Samsung A42

Patogiausias ir greičiausias Samsung A42 remontas Vilniuje. Mes esame  savo srities profesionalai, kurie pasiryžę jums padėti, kai to reikia čia ir dabar! Nuo savo konkurentų mes skiriames tuo, kad operatyviai reaguojame į iškilusias problemas ir sprendžiame jas kiek įmanoma greičiau – nes mes nesėdime vietoje, o atvažiojamame į vietą su visą savo taisykla, tad Jūsų Samsung A42 bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai iki 15 min.

Samsung A42 taisymas
Rezervuoti
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (Originali dalis)
104.99 €
Galinio dangtelio keitimas
49.99 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung A42 remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung telefonai – unikalūs, delikatūs ir išskirtiniai įtaisai. Jų remontas yra daug dėmesio bei profesionalumo reikalaujanti užduotis. Beveik visiems darbams atlikti reikia specialių įrankių, kad pavyktų tinkamai viską atlikti. Be žinių ir įrankių nepavyks atlikti net menkiausio darbo kokybiškai.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau ne vienerius metus atlieka tokius remonto darbus, kaip: Samsung baterijos keitimas, Samsung ekrano keitimas, Samsung garsiakalbio taisymas, Samsung Face ID remontas ir daugybė kitų.

Prioritetą visuomet teikiame darbų kokybei, tačiau remonto paslaugas, dėka didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai atlieka sparčiai.

Remonto darbų trukmė priklauso nuo pačio gedimo. Jeigu tai yra Samsung A42 ekrano keitimas arba Samsung A42 krovimo lizdo keitimas – užtruksime iki 15 min. Jeigu jūsų Samsung A42 telefonas gavo dregmės arba „skendo” – remontas gali užtrukti iki 2 sav.

Tikrai taip, jeigu pats ekranas rodo be linijų ar kitų dėmių – atnaujinsime  be problėmų. Kainos nurodytos šiame puslapyje – čia.

    Can’t Stop telefonų taisykla Naujamiestyje yra įsikūrusi netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Dirbtuves randasi greta gatvės, tad patogu atvykti ir automobiliu – bus kur patogiai sustoti.

Jeigu neturite galimybės atvykti, arba parastai trūksta laiko važinėjimams – visada galite išsikviesti mobiliąją telefonų taisyklą į namus, biurą, ar bet kokią kitą jums patogią vietą.

Nurodytu adresu dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip. Visiems pakeistiems ekranams mes suteikiame garantiją neribotam laikui. Baterijoms, bei krovimo lizdams – 6 mėn garantiją.

Ne, CantStop.lt servisas remonto metu «neliečia“ Jūsų duomenų, tad jie išliks.Bet už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles Can‘t Stop servisas neatsako.

Kiekvienam klientui svarbu kad telefono remontas užtruktu kuo trumpiau. Samsung A42 remontas atliekamas mūsų profesionalų – patyrusių Apple įrangos technikų, todėl daugumą remontų atliekame iki 15 min. Stacionarioje taisykloje, kol vyksta jūsų Samsung A42 remontas, galėsime jus pavašinti skania kava bei padėti išsirinkti nauja dėklą ar kitą aksesuarą. Visiem remonto darbams suteikiame garantiją –  neribotai.

Kokius Samsung A42 remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla siūlo pačius įvairiausius remonto darbus. Dauguma prieinamų paslaugų gali skirtis priklausomai nuo to, kokio modelio Samsung įrenginį remontuoti reikia. Tačiau visiems modeliams atliekamos tokios paslaugos kaip:

  • Tvarkome/keičiame „čipus”
  • Tvarkome „no service” ir „No Sim” problemas
  • Perrašome programinę įrangą
  • Keičiame ekranus, stiklus
  • Keičiame nugarėles
  • Garsiakalbio remontas
  • Keičiame baterijas, krovimo lizdus
  • Taisome home, garso reguliavimo, įjungimo mygtukus
  • Taip pat taisome visus kitus mechaninius gedimus, drėgmės pažeidimus.

Visą informaciją  apie paslaugas suteiksime telefonu arba el.paštu, o, jeigu reikalingas Samsung A42 remontas, ir telefonas neveikia ir jam reikia skubios Can’t stop pagalbos, visada galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema ir meistrai atvyks jūsų nurodytu adresu Vilniuje ir suremontuos iki 15 min.

Mūsų draugai: