Samsung Galaxy A52 5G

Greitas ir patogus Samsung Galaxy A52 5G taisymas Vilniuje. Mes esame šios srities ekspertai, pasiruošę suteikti jums reikalingą pagalbą čia ir dabar! Mūsų išskirtinumas prieš konkurentus – greitas atsakas į atsiradusias problemas ir jų efektyvus sprendimas. Neprisirišame prie vienos vietos, o patys atvykstame pas jus su visomis reikalingomis taisyklos priemonėmis, todėl jūsų Samsung Galaxy A52 5G bus suremontuotas ne tik profesionaliai, bet ir itin greitai – per maždaug 15 minučių.

Samsung Galaxy A52 5G taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
124,30 €
Baterijos keitimas
60,20 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
109,80 €
Pagrindinės plokštės keitimas
259,30 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy A52 5G remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung įrenginiai yra unikalūs, rafinuoti ir prabangūs, todėl jų taisymas reikalauja ypatingo dėmesio ir profesionalumo. Sėkmingai atlikti remonto darbus neįmanoma be specializuotų įrankių, kurie būtini norint kokybiškai įvykdyti užduotis. Be reikiamų žinių ir įrangos, net ir mažiausias remonto veiksmas gali nepavykti.

Cantstop servisas Vilniuje, ilgus metus dirbantis su Samsung įrenginių taisymu, siūlo platų paslaugų spektrą, įskaitant baterijų keitimą, ekrano keitimą, garsiakalbio remontą, Face ID taisymą ir daugelį kitų paslaugų.

Mūsų pagrindinis tikslas – darbų kokybė, tačiau, dėl gausios patirties ir išskirtinio susikoncentravimo į šią sritį, mūsų specialistai geba užtikrinti greitą ir efektyvų remonto procesą.

Laikas, reikalingas remonto darbams, yra tiesiogiai susijęs su gedimo pobūdžiu. Ekrano pakeitimui ar krovimo jungties keitimui Samsung Galaxy A52 5G modelyje paprastai reikia ne daugiau kaip 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy A52 5G telefonas patyrė drėgmės žalą ar buvo panardintas į vandenį, remonto procesas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Būtinai, jei ekranas yra aiškus, be jokių linijų ar dėmių, mes jį atnaujinsime be jokių sunkumų. Dėl kainų – jos pateikiamos šioje interneto svetainėje.

„Can’t Stop” mobiliųjų telefonų servisas yra įsikūręs Naujamiestyje, šalia vakarinio aplinkkelio, Naugarduko g. 95, Vilniuje. Mūsų taisykla yra patogi pasiekti automobiliu, nes yra netoli gatvės su pakankamai vietos automobilio statymui.

Jei negalite atvykti asmeniškai arba dažnai jums trūksta laiko kelionėms, galite pasikviesti mūsų mobiliąją telefonų taisyklą tiesiai į jūsų namus, biurą ar kitą patogią vietą.

Mūsų darbo laikas šiuo adresu yra nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10:00 iki 18:00, ir šeštadieniais, nuo 10:30 iki 15:00.

Taip, suteikiame neribotos trukmės garantiją visiems pakeistiems ekranams. O baterijoms ir krovimo jungtims taikome šešių mėnesių garantiją.

Ne, per remontą CantStop.lt servisas neperžiūri ir nepaliečia jūsų asmeninių duomenų, todėl jie liks nepakitę. Tačiau už bet kokius duomenis, SIM korteles ir apsaugines plėveles, esančius įrenginyje, CantStop servisas atsakomybės neprisiima.

Klientams yra labai svarbu, kad jų telefono taisymas užimtų kiek įmanoma mažiau laiko. Mūsų ekspertai, turintys patirties su Apple technika, efektyviai ir greitai atlieka Samsung Galaxy A52 5G remontus, dažniausiai neviršijant 15 minučių. Lankydamiesi mūsų serviso punkte, esant remontui, jums bus pasiūlyta skani kava ir padedama išsirinkti naują telefonui skirtą aksesuarą. Be to, suteikiame neribotą garantiją visiems atliktiems remonto darbams.

Kokią Samsung Galaxy A52 5G remonto paslaugų įvairovę siūlome?

Mūsų servisas teikia plačią remonto paslaugų gamą, atitinkančią įvairių Samsung modelių poreikius. Taikome šias paslaugas visiems modeliams:

  • Čipų taisymas ir keitimas
  • „No service” ir „No Sim” klaidų šalinimas
  • Programinės įrangos atnaujinimas
  • Ekrano ir stiklo keitimas
  • Galinio dangtelio keitimas
  • Garsiakalbių remontas
  • Baterijų ir krovimo portų keitimas
  • Pagrindinio, garso ir maitinimo mygtukų taisymas
  • Kiti mechaniniai ir drėgmės pažeidimų taisymai

Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu. Jei jums reikia skubaus Samsung Galaxy A52 5G remonto ir telefonas neveikia, mūsų rezervavimo sistema leidžia greitai užsisakyti meistrų atvykimą į jūsų nurodytą vietą Vilniuje, kur jie atliks reikalingus taisymo darbus per maždaug 15 minučių.

Mūsų draugai: