iPhone Xs Max

Mūsų „Can’t Stop” komanda Vilniuje ir Kaune pasižymi greitu ir aukštos kokybės Apple iPhone Xs Max taisymo servisu. Kaip ekspertai savo lauke, mes esame įsipareigoję teikti išskirtinę pagalbą jums, kai tik jums jos prireikia. Mūsų pranašumas prieš konkurentus – gebėjimas nedelsiant reaguoti į klientų užklausas ir efektyviai spręsti iškilusias technines problemas, nes mūsų mobilusis servisas yra pasirengęs atvykti pas jus su visa reikiama įranga, leisianti jūsų iPhone Xs Max grįžti į puikų veikimo būseną vos per 15 minučių.

Rezervuoti
Paslaugos pavadinimas Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (kopija)
99.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
199.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
159.99 €
Galinio stiklo keitimas
59.99 €
Baterijos keitimas
59.99 €
Galinės kameros keitimas
99.99 €
Krovimo lizdo ketimas
49.99 €
Priekinės kameros keitimas
39.99 €
Garsiakalbio keitimas
44.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
29.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
44.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
44.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Mūsų „Can’t Stop” telefonų taisykla Vilniuje ir Kaune yra įsipareigojusi teikti aukščiausio lygio Apple iPhone Xs Max taisymo paslaugas su akcentu į greitį ir profesionalumą. Esame pasirengę atvykti tiesiai pas jus ir sutaisyti jūsų įrenginį vietoje, užtikrinant, kad visas procesas truktų ne ilgiau kaip 15 minučių. Užsisakykite vizitą mūsų interneto svetainėje https://cantstop.lt/rezervacija ir mes pasirūpinsime, kad jūsų iPhone būtų greitai atkurtas.

iPhone XS Max remontas

Mes pasižymime

ne tik aukščiausios kokybės iPhone Xs Max remonto paslaugomis, bet ir išskirtine greitaveika bei mobilumu, leidžiančiu mums aptarnauti klientus tiesiai jų pasirinktose vietose. Mes esame pasiruošę nedelsiant spręsti visus jūsų iškilusius išmaniojo telefono gedimus, garantuodami, kad jūsų įrenginys bus sutvarkytas per mažiau nei četvirtį valandos po mūsų specialistų atvykimo.

„Apple iPhone” serija garsėja savo elegancija ir techniniais sprendimais, todėl mūsų specialistai yra specialiai apmokyti dirbti su šiais sudėtingais įrenginiais. Mūsų įgūdžiai apima viską nuo ekrano keitimo iki sudėtingų mikroschemų taisymo, visada užtikrinant, kad naudojami tik aukščiausios kokybės įrankiai ir metodai.

Mūsų paslaugų spektras yra platus ir įvairus, siekiant patenkinti kiekvieno iPhone Xs Max savininko poreikius. Tai apima ne tik pagrindinius taisymus, kaip baterijos ar ekrano keitimą, bet ir išsamų gedimų diagnostikavimą bei sprendimą, įskaitant garsiakalbio funkcijų atstatymą, krovimo problemų šalinimą ir netgi „Face ID” remontą.

Suprantame, kiek svarbu mūsų klientams greitai grąžinti jų įrenginius į pilną veikimo būseną. Todėl, be greito remonto, suteikiame papildomas paslaugas, kaip nemokamą kavą ir aksesuarų pasirinkimą, kurie praturtins jūsų laukimo laiką mūsų taisykloje. Visiems atliktiems darbams taikome neribotos trukmės garantiją, užtikrindami jūsų patenkinimą ir pasitikėjimą mūsų atliekamu darbu.

Jei reikia skubios pagalbos ir jūsų iPhone Xs Max reikalauja nedelsiamo dėmesio, kviečiame naudotis mūsų vizito rezervavimo sistema internetu. Mūsų ekspertai yra pasirengę atvykti pas jus ir sutaisyti įrenginį, kad vėl galėtumėte mėgautis sklandžiu jo veikimu.

Laikas, reikalingas iPhone Xs Max gedimų šalinimui, varijuoja priklausomai nuo defekto tipo. Paprastus remonto darbus, kaip antai ekrano ar krovimo jungties keitimus, paprastai atliekame per kvartą valandos. Tačiau sudėtingesnės problemos, pavyzdžiui, su vandeniu susiję gedimai, gali reikalauti iki dviejų savaičių taisymo laiko.

Jei jūsų iPhone ekranas yra skaidrus ir be jokių trukdžių, mes garantuojame greitą ir sklandų jo atkūrimą.

Mūsų „Can’t Stop” Telefonų taisykla yra patogiai įsikūrusi Vilniaus Naujamiestyje, Naugarduko g. 95, šalia vakarinio aplinkkelio, todėl klientams, atvykstantiems su transporto priemonėmis, užtikrinamas patogus parkavimas.

Jeigu asmeninis atvykimas į mūsų taisyklą yra sunkiai įgyvendinamas arba esate pernelyg užsiėmę, siūlome pasinaudoti mūsų mobiliosios taisyklos paslauga, kuri leidžia jums iškviesti mūsų specialistus tiesiai į jūsų namus, darbo vietą ar bet kurią kitą jums patogią vietą.

Dirbame jūsų patogumui darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00–18:00, ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00, siekdami pasiūlyti lankstų ir prieinamą servisą visiems mūsų klientams.

Suteikiame ilgalaikę garantiją visiems mūsų keistiems iPhone Xs Max ekranams, o baterijoms ir krovimo lizdams taikome šešių mėnesių garantinį laikotarpį, užtikrindami aukščiausią paslaugų kokybę ir jūsų patenkinimą.

Per visą remonto procesą mūsų „Can’t Stop” komanda užtikrina visišką jūsų asmeninių duomenų saugumą. Jūsų įrenginio informacija, SIM kortelės ir apsauginės plėvelės lieka nepaliestos ir nekeičiamos. Tačiau primename, kad už įrenginyje saugomą informaciją bei priedus esame neatsakingi.

Mūsų klientams itin svarbu, kad jų išmaniojo telefono gedimai būtų šalinami kuo skubiau. Dėl šios priežasties, mūsų „Can’t Stop” komanda, turinti išsamias žinias apie Apple technologijas, efektyviai tvarko iPhone problemas, dažniausiai sutaisydama įrenginius per ne ilgiau kaip 15 minučių. Lankantis mūsų vietoje, klientams siūlome malonius laukimo momentus, pavyzdžiui, mėgautis skania kava ir pasirinkti naujus aksesuarus savo įrenginiui. Už kiekvieną atliktą remonto darbą suteikiame neribotos trukmės garantiją.

Mūsų servise atliekame platų iPhone remonto paslaugų spektrą, pritaikytą individualiems kiekvieno modelio poreikiams. Siūlome:

  • Mikroschemų keitimą ir gedimų šalinimą,
  • „No service“ ir „No Sim“ klaidų taisymą,
  • Programinės įrangos atnaujinimus,
  • Ekrano ir apsauginio stiklo keitimą,
  • Nugarėlės keitimą,
  • Garsiakalbio remontą ir keitimą,
  • Baterijų keitimą ir krovimo jungčių taisymą,
  • „Home” mygtuko, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą,
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės sukeltų problemų šalinimą.

Dėl tikslesnės informacijos arba jei jūsų iPhone reikalingas skubus remontas, prašome susisiekti su mumis telefonu ar elektroniniu paštu. Jeigu jūsų įrenginys neveikia ir jums reikia nedelsiant mūsų pagalbos, mūsų vizito rezervavimo sistema internete yra paprastas būdas užtikrinti, kad mūsų specialistai pasieks jūsų nurodytą vietą Vilniuje ir sutvarkys jūsų įrenginį per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: