iPhone Xr

Vilniaus „Can’t Stop” servisas išsiskiria savo neprilygstama iPhone Xr taisymo paslauga. Mūsų ekspertų komanda, turinti gilias žinias ir ilgametę patirtį, yra pasirengusi nedelsiant reaguoti į visus jūsų poreikius. Mūsų pranašumas prieš konkurentus yra gebėjimas greitai ir veiksmingai spręsti iškilusias problemas, nes mes organizuojame išvykas pas klientą su visa būtina įranga, užtikrindami, kad jūsų iPhone Xr būtų operatyviai sutvarkytas.

Rezervuoti
iPhone Xr taisymo paslaugos Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (kopija)
99.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
149.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
129.99 €
Galinio stiklo keitimas
59.99 €
Baterijos keitimas
59.99 €
Krovimo lizdo ketimas
49.99 €
Galinės kameros keitimas
69.99 €
Priekinės kameros keitimas
39.99 €
Garsiakalbio keitimas
44.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
29.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
44.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
44.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

iPhone Xr remontas

Apple iPhone išmanieji telefonai yra žinomi dėl savo elegantiško dizaino, išskirtinai kokybiškų kamerų, kurios yra aprūpintos detaliai apgalvotomis specifikacijomis, aukščiausios klasės komponentais ir vartotojui patogia „iOS“ operacine sistema. Taisant šiuos išmaniuosius telefonus, reikalingas didelis dėmesys ir profesionalumas, nes beveik visi remonto darbai reikalauja specializuotų įrankių ir gilių žinių, kurias galima įgyti tik per ilgus metus dirbant su šiais įrenginiais.

Mūsų telefonų taisykla „Cantstop.lt”, esanti Vilniuje, ilgą laiką specializuojasi įvairių iPhone modelių remonte. Mes atliekame platų paslaugų spektrą, įskaitant bet neapsiribojant iPhone baterijos keitimu, ekrano taisymu ar keitimu, garsiakalbio remontu ar valymu, krovimo lizdo keitimu, „Home” mygtuko pakeitimu, taip pat „Face ID” remontu ir kitais techniniais darbais.

Mūsų komanda susideda iš aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie yra įgiję reikšmingą patirtį remontuojant „Apple” išmaniuosius telefonus. Dėl šios priežasties mes galime užtikrinti, kad net sudėtingiausi gedimai bus sutaisyti efektyviai ir profesionaliai. Mes suprantame, kad kokybiškas ir greitas remontas yra svarbus mūsų klientams, todėl visada siekiame atitikti aukščiausius standartus atliekant remonto darbus.

Laikas, reikalingas „iPhone Xr” remontui, priklausys nuo gedimo pobūdžio. Ekrano pakeitimui ar krovimo lizdo remontui paprastai užtenka vos 15 minučių. Jei įrenginys patyrė drėgmės žalą ar panašų sudėtingesnį gedimą, remonto procesas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Jeigu jūsų „iPhone” ekranas veikia sklandžiai be jokių išorinių defektų, mes galėsime jį atnaujinti be papildomų sunkumų.

Mūsų „Can’t Stop” servisas, esantis Vilniaus Naujamiestyje, adresu Naugarduko g. 95, šalia vakarinio aplinkelio, yra lengvai pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mūsų patogioje vietoje esančiose dirbtuvėse yra daug vietos automobiliams.

Klientams, kurie dėl įvairių priežasčių negali atvykti į mūsų servisą ar neturi laiko tam skirti, siūlome iškvietimo paslaugą – mūsų meistrai atvyks tiesiai į jūsų namus, biurą ar kitą patogią vietą.

Dirbame darbo dienomis, nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00-18:00 val., ir šeštadieniais, 10:30-15:00 val., kad galėtumėte pasirinkti jums patogiausią laiką.

Mūsų servise, suteikiame išskirtinę garantiją: visiems pakeistiems ekranams garantija yra taikoma neribotą laikotarpį. Be to, baterijoms ir krovimo lizdams mes suteikiame šešių mėnesių garantiją, užtikrindami mūsų atliktų darbų kokybę ir ilgaamžiškumą.

Kalbant apie privatumą, „Can’t Stop.lt” yra įsipareigojęs užtikrinti, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų visiškai saugūs remonto proceso metu. Jūsų informacija, SIM kortelės ir apsauginės plėvelės nebus liestos ar kitaip pakeistos. Vis dėlto, primename, kad už turinį, esantį įrenginyje, atsakomybę prisiima pats vartotojas.

Mūsų klientams ypatingai svarbu, kad jų „Apple iPhone” remontas būtų atliktas kuo greičiau. Dėl šios priežasties, „Can’t Stop” serviso specialistai, turintys didelę patirtį su „Apple” įrenginiais, yra pasirengę užtikrinti, kad daugelis remonto darbų būtų atlikti per rekordiškai trumpą laiką – dažnai ne ilgiau kaip per 15 minučių. Lankantis mūsų servise, klientai gali mėgautis maloniai praleistu laiku, gurkšnojant skanią kavą ir išsirenkant naujus priedus savo telefonui. Už kiekvieną atliktą darbą suteikiame išsamų garantiją.

iPhone Xr remonto paslaugų spektras

  • Mikroschemų keitimas ir gedimų taisymas,
  • „No service” ir „No Sim” signalo problemų sprendimas,
  • Operacinės sistemos atnaujinimas arba perrašymas,
  • Ekrano ir apsauginio stiklo keitimas,
  • Galinių dangčių keitimas,
  • Garsiakalbio remontas ir keitimas,
  • Baterijų ir krovimo jungčių keitimas,
  • „Home” mygtuko, garso ir maitinimo mygtukų taisymas,
  • Kitų techninių ir dėl drėgmės atsiradusių gedimų šalinimas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu. Jei susiduriate su neatidėliotina problema ir negalite naudotis savo „iPhone”, mūsų internetinė vizito užsakymo sistema leidžia greitai ir paprastai susitarti dėl meistrų apsilankymo jūsų pasirinktoje vietoje Vilniuje, kad jūsų įrenginys būtų sutvarkytas be jokio vėlavimo.

Mūsų draugai: