Samsung Galaxy S21 5G

Greičiausias ir patogiausias Samsung Galaxy S21 5G remontas Vilniuje. Mes esame šioje srityje profesionalai, pasiruošę padėti, kai tik to reikia. Skiriame nuo konkurentų tuo, kad operatyviai reaguojame į iškilusias problemas ir sprendžiame jas kuo greičiau. Nesėdime vietoje – atvykstame su visais įrankiais ir taisyklėmis, todėl Jūsų Samsung Galaxy S21 5G bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai, dažnai per 15 minučių.

Samsung Galaxy S21 5G taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
213,70 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
163,70 €
Baterijos keitimas
59,10 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
175,80 €
Pagrindinės plokštės keitimas
459,90 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S21 5G remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung telefonai yra unikalūs, subtilūs ir išskirtiniai įrenginiai, kurių remontas yra labai atsakinga užduotis, reikalaujanti dėmesio ir profesionalumo. Beveik visiems darbams atlikti reikalingi specialūs įrankiai, ir be tinkamų žinių ir įrankių darbą atlikti kokybiškai neįmanoma.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau daug metų atlieka įvairius remonto darbus, tokius kaip Samsung baterijų keitimas, ekrano pakeitimas, garsiakalbių taisymas, Face ID remontas ir daugybė kitų paslaugų.

Mūsų prioritetas visada yra darbų kokybė, tačiau dėl didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai atlieka remonto paslaugas greitai ir efektyviai.

Remonto trukmė priklauso nuo pačio gedimo pobūdžio. Jei tai yra Samsung Galaxy S21 5G ekrano arba krovimo lizdo keitimas, tai užtruksime iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S21 5G telefonas patyrė drėgmės poveikį arba yra sugedęs, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Žinoma, jei ekrane nėra jokių linijų ar kitų defektų, atnaujinsime jį be jokių problemų. Visos kainos yra nurodytos šiame puslapyje.

Mūsų telefonų taisykla „Can’t Stop” Naujamiesčio rajone įsikūrusi netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Dirbtuvės yra patogioje vietoje gretimame gatvės pjūvyje, todėl lengva atvykti automobiliu – rasite vietą patogiai sustoti.

Jei neturite galimybės atvykti arba paprasčiausiai trūksta laiko važinėjimams, visuomet galite pasinaudoti mūsų mobilia telefonų taisykla, kuri atvyks į jūsų namus, biurą ar kitą jums patogią vietą.

Dirbame pagal nurodytą adresą nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip, visiems pakeistiems ekranams mes suteikiame garantiją neribotam laikui. Baterijoms ir krovimo lizdams suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Ne, CantStop.lt servisas remonto metu neįsikiša į Jūsų duomenis, tad jie išliks nepaliesti. Tačiau už visą informaciją, esančią įrenginyje, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop servisas neprisiima atsakomybės.

Kiekvienam klientui svarbu, kad telefonų remontas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų profesionalai, kurie yra patyrę Apple įrangos technikai, atlieka Samsung Galaxy S21 5G remontą labai efektyviai – daugumą užduočių atliekame per 15 minučių. Stacionarioje taisykloje laukdami jūsų Samsung Galaxy S21 5G remonto, galėsite mėgautis skaniu kavos puodeliu ir pasirinkti naują dėklą ar kitą priedą. Visiems atliktiems remonto darbams suteikiame neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy S21 5G remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla siūlo platų įvairių remonto paslaugų spektrą. Dauguma prieinamų paslaugų gali skirtis priklausomai nuo to, kokio modelio Samsung įrenginį reikia remontuoti. Tačiau visiems modeliams teikiame šias paslaugas:

  • Tvarkome ar keičiame „čipus”
  • Tvarkome „no service” ir „No Sim” problemas
  • Perrašome programinę įrangą
  • Keičiame ekrano stiklus
  • Keičiame nugarėles
  • Remontuojame garsiakalbius
  • Keičiame baterijas ir krovimo lizdus
  • Taisome namų, garso reguliavimo, ir įjungimo mygtukus
  • Taip pat sprendžiame visus kitus mechaninius gedimus ir drėgmės pažeidimus.

Visą informaciją apie teikiamas paslaugas galite gauti telefonu ar el.paštu. Jeigu reikia greitos Can’t Stop pagalbos dėl Samsung Galaxy S21 5G remonto ir telefonas neveikia, visada galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema, ir mūsų meistrai atvyks į jūsų nurodytą Vilniaus adresą, kad suremontuotų jūsų telefoną per 15 minučių.

Mūsų draugai: