Samsung Galaxy A50

Sparčiausias Samsung A50 taisymas Vilniuje. Mūsų komanda – tai aukščiausios klasės specialistai, pasiruošę suteikti jums reikiamą pagalbą būtent tada, kai jos reikia. Skiriamės nuo konkurentų gebėjimu greitai reaguoti į klientų poreikius ir spręsti problemas kuo operatyviau. Mūsų mobilumo strategija – mes atvykstame pas klientą su visa reikalinga įranga, užtikrinant, kad jūsų Samsung A50 bus atstatytas į pradinę būklę itin greitai, dažniausiai ne ilgiau kaip per 15 minučių.

Samsung Galaxy A50 taisymas
Rezervuoti
Atvažiavimas Vilniaus rajone
4.99 €
Liečiamo ekrano keitimas (Originali dalis)
104.99 €
Liečiamo ekrano keitimas (Analogas dalis)
79.99 €
Galinio dangtelio keitimas
34.99 €
Baterijos keitimas
49.99 €
Krovimo lizdo keitimas
49.99 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung A50 remontas

Samsung A50 taisymas Vilniuje vykdomas greitai ir efektyviai, garantuojant aukščiausią darbų kokybę. Samsung įrenginiai žinomi dėl savo unikalumo, jautrumo ir išskirtinumo, todėl jų remontas reikalauja ypatingo dėmesio ir profesionalumo. Norint kokybiškai atlikti remonto darbus, būtini specializuoti įrankiai ir išsamios žinios apie įrenginio sudėtį.

Mūsų Cantstop servise, esančiame Vilniuje, teikiame platų Samsung A50 remonto paslaugų spektrą, įskaitant baterijos keitimą, ekrano atnaujinimą, garsiakalbio taisymą ir Face ID funkcijos atkūrimą. Mūsų patirtis ir specializacija šioje srityje leidžia mums užtikrinti, kad visi remonto darbai būtų atliekami greitai, neaukojant jų kokybės.

Klientų pasitenkinimas ir pasitikėjimas mūsų darbu yra mūsų pagrindinis prioritetas, todėl visada siekiame teikti tik geriausias paslaugas.

Samsung A50 remonto trukmė yra tiesiogiai susijusi su nustatytu gedimu. Paprastesniems atvejams, kaip ekrano ar krovimo lizdo keitimas, darbai paprastai užtrunka iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung A50 patyrė drėgmės žalą ar netgi buvo panardintas į vandenį, remonto procesas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Jeigu ekranas veikia be linijų ar dėmių, jį galime atnaujinti be jokių problemų.

Mūsų Cant Stop telefonų taisykla yra įsikūrusi Naujamiestyje, netoli vakarinio aplinkkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilniuje. Dėl patogios vietos šalia gatvės, atvykti pas mus automobiliu yra itin lengva ir patogu.

Jei negalite atvykti asmeniškai arba esate pernelyg užsiėmę, mūsų paslaugos apima mobiliąją taisyklą, kuri gali atvykti tiesiai pas jus – namo, į biurą ar bet kurią kitą jums patogią vietą.

Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00-18:00, ir šeštadieniais, 10:30-15:00, todėl galite susisiekti su mumis jums patogiu metu.

Už visus pakeistus Samsung A50 ekranus suteikiame neriboto laiko garantiją, užtikrinant ilgalaikį jūsų įrenginio naudojimo patikimumą. Baterijoms ir krovimo lizdams taikoma 6 mėnesių garantija, garantuojant, kad šie svarbūs komponentai veiks be trukdžių.

CantStop.lt servisas, atlikdamas remontą, neperžiūri ir nepaliečia jūsų asmeninių duomenų, todėl galite būti ramūs – jūsų informacija išliks saugi. Tačiau svarbu pabrėžti, kad už įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop servisas neprisiima atsakomybės. Klientai turėtų atsižvelgti į tai ir, jei reikia, pasirūpintų savo duomenų, kortelių bei plėvelių saugumu prieš įrenginio remontą.

Klientams itin svarbu, kad jų Samsung A50 remontas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų įgudę specialistai, turintys patirties su įvairios rūšies elektronika, įskaitant Samsung įrangą, užtikrina, kad dauguma remonto darbų būtų atlikti per iki 15 minučių. Lankantis mūsų stacionarioje taisykloje, kol vyksta jūsų Samsung A50 remontas, mes pasiūlysime jums nemokamą kavą ir padėsime išsirinkti naują dėklą ar kitus aksesuarus. Be to, suteikiame neribotą garantiją visiems atliktiems remonto darbams.

Mūsų telefonų taisykloje atliekamos įvairiausios Samsung A50 remonto paslaugos, įskaitant:

  • Mikroschemų taisymą ar keitimą
  • „No service” ir „No Sim” problemų šalinimą
  • Programinės įrangos atnaujinimą
  • Ekrano ir stiklo keitimą
  • Nugarėlės keitimą
  • Garsiakalbio remontą
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimą
  • Pagrindinių, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų šalinimą

Dėl išsamesnės informacijos apie mūsų paslaugas kreipkitės telefonu arba el. paštu. Jei jūsų Samsung A50 reikia skubaus remonto, nes telefonas neveikia, naudokitės mūsų vizito rezervavimo sistema, ir mūsų meistrai atvyks į jūsų nurodytą vietą Vilniuje, kad sutvarkytų įrenginį per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: