Samsung Galaxy S22 Ultra

Mūsų Samsung Galaxy S22 Ultra remonto paslauga Vilniuje yra patogiausia ir greičiausia. Esame šios srities ekspertai, pasirengę suteikti pagalbą būtent tada, kai jums jos reikia. Išsiskiriame iš konkurentų greitu problemų identifikavimu ir sprendimu, nes ne tik laukiame, bet ir atvykstame pas jus su visomis reikalingomis priemonėmis. Taigi, jūsų Samsung Galaxy S22 Ultra bus suremontuotas greitai ir kokybiškai, ne ilgiau kaip per 15 minučių.

Samsung Galaxy S22 Ultra taisymas
Rezervuoti
Galinio dangtelio keitimas
89.99 €
Ekrano keitimas
289,99 €
Ekrano stiklo keitimas, kai LCD be pažeidimų
260.00 €
Baterijos keitimas
79.00 €
Įkrovimo jungties modulio keitimas
79.99 €
Galinės kameros modulio keitimas
160.00 €
Pirminė techninė telefono patikra
30.00 €
Programinės įrangos atnaujinimas
30.00 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S22 Ultra remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung įrenginiai yra unikalūs, reikalaujantys ypatingo dėmesio ir aukšto profesionalumo remontuojant. Dauguma remonto procedūrų prašo naudoti specifinius įrankius ir žinias, kad užtikrintų aukščiausios kokybės darbą. Be tinkamų įrankių ir žinių, net paprasčiausios užduotys negali būti atliktos efektyviai.

Mūsų Cantstop taisykla Vilniuje, jau daugelį metų sėkmingai teikia įvairias Samsung įrenginių remonto paslaugas, įskaitant baterijos keitimą, ekrano keitimą, garsiakalbio taisymą, Face ID remontą ir daugelį kitų.

Mes visada siekiame užtikrinti aukščiausią darbų kokybę, o dėl mūsų technikų didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, remonto darbai atliekami greitai ir efektyviai.

Trukmė, per kurią bus atliktas remontas, varijuoja priklausomai nuo gedimo pobūdžio. Samsung Galaxy S22 Ultra ekrano ar krovimo lizdo keitimo atveju, darbas paprastai užtrunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Tuo tarpu, jei Samsung Galaxy S22 Ultra patyrė drėgmės žalą ar buvo pamerktas į vandenį, remonto procesas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Be abejo, jeigu jūsų ekranas neturi jokių linijų ar dėmių, mes atnaujinsime jį be jokių problemų. Visos kainos pateiktos šiame puslapyje.

Can’t Stop telefonų taisyklą Naujamiesčio rajone galite rasti netoli vakarinio aplinkelio, Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų dirbtuvės yra patogioje vietoje, greta gatvės, todėl automobiliu atvykus bus galima patogiai sustoti.

Jei neturite galimybės atvykti arba paprastai trūksta laiko važinėjimams, visuomet galite pasinaudoti mūsų mobiliąja telefonų taisykla ir išsikviesti mus į namus, biurą ar kitą patogią jums vietą.

Dirbame nurodytu adresu nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip. Visiems naujai įrengtiems ekranams mes suteikiame garantiją be laiko apribojimų. Baterijoms ir krovimo lizdams suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Ne, CantStop.lt servisas remonto metu neįsikiša į Jūsų duomenis, todėl jie išliks nepakitusi. Tačiau už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop servisas neprisiima atsakomybės.

Kiekvienas klientas vertina, kai telefono remontas atliekamas kuo greičiau. Mūsų ekspertai, turintys patirties su Apple įranga, garantuoja, kad didžioji dalis Samsung Galaxy S22 Ultra remonto darbų užtrunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Lankantis mūsų stacionarioje parduotuvėje, remonto metu jums galime pasiūlyti skanios kavos ir padėti išsirinkti naują telefono dėklą ar kitus priedus. Suteikiame garantiją visiems atliktiems remonto darbams be jokių laiko apribojimų.

Kokius Samsung Galaxy S22 Ultra remonto darbus atliekame?

Mūsų mobiliųjų telefonų servisas teikia įvairiausias remonto paslaugas, kurios gali skirtis atsižvelgiant į Samsung įrenginio modelį. Vis dėlto, yra paslaugų, kurios prieinamos visiems modeliams, įskaitant:

  • „Čipų” taisymą ir keitimą
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimą
  • Programinės įrangos atnaujinimą
  • Ekrano ir stiklo keitimą
  • Galinių dangtelių keitimą
  • Garsiakalbių taisymą
  • Baterijų ir įkrovimo lizdų keitimą
  • Home, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą
  • Kiti mechaniniai gedimai ir drėgmės pažeidimai

Detalesnę informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas galite gauti telefonu arba elektroniniu paštu. Jei jums reikia skubaus Samsung Galaxy S22 Ultra remonto ir telefonas neveikia, galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų specialistai atvyks į jūsų nurodytą vietą Vilniuje ir suremontuos telefoną per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: