iPhone 8/ SE 2

Vilniaus greičiausias ir patogiausias Apple iPhone taisymas, specializuojantis į iPhone 8/SE 2 modelius. Mes – aukščiausios kvalifikacijos specialistai, pasirengę jums asistuoti būtent tada, kai to labiausiai reikia. Mūsų pranašumas prieš konkurentus yra mūsų gebėjimas nedelsiant atsakyti į klientų problemas ir jas efektyviai spręsti. Veiklą vykdome ne laukdami, o aktyviai – atvykstame į nurodytą vietą su visa reikalinga įranga, todėl jūsų iPhone 8 ar SE 2 bus pasiruošęs naudojimui vos per 15 minučių, garantuojant aukščiausią paslaugų kokybę.

Rezervuoti
iPhone 8 / SE2 taisymo paslaugos Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
89.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (kopija)
59.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
69.99 €
Galinio stiklo keitimas
49.99 €
Baterijos keitimas
39.99 €
Krovimo lizdo ketimas
39.99 €
Galinės kameros keitimas
69.99 €
Priekinės kameros keitimas
39.99 €
Pagrindinio mygtuko lanksčiosios jungties keitimas
59.99 €
Garsiakalbio keitimas
44.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
29.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
44.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
44.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Ne tik, kad pasiimsime jūsų įrenginį, bet ir atvyksime pas jus, kad iškart vietoje sutaisyti jį per 15 minučių. Naudokitės meistrų iškvietimo paslauga per mūsų internetinę rezervacijos sistemą: https://cantstop.lt/rezervacija.

iPhone 8 / 2 SE remontas

Apple iPhone išsiskiria stilingu dizainu, aukštos kokybės kameromis, kruopščiai suderintomis specifikacijomis, patvariais komponentais ir intuityvia „iOS“ operacine sistema. iPhone remontas yra sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik specializuotų įrankių, bet ir ilgametės patirties šioje srityje.

Cantstop.lt – tai Vilniuje įsikūrusi iPhone telefonų taisykla, kuri jau daugelį metų teikia platų remonto paslaugų spektrą. Mūsų paslaugos apima: iPhone baterijos keitimą, ekranų keitimą, garsiakalbių taisymą ir valymą, krovimo jungties keitimą, „Home“ mygtuko pakeitimą, „Face ID“ remonto paslaugas ir dar daugiau.

Rasti visiškai neveikiantį iPhone galbūt ir būtų sudėtinga, tačiau aukštos kvalifikacijos meistrą, kuris atliktų remonto darbus kokybiškai, yra paprasta – būtent tokie specialistai dirba mūsų taisykloje.

Trukmė, per kurią atliekami remonto darbai, priklauso nuo konkrečios problemos sudėtingumo. Ekrano keitimas ar krovimo lizdo taisymas paprastai užtrunka iki 15 minučių. Tačiau jeigu jūsų iPhone patyrė drėgmės poveikį ar net buvo panardintas į vandenį, remonto procesas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Jei ekranas veikia be linijų ar kitų vizualinių defektų, mes galime jį atnaujinti be jokių problemų.

Can’t Stop telefonų taisykla, esanti Naujamiestyje, patogiai įsikūrusi Naugarduko gatvėje 95, šalia vakarinio aplinkelio Vilniuje. Dėl patogios lokacijos prie pagrindinės gatvės, klientams atvykstant automobiliu nesunku rasti vietą automobilio pastatymui.

Tiems, kuriems sudėtinga atvykti į mūsų taisyklą arba kasdienės rutinos metu trūksta laiko kelionėms, siūlome mobiliųjų telefonų taisyklos iškvietimo paslaugą. Meistrai gali atvykti tiesiai į jūsų namus, biurą ar bet kurą kitą vietą, kuri jums yra patogiausia.

Mūsų darbo laikas yra nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00–18:00 val., ir šeštadieniais, 10:30–15:00 val., todėl galite planuoti vizitą patogiu metu per šias dienas.

Mes suteikiame neriboto laiko garantiją visiems mūsų pakeistiems ekranams, o baterijų ir krovimo lizdų keitimo darbams taikoma 6 mėnesių garantija. Tai reiškia, kad galite būti tikri dėl atliktų paslaugų kokybės ir ilgaamžiškumo.

Mūsų telefonų taisykla remonto proceso metu nesiims jokio veiksmo, kuris galėtų paveikti jūsų įrenginio duomenis – jie bus visiškai saugūs. Tačiau svarbu paminėti, kad už įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles mūsų servisas atsakomybės neprisiima. Tai reiškia, kad prieš atiduodant telefoną remontui, rekomenduojame pasirūpinti savo duomenų atsarginėmis kopijomis ir pašalinti iš įrenginio viską, už ką norėtumėte prisiimti asmeninę atsakomybę.

Klientams yra itin svarbu, kad jų telefono taisymas užimtų kiek įmanoma mažiau laiko. Mūsų taisykloje iPhone 8 / 2SE remontą atlieka patyrę Apple technikai, dėl ko didžiąją dalį gedimų suremontuojame vos per 15 minučių. Lankantis mūsų taisykloje, klientams siūlome mėgautis puikia kava ir, kol truks jų įrenginio taisymas, pasinaudoti proga išsirinkti naują dėklą ar kitus aksesuarus. Be to, suteikiame garantiją visiems atliktiems remonto darbams – be jokių apribojimų.

iPhone 8 / 2SE taisymo paslaugos

Mūsų servisas siūlo platų remonto paslaugų asortimentą, kuris gali skirtis priklausomai nuo konkretaus iPhone modelio. Tačiau šios paslaugos teikiamos visiems modeliams:

  • Čipų taisymas ir keitimas
  • „No Service“ ir „No Sim“ problemų sprendimas
  • Programinės įrangos atnaujinimas
  • Ekranų ir stiklų keitimas
  • Galinių dangtelių keitimas
  • Garsiakalbių remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Namų, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymas
  • Kiti mechaniniai gedimai ir drėgmės pažeidimų taisymas

Dėl išsamesnės informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas galima kreiptis telefonu ar el. paštu. Jei jūsų iPhone sugedo ir reikia skubios pagalbos, mūsų vizito rezervavimo sistema leidžia greitai susisiekti su mumis, o mes atvyksime į nurodytą adresą Vilniuje ir sutvarkysime įrenginį per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: