Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Patogiausias ir greičiausias Samsung Galaxy Note 20 Ultra remontas Vilniuje yra mūsų specialybė. Mes esame srities profesionalai, pasiruošę padėti jums čia ir dabar! Mus išskiria tai, kad greitai reaguojame į iškilusias problemas ir sprendžiame jas kiek įmanoma skubiau. Mes nepraleidžiame laiko, o atvykiame į vietą su visa mūsų įranga, todėl jūsų Samsung Galaxy Note 20 Ultra bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai, dažniausiai per 15 minučių.

Samsung Galaxy Note 20 taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
351,40 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
301,40 €
Baterijos keitimas
63 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
220,40 €
Pagrindinės plokštės keitimas
472,10 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy Note 20 Ultra remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung telefonai yra unikalūs, subtilūs ir išskirtiniai įrenginiai, kurių remontas yra sudėtinga ir reikalaujanti daug dėmesio užduotis. Beveik visiems darbams atlikti būtini specialūs įrankiai, kad būtų galima tinkamai viską atlikti. Be tinkamų žinių ir įrankių net menkiausi darbai negali būti atlikti kokybiškai.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau daug metų atlieka įvairius remonto darbus, tokius kaip: Samsung baterijų keitimas, Samsung ekranų keitimas, Samsung garsiakalbių taisymas, Samsung Face ID remontas ir daugybė kitų.

Mūsų prioritetu visada yra darbų kokybė, tačiau dėl didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai atlieka remonto paslaugas greitai.

Remonto laikas priklauso nuo pačio gedimo pobūdžio. Jei tai yra Samsung Galaxy Note 20 Ultra ekrano arba krovimo lizdo keitimas, užtruksime iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy Note 20 Ultra telefonas patyrė drėgmės arba „skendo” pažeidimą, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Žinoma, jei ekranas veikia be jokių linijų ar dėmių, mes galime jį atnaujinti be jokių problemų. Dėl kainų prašome žiūrėti puslapį čia.

Can’t Stop mobilioji telefonų taisykla, įsikūrusi Naujamiestyje šalia vakarinio aplinkelio, laukia lankytojų Naugarduko g. 95, Vilniuje. Mūsų dirbtuvės yra lengvai pasiekiamos ir automobiliu, nes esame prie pat gatvės su patogia stovėjimo aikštele.

Jeigu atvykti patiems nėra galimybės ar laiko, galite pasinaudoti mūsų iškvietimo paslauga, ir mes atvyksime ten, kur jums patogu – į namus, į biurą ar bet kurią kitą vietą.

Dirbame kiekvieną darbo dieną nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00–18:00 val., ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00 val.

Taip, mūsų teikiamos paslaugos apima neribotos trukmės garantiją visiems pakeistiems ekranams. Be to, už baterijas ir krovimo lizdus taikome 6 mėnesių garantiją.

Ne, CantStop.lt paslaugos metu Jūsų duomenys lieka nepaliesti, todėl išsaugomi. Tačiau už įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop.lt atsakomybės neprisiima.

Kiekvienam klientui svarbu, kad telefono remontas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų profesionali komanda, kurią sudaro patyrę Apple įrangos specialistai, atlieka Samsung Galaxy Note 20 Ultra remontą, dėl ko daugumą darbų galime atlikti per 15 minučių. Stacionarioje taisykloje, kol vyksta jūsų Samsung Galaxy Note 20 Ultra remontas, galėsite mėgautis skaniu kavos puodeliu ir pasirinkti naują dėklą ar kitą aksesuarą. Visiems remonto darbams suteikiame neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy Note 20 Ultra remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla siūlo platus remonto paslaugų spektrą. Dauguma prieinamų paslaugų gali skirtis priklausomai nuo to, kokio modelio Samsung įrenginį reikia remontuoti. Tačiau visiems modeliams teikiame šias paslaugas:

  • Čipų tvarkymas/keitimas
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimas
  • Programinės įrangos perrašymas
  • Ekranų ir stiklų keitimas
  • Nugarėlių keitimas
  • Garsiakalbių remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Home, garso reguliavimo, įjungimo mygtukų taisymas
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų taisymas

Visą informaciją apie paslaugas suteiksime telefonu ar el. paštu. Jei reikalingas Samsung Galaxy Note 20 Ultra remontas ir telefonas neveikia, galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema, ir meistrai atvyks į jūsų nurodytą adresą Vilniuje ir atliks remontą per 15 minučių.

Mūsų draugai: