Samsung Galaxy S21 Ultra

Vilniuje rasite patį patogiausią ir sparčiausią Samsung Galaxy S21 Ultra taisymo paslaugą. Esame ekspertai savo lauke, pasirengę suteikti jums reikiamą pagalbą būtent dabar, be jokio delsimo! Mūsų išskirtinumas prieš konkurentus – tai, kad mes nedelsdami reaguojame į atsiradusias problemas ir jas sprendžiame kaip įmanoma greičiau. Mes nesustojame vietoje, o atvykstame pas klientą su visa mūsų įranga, užtikrinant, kad jūsų Samsung Galaxy S21 Ultra būtų suremontuotas greitai ir kokybiškai, ne ilgiau kaip per 15 minučių.

Samsung Galaxy S21 Ultra taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
314,10 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
264,10 €
Baterijos keitimas
63,80 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
294,80 €
Pagrindinės plokštės keitimas
392,30 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S21 Ultra remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung mobiliaisiais telefonais pasižymi unikaliomis, subtiliomis ir nepaprastomis savybėmis. Jų taisymas reikalauja ypatingo dėmesio ir aukšto meistriškumo lygio. Beveik visi remonto procesai reikalauja specializuotų įrankių, siekiant užtikrinti darbų atlikimą aukščiausiu lygiu. Kvalifikuotas darbas be atitinkamų žinių ir įrankių yra neįmanomas.

Cantstop taisykla Vilniuje ilgus metus sėkmingai atlieka įvairius Samsung remonto darbus, įskaitant baterijos keitimą, ekranų keitimus, garsiakalbių taisymą, Face ID remontą ir daugelį kitų paslaugų.

Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas paslaugų kokybei, bet dėl mūsų specialistų didelės patirties ir specializacijos atitinkamoje srityje, remonto darbai atliekami greitai ir efektyviai.

Trukmė, per kurią bus atlikti remonto darbai, tiesiogiai priklauso nuo gedimo pobūdžio. Samsung Galaxy S21 Ultra ekrano ar krovimo lizdo keitimo atvejais, remonto procesas paprastai neviršija 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S21 Ultra telefonas patyrė drėgmės žalą ar buvo panardintas į vandenį, remontui gali prireikti iki dviejų savaičių.

Absoliučiai, jeigu ekranas veikia sklandžiai be jokių linijų ar dėmių – mes jį atnaujinsime nesudomino jokių sunkumų. Visos kainos yra išdėstytos mūsų svetainėje.

Can’t Stop telefonų servisas Naujamiestyje yra patogiai įsikūręs šalia vakarinio aplinkelio, Naugarduko gatvėje 95, Vilniuje. Mūsų dirbtuvės yra iškart prie gatvės, todėl čia atvykti automobiliu yra itin patogu, nes rasite, kur palikti savo transporto priemonę.

Jei negalite atvykti ar jums tiesiog trūksta laiko kelionėms, mes siūlome paslaugą: mobili telefonų taisykla, kuri gali atvykti tiesiai pas jus į namus, biurą ar bet kurią kitą vietą, kuri jums yra patogi.

Mūsų darbo laikas šiuo adresu yra nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10:00 iki 18:00 val., ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00 val.

Taip, mes suteikiame neribotą garantiją visiems keičiamiems ekranams. O baterijoms ir krovimo lizdams garantija taikoma 6 mėnesius.

Ne, per remontą CantStop.lt servisas jūsų įrenginio duomenims „nepriklauso“, tad jie liks nepakeisti. Tačiau už bet kokią įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop servisas neprisiima atsakomybės.

Klientams yra itin svarbu, kad jų telefono taisymo procesas būtų kuo efektyvesnis ir užimtų mažiau laiko. Samsung Galaxy S21 Ultra modelio remonto paslaugas teikia mūsų kompetentingi specialistai, turintys patirties su Apple technika, leidžianti mums daugelį remonto darbų atlikti per iki 15 minučių. Lankydamiesi mūsų stacionarioje serviso vietoje, kol truks jūsų Samsung Galaxy S21 Ultra taisymas, kviečiame mėgautis skania kava ir pasirinkti naują dėklą ar kitus priedus. Už visus atliktus remonto darbus taikoma neribota garantija.

Kokius Samsung Galaxy S21 Ultra remonto darbus atliekame?

Mūsų mobiliųjų telefonų servisas teikia įvairiausias remonto paslaugas. Prieinamos paslaugos gali variuoti atsižvelgiant į jūsų Samsung įrenginio modelį. Nepaisant to, mes siūlome šias bendrąsias paslaugas visiems modeliams:

  • Čipų taisymas ir keitimas
  • „No Service“ ir „No Sim“ problemų šalinimas
  • Programinės įrangos atnaujinimas
  • Ekrano ir stiklo keitimas
  • Galinių dangtelių keitimas
  • Garsiakalbio taisymas
  • Baterijų ir krovimo portų keitimas
  • „Home“, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymas
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų taisymas

Išsamią informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas galite gauti telefonu ar elektroniniu paštu. Jei jums reikia skubaus Samsung Galaxy S21 Ultra remonto, o įrenginys neveikia ir reikalinga nedelsiant mūsų pagalba, kviečiame naudotis vizito rezervavimo sistema. Mūsų specialistai atvyks į nurodytą adresą Vilniuje ir atliks remontą per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: