Samsung Galaxy S20

Vilniuje rasite optimaliausią ir sparčiausią Samsung Galaxy S20 taisymo paslaugą. Esame savo srities ekspertai, visada pasirengę jums padėti būtent tada, kai jums to reikia. Mūsų privalumas prieš konkurentus – greitas atsakas į atsiradusias problemas ir jų efektyvus sprendimas. Nešvaistome laiko vietoje – mes patys atvykstame pas jus su visa reikalinga įranga, todėl jūsų Samsung Galaxy S20 bus suremontuotas greitai ir kvalifikuotai, per ne daugiau kaip 15 minučių.

Samsung Galaxy S20 taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
253,30 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
203,30 €
Baterijos keitimas
60,20 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
203,40 €
Pagrindinės plokštės keitimas
380,20 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S20 remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung mobilieji telefonai yra išskirtinės, rafinuotos ir nepakartojamos priemonės. Jų taisymas reikalauja itin didelio dėmesio ir profesionalumo. Beveik visi remonto darbai reikalauja specifinių įrankių, kad būtų galima kokybiškai įvykdyti reikiamus veiksmus. Be reikiamų žinių ir įrankių, aukštos kokybės darbų atlikti neįmanoma.

Cantstop servisas Vilniuje jau daugelį metų sėkmingai atlieka įvairius Samsung remonto darbus, įskaitant baterijos keitimą, ekrano keitimą, garsiakalbio remontą, Face ID taisymą ir daugybę kitų paslaugų.

Mūsų pagrindinis tikslas yra aukščiausios kokybės darbų atlikimas, tačiau dėl mūsų specialistų ilgametės patirties ir išskirtinės specializacijos šioje srityje, visus remonto darbus galime atlikti greitai ir efektyviai.

Trukmė, per kurią bus atlikti remonto darbai, tiesiogiai priklauso nuo gedimo tipo. Pavyzdžiui, Samsung Galaxy S20 ekrano ar krovimo lizdo pakeitimas paprastai trunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S20 telefonas patyrė drėgmės žalą ar buvo pamerktas į vandenį, tada remonto procesas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Būtent, jei ekranas vaizduoja be jokių linijų ar dėmių – mes jį atnaujinsime be jokių trukdžių. Atitinkamos kainos yra išvardytos mūsų svetainėje.

Can’t Stop mobiliojo telefono taisykla, esanti Naujamiestyje, įsikūrusi šalia vakarinio aplinkelio adresu Naugarduko g. 95, Vilniuje. Mūsų dirbtuvės yra iškart prie gatvės, todėl automobiliu atvykti yra itin patogu, ir atrasite vietą, kur palikti automobilį.

Jeigu jums sunku atvykti ar paprastai neturite laiko kelionėms, mes siūlome paslaugą – mobilus telefonų taisyklos iškvietimas tiesiai į jūsų namus, biurą ar bet kurią kitą vietą, kuri jums yra patogi.

Mes dirbame adresu, nurodytu aukščiau, nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10:00 iki 18:00, ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00.

Taip, už visus keičiamus ekranus mes suteikiame neribotos trukmės garantiją. O baterijoms ir krovimo lizdams taikome 6 mėnesių garantiją.

Ne, per remontą CantStop.lt servisas jūsų duomenis nepaliečia, todėl jie liks saugūs. Tačiau už bet kokią įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop servisas atsakomybės neprisiima.

Klientams yra esminė, kad jų telefono taisymas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų ekspertai, turintys patirties su Apple technika, dažniausiai Samsung Galaxy S20 remontą atlieka per ne daugiau kaip 15 minučių. Lankydamiesi mūsų stacionarioje taisykloje, kol taisomas jūsų Samsung Galaxy S20, kviečiame pasimėgauti skania kava ir pasirinkti naują dėklą ar kitą priedą. Suteikiame neribotą garantiją visiems atliktiems remonto darbams.

Kokius Samsung Galaxy S20 remonto darbus atliekame?

Mūsų mobiliųjų telefonų servisas teikia plačią remonto paslaugų gamą. Siūlomų paslaugų spektras gali kisti atsižvelgiant į jūsų Samsung įrenginio modelį, tačiau mūsų teikiamos bendrosios paslaugos apima:

  • Čipų taisymą bei keitimą
  • „No service“ ir „No Sim“ klaidų šalinimą
  • Programinės įrangos atnaujinimą
  • Ekranų ir stiklų keitimą
  • Galinių dangtelių keitimą
  • Garsiakalbių remontą
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimą
  • „Home“, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų taisymą

Detalią informaciją apie mūsų paslaugas galite gauti skambučiu arba elektroninio pašto žinute. Jei jums reikia skubaus Samsung Galaxy S20 remonto ir įrenginys neveikia, kviečiame naudotis mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų specialistai atvyks į jūsų nurodytą adresą Vilniuje ir atliks remontą per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: