pagalbą. Mūsų meistrai atvyks į jūsų nurodytą vietą Vilniuje ir atliks remontą per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: