iPhone 7

Vilniaus bene greičiausias ir patogiausias Apple iPhone remontas. Mūsų komanda – tai aukštos kvalifikacijos specialistai, visada pasirengę jums padėti būtent tada, kai jums to labiausiai reikia. Skiriamės iš kitų paslaugų teikėjų savo gebėjimu sparčiai reaguoti į klientų poreikius ir iššūkius, veikdami ne tik greitai, bet ir efektyviai. Mūsų mobilioji taisykla atvyksta tiesiai pas jus, todėl Jūsų iPhone bus suremontuotas itin operatyviai, profesionalumu garantuojant, kad viskas bus atlikta per mažiau nei 15 minučių.

Rezervuoti
Paslaugos pavadinimas Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
79.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
64.99€
Galinio viršelio keitimas
69.99 €
Baterijos keitimas
39.99 €
Krovimo lizdo ketimas
39.99 €
Galinės kameros keitimas
69.99 €
Priekinės kameros keitimas
39.99 €
Pagrindinio mygtuko lanksčiosios jungties keitimas
59.99 €
Garsiakalbio keitimas
44.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
29.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
44.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
44.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Mūsų teikiamos paslaugos yra itin patogios klientams. Ne tik priimame užsakymus, bet ir siūlome išvykstamąją paslaugą – atvykstame pas jus ir sutaisome įrenginį vietoje, o viskas įvyksta vos per 15 minučių.

iPhone 7 remontas

Apple iPhone išmanieji telefonai išsiskiria savo elegantišku dizainu, aukštos rezoliucijos kameromis, kurių techninės savybės yra atidžiai suderintos, prabangiais komponentais ir intuityvia „iOS“ operacine sistema. Taisyti iPhone reiškia įdėti daug pastangų ir profesionalumo, nes beveik visi remonto darbai reikalauja specializuotų įrankių ir daugelio metų patirties su išmaniosiomis technologijomis.

Cantstop.lt, telefonų taisykla Vilniuje, jau ne vienerius metus siūlo platų iPhone remonto paslaugų spektrą, įskaitant baterijos keitimą, ekrano keitimą, garsiakalbio taisymą bei valymą, krovimo lizdo keitimą, „Home“ mygtuko keitimą, „Face ID“ remontą ir daugiau.

Rasti visiškai nepažeistą iPhone gali būti iššūkis, tačiau aukštos kvalifikacijos specialistą, kuris atlieka remonto darbus nepriekaištingai, rasti yra paprasta – tokie specialistai dirba būtent mūsų taisykloje.

Remonto proceso trukmė yra priklausoma nuo gedimo pobūdžio. Jei reikia pakeisti iPhone ekrano ar krovimo lizdą, darbas paprastai užtrunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Sunkesniais atvejais, pavyzdžiui, jeigu telefonas patyrė drėgmės žalą ar buvo netyčia pamirštas vandenyje, remontas gali tęstis iki dviejų savaičių.

Jei Jūsų iPhone ekranas veikia be jokių linijų ar dėmių, mes galime jį atnaujinti be jokių problemų.

Mūsų „Can’t Stop” mobilioji telefonų taisykla, esanti Naujamiesčio rajone, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius, yra patogiems apsilankymams netoli vakarinio aplinkelio. Mūsų taisyklos vieta šalia pagrindinės gatvės užtikrina lengvą prieigą automobiliu ir patogias stovėjimo galimybes.

Tiems, kuriems sunku apsilankyti asmeniškai arba kasdienės pareigos neleidžia skirti laiko kelionėms, siūlome mobiliąją taisyklą, kuri gali atvykti tiesiai į Jūsų namus, biurą ar bet kurią kitą Jums patogią vietą.

Dirbame pirmadieniais-penktadieniais nuo 10:00 iki 18:00 ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00.

Visiems mūsų pakeistiems ekranams suteikiame neribotos trukmės garantiją, o baterijoms ir krovimo lizdams garantija taikoma šešis mėnesius.

Svarbu paminėti, kad per remonto procesą CantStop.lt servisas jūsų duomenų neperžiūri ir nepaliečia, taigi, jie išliks saugūs. Vis dėlto, atkreipiame dėmesį, kad už bet kokią įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles Can‘t Stop servisas atsakomybės neprisiima.

Klientams itin svarbu, kad jų telefonų remontas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų komandą sudaro patyrę Apple įrangos specialistai, todėl didžiąją dalį remonto darbų pavyksta atlikti per iki 15 minučių. Lankydamiesi mūsų stacionarioje taisykloje, jūsų iPhone remonto metu, mes pasiūlysime mėgautis skania kava ir padėsime pasirinkti naujus dėklus ar kitus priedus. Visiems atliktiems remonto darbams suteikiame neribotos trukmės garantiją.

Mūsų taisykla atlieka platų Apple iPhone remonto darbų spektrą. Teikiamos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo konkrečio iPhone modelio, tačiau mūsų siūlomos bendros paslaugos apima:

  • Čipų taisymą ir keitimą
  • „No service“ ir „No Sim“ problemų sprendimą
  • Programinės įrangos atnaujinimus ir perrašymą
  • Ekrano ir stiklo keitimą
  • Nugarėlių keitimą
  • Garsiakalbio remontą
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimą
  • „Home“, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų šalinimą

Detalesnę informaciją apie mūsų paslaugas galite gauti telefonu arba elektroniniu paštu. Jei jums reikia skubaus iPhone 7 remonto ir jūsų telefonas neveikia, naudokitės mūsų vizito rezervavimo sistema. Meistrai atvyks į nurodytą adresą Vilniuje ir sutaisys jūsų telefoną per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: