Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 remontas Vilniuje, kurį atlieka mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai, užtikrina patogumą ir greitį. Esame pasiruošę padėti jums būtent tada, kai to labiausiai reikia. Išsiskiriame iš konkurentų greita reakcija į problemas ir jų efektyvų sprendimą. Ne tik laukiame, kol atvyksite – patys atvykstame pas jus su visa reikalinga įranga, todėl jūsų Samsung Galaxy Note 20 bus suremontuotas per iki 15 minučių, garantuojant aukščiausią darbo kokybę.

Samsung Galaxy Note 20 taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
215 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
165 €
Baterijos keitimas
64,10 €
USB jungties modulio keitimas
53,50 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
177,30 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy Note 20 remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung išmanieji telefonai yra prabangūs, subtilūs ir išskirtiniai prietaisai, kurių taisymas reikalauja didelio dėmesio ir profesionalumo. Daugeliui remonto procedūrų būtini specialūs įrankiai, kad užduotis būtų atlikta kruopščiai. Be atitinkamų žinių ir įrangos, net paprasčiausias remontas gali nepavykti.

Mūsų Cantstop servisas Vilniuje jau daugelį metų specializuojasi Samsung remonto darbuose, įskaitant baterijos keitimą, ekrano keitimą, garsiakalbio remontą, Face ID taisymą ir daugybę kitų paslaugų.

Mes visada skiriame pirmenybę darbo kokybei. Dėl mūsų ilgametės patirties ir specializacijos Samsung produktų srityje, mūsų specialistai remontą atlieka efektyviai ir greitai.

Remonto laikas priklauso nuo gedimo pobūdžio. Jei tai yra Samsung Galaxy Note 20 ekrano arba krovimo lizdo keitimas, užtruksime iki 15 minučių. Tačiau, jei Jūsų Samsung Galaxy Note 20 telefonas patyrė drėgmės arba „skendo” pažeidimą, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Be abejo, jei ekranas neturi jokių linijų ar kitų defektų, mes jį atnaujinsime be jokių problemų. Kainos yra pateiktos mūsų svetainėje.

CantStop telefonų taisyklą Naujamiestyje rasite netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų darbo dirbtuvės yra patogiai pasiekiamos automobiliu, nes jos yra netoli gatvės, tad rasite vietos patogiai pasistatyti.

Jei neturite galimybės atvykti ar paprastai trūksta laiko keliauti, visuomet galite iškviesti mūsų mobiliąją telefonų taisyklą į bet kurią jums patogią vietą – namus, biurą ar bet kur kitur.

Dirbame pagal nurodytą adresą nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10:00 iki 18:00 valandos ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00 valandos.

Taip, visiems naujai pakeistiems ekranams mes suteikiame neribotą garantiją. Baterijoms ir įkrovimo lizdams suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Ne, CantStop.lt servisas remonto metu neįsikiša į Jūsų duomenis, todėl jie išliks nepaliesti. Tačiau už bet kokią informaciją, esančią Jūsų įrenginyje, tokią kaip SIM kortelės ir apsauginės plėvelės, CantStop servisas neatsako.

Visiems klientams itin svarbu, kad jų telefono taisymas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų komanda, susidedanti iš patyrusių specialistų, greitai atlieka Samsung Galaxy Note 20 remontą – paprastai per mažiau nei 15 minučių. Lankydamiesi mūsų taisykloje, kol vyksta Jūsų Samsung Galaxy Note 20 taisymas, kviečiame mėgautis malonumais kaip skani kava ir padedame atrasti naujus priedus ar dėklus jūsų telefonui. Visiems atliktiems remonto darbams taikoma neriboto laikotarpio garantija.

Kokius Samsung Galaxy Note 20 remonto darbus atliekame?

Mūsų mobilioji taisykla teikia platų remonto paslaugų spektrą, adaptuotas prie skirtingų Samsung modelių specifikacijų. Standartinės paslaugos, taikomos visiems modeliams, apima:

  • Mikroschemų taisymą ir keitimą
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimą
  • Programinės įrangos atnaujinimą
  • Ekranų ir stiklų keitimą
  • Galinių dangčių keitimą
  • Garsiakalbių taisymą
  • Baterijų ir įkrovimo lizdų keitimą
  • Pagrindinių mygtukų, įskaitant namų, garsumo ir maitinimo mygtukų, taisymą
  • Visų tipų mechaninių ir drėgmės pažeidimų taisymą

Dėl išsamesnės informacijos ir paslaugų teikimo, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu. Jeigu Jūsų Samsung Galaxy Note 20 reikia skubios pagalbos ir šiuo metu neveikia, mūsų vizito rezervavimo sistema leidžia užsakyti meistrų atvykimą į Jums patogią vietą Vilniuje, kur mes atliksime reikalingą remontą per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: