Samsung Galaxy S20+ 5G

Vilniuje rasite optimaliausią ir sparčiausią Samsung Galaxy S20+ 5G taisymo paslaugą. Mūsų ekspertai yra pasirengę suteikti jums reikiamą pagalbą būtent dabar, akcentuodami mūsų gebėjimą greitai spręsti atsiradusias problemas. Skiriamės nuo konkurentų tuo, kad nedelsdami reaguojame ir vykdome remontą kuo efektyviau, nes mobilus mūsų servisas atvyksta pas jus su visa reikalinga įranga. Taip užtikriname, kad jūsų Samsung Galaxy S20+ 5G bus suremontuotas greitai ir kvalifikuotai, per ne daugiau kaip 15 minučių.

Samsung Galaxy S20+ 5G taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
229,90 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
173,70 €
Baterijos keitimas
61,90 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
234,40 €
Pagrindinės plokštės keitimas
431,70 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S20+ 5G remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung telefonai pasižymi unikalia, subtilia ir išskirtine prigimtimi, o jų taisymas reikalauja ypatingo dėmesio ir profesionalumo. Norint kokybiškai atlikti remonto darbus, būtina turėti specializuotus įrankius. Be atitinkamų žinių ir įrangos, net paprasčiausias uždavinys gali tapti neišsprendžiamas.

Mūsų Cantstop servisas Vilniuje jau daugelį metų sėkmingai teikia įvairias Samsung remonto paslaugas, įskaitant baterijos keitimą, ekranų keitimą, garsiakalbių taisymą, Face ID remontą ir kitas procedūras.

Nors mūsų pirmenybė yra aukščiausios kokybės darbas, dėl mūsų komandos didelės patirties ir specializacijos šioje sferoje, visus remonto darbus atliekame greitai ir efektyviai.

Remonto laikas priklauso nuo gedimo pobūdžio. Pakeitus Samsung Galaxy S20+ 5G telefono ekraną arba įkrovimo lizdą, užtruksime maždaug 15 minučių. Jei jūsų Samsung Galaxy S20+ 5G telefonas buvo drėgnesnis arba patyrė gedimą, remontas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Tikrai, jei ekranas be jokių linijų ar kitų defektų, mes atnaujinsime jį be jokių problemų. Kainos nurodytos šiame tinklalapyje.

Can’t Stop telefonų taisykla Naujamiestyje yra šalia vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų dirbtuvės yra patogiai pasiekiamos automobiliu, nes jos yra ties gatvės šonu, todėl lengvai galite surasti vietą kur patogiai sustoti.

Jei jums sunku atvykti arba paprasčiausiai trūksta laiko kelionėms, visada galite pasinaudoti mūsų mobiliąja telefonų taisykla ir iškviesti mūsų specialistus į namus, biurą ar bet kokią kitą jums patogią vietą.

Dirbame pagal nurodytą adresą nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip. Visiems pakeistiems ekranams mes suteikiame neriboto laiko garantiją. Baterijoms ir įkrovimo lizdams suteikiame 6 mėnesių garantiją.

CantStop.lt servisas garantuoja, kad jūsų duomenys nebus paveikti remonto metu. Visi jūsų asmeniniai duomenys išliks saugūs. Tačiau, už visas informacijas įrenginyje, SIM korteles ir apsaugines plėveles, CantStop servisas neprisiima atsakomybės.

Klientams ypatingai svarbu, kad jų telefono taisymas būtų atliekamas kuo greičiau. Mūsų įgūdžiai specialistai, turintys patirties su Apple technika, dažniausiai suremontuoja Samsung Galaxy S20+ 5G per iki 15 minučių. Lankydamiesi mūsų fiksuotoje taisyklos vietoje, kol truksite savo Samsung Galaxy S20+ 5G taisymą, kviečiame mėgautis puodeliu skanios kavos ir pasiūlysime jums pasirinkti naują dėklą ar kitus priedus. Už visus atliktus remonto darbus taikome neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy S20+ 5G remonto darbus atliekame?

Mūsų mobiliųjų telefonų taisykla teikia įvairiapusiškas remonto paslaugas. Priklausomai nuo konkretaus Samsung įrenginio modelio, siūlomų paslaugų spektras gali skirtis. Tačiau mes siūlome šias bendras paslaugas visiems modeliams:

  • Čipų taisymą ir keitimą
  • „No service“ ir „No Sim“ problemų šalinimą
  • Programinės įrangos atnaujinimą
  • Ekrano ir stiklo keitimą
  • Galinio dangtelio keitimą
  • Garsiakalbių remontą
  • Baterijų ir krovimo portų keitimą
  • Pagrindinių, garso reguliavimo ir maitinimo mygtukų taisymą
  • Kitų mechaninių ir dėl drėgmės atsiradusių gedimų taisymą

Detalesnę informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas galite gauti skambindami mums ar rašydami elektroniniu paštu. Jeigu jums skubiai reikia Samsung Galaxy S20+ 5G remonto ir įrenginys neveikia, kviečiame pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų specialistai atvyks į jūsų nurodytą vietą Vilniuje ir atliks remontą per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: