Samsung Galaxy S21 Plus 5G

Vilniuje siūlomas patogiausias ir sparčiausias Samsung Galaxy S21 Plus 5G taisymas. Esame šios srities ekspertai, pasirengę suteikti pagalbą būtent tada, kai jums jos reikia, be jokių delsimų! Mūsų pranašumas prieš konkurentus – gebėjimas greitai identifikuoti problemas ir spręsti jas kuo efektyviau. Mes ne laukiame, o patys atvykstame pas jus su mūsų įranga, todėl jūsų Samsung Galaxy S21 Plus 5G bus suremontuotas itin operatyviai ir kokybiškai, per ne ilgiau kaip 15 minučių.

Samsung Galaxy S21 Plus 5G taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
217,70 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
167,70 €
Baterijos keitimas
62,30 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
177,20 €
Pagrindinės plokštės keitimas
470,10 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S21 Plus 5G remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung mobiliųjų telefonų – tai išskirtinai subtilūs ir unikalūs prietaisai, kurių taisymas reikalauja ypatingo dėmesio ir aukšto profesionalumo lygio. Daugeliui remonto procedūrų būtini specialūs įrankiai, kad darbai būtų atlikti adekvačiai ir efektyviai. Be reikiamų žinių ir įrangos, net paprasčiausių užduočių įvykdymas kokybiškai tampa neįmanomas.

Cantstop serviso centras Vilniuje jau daugelį metų sėkmingai atlieka įvairius Samsung remonto darbus, įskaitant baterijos keitimą, ekranų keitimą, garsiakalbių taisymą, Face ID remontą ir daugelį kitų.

Nors mūsų pagrindinis dėmesys yra skiriamas darbo kokybei, dėl ilgamečio darbo patirties ir gilios specializacijos šioje srityje, mūsų specialistai geba atlikti remonto paslaugas greitai ir efektyviai.

Remonto laikas skiriasi atsižvelgiant į gedimo pobūdį. Samsung Galaxy S21 Plus 5G ekrano ar krovimo lizdo keitimo atveju darbas paprastai trunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S21 Plus 5G telefonas patyrė drėgmės žalą ar buvo panardintas į vandenį, remontas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Absoliučiai, jei ekranas veikia be jokių linijų ar dėmių – mes jį atnaujinsime be jokių sunkumų. Atitinkamos kainos yra nurodytos šioje interneto svetainėje.

Can’t Stop telefonų taisykla, esanti Naujamiestyje, yra patogi pasiekiamumo vieta netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilniuje. Mūsų dirbtuvės yra šalia pat gatvės, todėl atvykimas automobiliu yra itin patogus – rasite vietą automobiliui palikti.

Jei negalite atvykti arba paprastai jums trūksta laiko kelionėms, mes siūlome mobiliąjį telefonų taisyklos paslaugą, kuri gali atvykti tiesiai į jūsų namus, biurą ar bet kurią kitą vietą, kuri jums patogiausia.

Mūsų darbo laikas yra nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10:00 iki 18:00 val., o šeštadieniais dirbame nuo 10:30 iki 15:00 val.

Taip, suteikiame neribotos trukmės garantiją visiems pakeistiems ekranams. O baterijų ir krovimo lizdų pakeitimams – garantija yra 6 mėnesiai.

Ne, CantStop.lt servisas per remontą jūsų įrenginio duomenų nepaliečia, todėl jie bus saugūs. Tačiau už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles Can‘t Stop servisas atsakomybės neprisiima.

Klientams yra itin svarbu, kad jų telefono taisymas užtruktų kiek įmanoma mažiau. Mūsų įgūdžių turintys profesionalai, turintys patirties su Apple technika, atlieka Samsung Galaxy S21 Plus 5G remontą, dažniausiai per ne ilgiau kaip 15 minučių. Mūsų stacionarioje taisykloje, kol truks jūsų Samsung Galaxy S21 Plus 5G taisymas, mes pasiūlysime mėgautis skania kava ir padėsime pasirinkti naujus dėklus ar kitus priedus. Už visus atliktus remonto darbus suteikiame neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy S21 Plus 5G remonto darbus atliekame?

Mūsų mobilijų telefonų taisykloje teikiamos įvairios remonto paslaugos, kurios gali skirtis atsižvelgiant į jūsų Samsung įrenginio modelį. Nepaisant to, mūsų siūlomos bendros paslaugos apima:

  • Čipų taisymą ir keitimą
  • „No Service“ ir „No Sim“ klaidų šalinimą
  • Programinės įrangos atnaujinimą
  • Ekrano ir stiklo keitimą
  • Nugarėlės keitimą
  • Garsiakalbių remontą
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimą
  • Pagrindinių, garso reguliavimo ir maitinimo mygtukų taisymą
  • Kiti mechaniniai gedimai ir drėgmės pažeidimų šalinimas

Informaciją apie paslaugas galite gauti skambučiu arba elektroniniu paštu. Jei jums reikia skubaus Samsung Galaxy S21 Plus 5G remonto ir telefonas neveikia, kviečiame pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų meistrai atvyks į jūsų nurodytą adresą Vilniuje ir atliks remontą per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: