iPhone Xs

Mūsų komanda, turinti plačias žinias ir patirtį, yra pasirengusi nedelsiant atsakyti į jūsų poreikius ir užtikrinti, kad bet koks jūsų įrenginio gedimas būtų pašalintas efektyviai. Skiriamės iš kitų savo gebėjimu greitai mobilizuotis ir atvykti pas klientą su reikalinga įranga, kad iPhone Xs būtų sutaisyti vos per penkiolika minučių, laikydami aukštą aptarnavimo kokybės standartą.

Rezervuoti
iPhone XS taisymo paslaugos Kaina
Atvažiavimas Vilniaus mieste*
0.00 €
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (kopija)
99.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (originali detalė)
199.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (aukštos kokybės analogas)
159.99 €
Galinio stiklo keitimas
59.99 €
Baterijos keitimas
49.99 €
Krovimo lizdo ketimas
39.99 €
Galinės kameros keitimas
69.99 €
Priekinės kameros keitimas
39.99 €
Garsiakalbio keitimas
44.99 €
Ausies garsiakalbio keitimas
29.99 €
Įjungimo mygtuko keitimas
44.99 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas
44.99 €
iOS operacinės sistemos perrašymas / Atnaujinimas / Valymas
29.99 €
Drėgmės ir skysčių valymas
nuo 29.99 €

Mūsų „Can’t Stop” taisykla yra pasirengusi teikti greitą ir patogią paslaugą tiesiog jūsų pasirinktoje vietoje. Ne tik atvyksime į jūsų nurodytą adresą, bet ir pašalinsime daugumą iPhone gedimų vos per 15 minučių. Norėdami užsakyti vizitą, apsilankykite mūsų svetainėje https://cantstop.lt/rezervacija.

Apple iPhone išmanieji telefonai yra žinomi dėl savo elegantiško dizaino, aukštos kokybės kamerų, išskirtinės techninės sudėties ir intuityvios „iOS“ operacinės sistemos. Specializuotas iPhone Xs taisymas reikalauja ne tik specifinių įrankių, bet ir išsamios patirties šioje srityje, kurią mūsų komanda „Cantstop.lt” servise Vilniuje yra sukaupta per daugelį metų.

Mūsų telefonų taisykla siūlo įvairias iPhone taisymo paslaugas, įskaitant, bet neapsiribojant, baterijos keitimu, ekranų taisymu, garsiakalbių remontu ir valymu, krovimo jungčių atnaujinimu, „Home” mygtuko pakeitimu, bei Face ID funkcijos atstatymu. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, nes mūsų taisykloje dirba tik aukščiausios klasės specialistai, pasirengę atkurti jūsų įrenginį į puikų veikimo būseną.

Taisymo proceso trukmė priklauso nuo konkrečios problemos sudėtingumo. Paprasti gedimai, tokie kaip ekrano ar krovimo jungties pakeitimas, paprastai yra sutvarkomi greitai – per maždaug 15 minučių. Tuo tarpu sudėtingesnės problemos, pavyzdžiui, susijusios su drėgme, gali reikalauti iki dviejų savaičių darbo.

Jeigu jūsų iPhone Xs ekranas veikia be jokių matomų trūkumų, mes galime jį sutvarkyti be didesnių problemų.

„Can’t Stop” mobilusis remonto centras, esantis Vilniaus Naujamiestyje, adresu Naugarduko g. 95, šalia vakarinio aplinkkelio, suteikia patogią prieigą atvykstantiems automobiliu, garantuodamas lengvą parkavimą.

Jei dėl bet kokios priežasties negalite atvykti pas mus, mūsų paslauga „Iškviesk meistrą“ leidžia jums užsakyti vizitą tiesiai į jūsų namus, biurą ar kitą patogią vietą. Paslauga veikia darbo dienomis, nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00-18:00, ir šeštadieniais, 10:30-15:00, užtikrinant, kad visada galėtumėte rasti jums tinkamą laiką.

Mes garantuojame neribotą garantiją visiems mūsų pakeistiems ekranams ir 6 mėnesių garantiją baterijoms bei krovimo lizdams, užtikrindami jūsų pasitenkinimą ir pasitikėjimą mūsų atliekamais taisymo darbais.

Svarbu pabrėžti, kad remonto proceso metu jūsų asmeniniai duomenys, SIM kortelės ir apsauginės plėvelės lieka nepaliesti, tačiau „Can’t Stop” atsakomybės neprisiima už įrenginyje saugomą informaciją ar priedus.

Mūsų klientams itin svarbu, kad jų iPhone būtų sutaisyti greitai ir efektyviai. Todėl mūsų „Can’t Stop” taisykloje Vilniuje dirbantys Apple įrangos specialistai yra pasiruošę užtikrinti, kad didžioji dalis remonto darbų būtų atliekama per maksimaliai trumpą laiką – dažniausiai per 15 minučių. Lankydamiesi pas mus, galėsite mėgautis maloniomis laukimo akimirkomis su skania kava ir galimybe pasirinkti naujus priedus savo įrenginiui. Kiekvienam atliktam remonto darbui suteikiame išsamų garantiją.

iPhone XS taisymo paslaugų spektras

  • Mikroschemų keitimą ir taisymą,
  • „No service” ir „No Sim” signalo problemų sprendimą,
  • Programinės įrangos atnaujinimus ir perrašymą,
  • Ekrano ir stiklo pakeitimą,
  • Galinių dangtelių keitimą,
  • Garsiakalbių remontą ir keitimą,
  • Baterijų ir krovimo jungčių keitimą,
  • Home, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą,
  • Kitų mechaninių ir drėgmės sukeltų gedimų šalinimą.

Detalią informaciją apie mūsų paslaugas suteiksime telefonu ar elektroniniu paštu. Jei jūsų iPhone reikalauja skubios intervencijos ir negalite naudotis telefonu, mūsų vizito rezervavimo sistema internete leis greitai organizuoti mūsų specialistų apsilankymą jūsų nurodytoje vietoje Vilniuje, kad jūsų įrenginys būtų sutvarkytas be jokių vėlavimų.

Mūsų draugai: