iPhone 7 Plus

Vilniuje rasite aukščiausios kokybės Apple iPhone remonto paslaugas, ypač iPhone 7 Plus modeliui. Mūsų komanda – tai aukščiausios kvalifikacijos specialistai, pasirengę jums asistuoti bet kuriuo metu, kai tik susiduriate su problema. Mūsų išskirtinumas – tai gebėjimas nedelsiant reaguoti į klientų poreikius ir spręsti problemas kuo skubiau. Skirtingai nuo konkurentų, mes ne tik laukiame savo darbo vietoje, bet ir vykstame į kliento nurodytą vietą su visa remonto įranga, leidžianti sutaisyti jūsų iPhone 7 Plus per rekordiškai trumpą laiką – vos iki 15 minučių.

Rezervuoti
iPhone 7 Plus taisymo paslaugos Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
89.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
74.99€
Galinio viršelio keitimas
69.99 €
Baterijos keitimas
39.99 €
Krovimo lizdo ketimas
39.99 €
Galinės kameros keitimas
69.99 €
Priekinės kameros keitimas
39.99 €
Pagrindinio mygtuko lanksčiosios jungties keitimas
59.99 €
Garsiakalbio keitimas
44.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
29.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
44.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
44.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

iPhone 7 plus remontas

Apple iPhone plus, pasižymintis savo elegantišku dizainu, aukštos raiškos kameromis su išsamiai apgalvotais parametrais, prabangiais komponentais ir naudotojui patogia „iOS“ operacine sistema, yra technologijos šedevras. Remontuoti tokį įrenginį reikalauja ne tik ypatingo dėmesio detalėms, bet ir gausios profesinės patirties, taip pat specializuotų įrankių, kadangi kiekviena užduotis yra unikali.

Vilniuje esanti Cantstop.lt taisykla, ilgus metus dirbanti iPhone remonto srityje, siūlo platų paslaugų spektrą: nuo iPhone baterijos keitimo, ekrano pakeitimo, garsiakalbio taisymo ir valymo, krovimo jungties pakeitimo, „Home“ mygtuko remonto iki „Face ID“ gedimų šalinimo ir daugiau.

Nepriekaištingai veikiančio iPhone surasti galėtų būti iššūkis, tačiau aukštos kvalifikacijos meistrą, gebantį atlikti kokybišką remontą, rasti mūsų taisykloje yra lengva. Mes įsipareigojame užtikrinti, kad kiekvienas klientas gautų išskirtinės kokybės aptarnavimą ir patirtų minimalų nepatogumą.

Remonto laikas yra tiesiogiai susijęs su patirto gedimo pobūdžiu. Pavyzdžiui, iPhone ekrano ar krovimo lizdo keitimas paprastai užtrunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Tačiau, jei jūsų iPhone buvo pažeistas dėl drėgmės ar netgi „skendimo”, remonto procesas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Jei ekrano stiklas rodo vaizdą be linijų ar kitų defektų, mes galėsime jį sutvarkyti be jokių problemų. Visos paslaugų kainos yra nurodytos mūsų interneto svetainėje

    Can’t Stop telefonų taisykla Naujamiestyje yra įsikūrusi netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Dirbtuves randasi greta gatvės, tad patogu atvykti ir automobiliu – bus kur patogiai sustoti.

Jeigu neturite galimybės atvykti, arba parastai trūksta laiko važinėjimams – visada galite išsikviesti mobiliąją telefonų taisyklą į namus, biurą, ar bet kokią kitą jums patogią vietą.

Nurodytu adresu dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip. Visiems pakeistiems ekranams mes suteikiame garantiją neribotam laikui. Baterijoms, bei krovimo lizdams – 6 mėn garantiją.

Ne, CantStop.lt servisas remonto metu «neliečia“ Jūsų duomenų, tad jie išliks.Bet už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles Can‘t Stop servisas neatsako.

Klientams ypač svarbu, kad jų įrenginio remontas būtų atliktas kiek įmanoma greičiau. Mes, profesionalūs Apple įrangos technikai, užtikriname, kad daugelį remonto darbų galime atlikti per iki 15 minučių. Mūsų stacionarioje taisykloje, laukdami iPhone remonto pabaigos, galite mėgautis skania kava ir išsirinkti naujus aksesuarus ar dėklus. Visiems atliktiems remonto darbams suteikiame neribotą garantiją.

iPhone 7 taisymo paslaugos

  • Čipų taisymą ir keitimą
  • „No service” ir „No Sim” klaidų šalinimą
  • Programinės įrangos atnaujinimus ir perrašymą
  • Ekrano ir stiklo keitimą
  • Nugarėlės keitimą
  • Garsiakalbio remontą
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimą
  • Home, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų šalinimą

Detalią informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas galite gauti skambučiu ar el. paštu. Jei jūsų iPhone reikia skubios pagalbos ir jis neveikia, naudokitės mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų meistrai atvyks į nurodytą adresą Vilniuje ir atliks reikiamus remonto darbus per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: