Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra greičiausias ir patogiausias remontas Vilniuje. Mes esame šios srities profesionalai, pasiruošę padėti jums čia ir dabar! Skirtumas tarp mūsų ir konkurentų yra tas, kad mes greitai reaguojame į problemas ir sprendžiame jas kuo operatyviau. Nesistengiame vietos, o atvažiuojame su visa mūsų įranga, todėl jūsų Samsung Galaxy S20 Ultra bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai, dažniausiai per 15 minučių.

Samsung Galaxy S20 Ultra taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
283,90 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
233,90 €
Baterijos keitimas
64,90 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
325,80 €
Pagrindinės plokštės keitimas
446 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung telefonai yra unikalūs, jautrūs ir ypatingi įrenginiai, kurių remontas reikalauja didelio dėmesio ir profesionalumo. Daugumai darbų būtini specialūs įrankiai, kad būtų galima atlikti juos tinkamai. Be tinkamų žinių ir įrankių, net ir mažiausi darbai negali būti atlikti kokybiškai.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau daugelį metų atlieka įvairius remonto darbus, tokius kaip: Samsung baterijos keitimas, Samsung ekrano keitimas, Samsung garsiakalbio taisymas, Samsung Face ID remontas ir daugybė kitų.

Nors mes visada teikiame pirmenybę darbų kokybei, tačiau dėka didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai gali atlikti remonto paslaugas greitai.

Remonto trukmė priklauso nuo gedimo pobūdžio. Jei tai yra Samsung Galaxy S20 Ultra ekrano arba krovimo lizdo keitimas, užtruksime iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S20 telefonas patyrė drėgmės pažeidimą arba „skenavimą”, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Tikrai, jei ekranas neparodo jokių linijų ar kitų defektų, mes jį atnaujinsime be jokių problemų. Kainos pateiktos šiame puslapyje.

Can’t Stop telefonų taisykla Naujamiestyje yra patogiai įsikūrusi netoli vakarinio aplinkelio, Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų dirbtuvės yra lengvai pasiekiamos automobiliu, nes jos yra šalia gatvės, todėl galėsite patogiai sustoti.

Jei neturite galimybės atvykti arba trūksta laiko važinėjimams, visuomet galite pasinaudoti mūsų mobiliosios telefonų taisyklos paslaugomis ir iškviesti mus į jums patogią vietą – namus, biurą ar bet kur kitur.

Dirbame nurodytu adresu nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip. Visiems pakeistiems ekranams suteikiame neribotą garantiją. Baterijoms ir krovimo lizdams suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Ne, CantStop.lt servisas garantuoja, kad jūsų duomenys nebus paveikti remonto metu ir išliks nepaliesti. Tačiau už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop servisas neprisiima atsakomybės.

Kiekvienam klientui svarbu, kad telefono remontas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų profesionalūs technikai, turintys patirties su Apple įranga, atlieka Samsung Galaxy S20 Ultra remontus. Dauguma remontų atliekama per 15 minučių. Stacionarioje taisykloje, kol vyksta jūsų Samsung Galaxy S20 Ultra remontas, galėsite mėgautis skania kava ir pasirinkti naują dėklą ar kitą aksesuarą. Visiems remonto darbams suteikiame neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy S20 Ultra remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla teikia įvairiausius remonto paslaugas, kurios gali skirtis priklausomai nuo Samsung įrenginio modelio. Tačiau visiems modeliams teikiame šias paslaugas:

  • „Čipų” tvarkymas/keitimas
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimas
  • Programinės įrangos atnaujinimas
  • Ekranų ir stiklų keitimas
  • Nugarėlių keitimas
  • Garsiakalbių remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Namų, garso reguliavimo, įjungimo mygtukų taisymas
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų taisymas

Visą informaciją apie paslaugas suteiksime telefonu ar el. paštu. Jei jums reikalingas skubus Samsung A42 remontas ir telefonas neveikia, galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema, o meistrai atvyks į jūsų nurodytą adresą Vilniuje ir atliks remontą per 15 minučių.

Mūsų draugai: