Samsung Galaxy S22

Greičiausias ir patogiausias Samsung Galaxy S22 remontas Vilniuje. Esame savo srities profesionalai, pasirengę padėti jums čia ir dabar! Mes išsiskiriame iš konkurentų tuo, kad operatyviai reaguojame į iškilusias problemas ir stengiamės jas išspręsti kuo greičiau. Neužsimerkę ant vietos, mes atvykiame į vietą su visais reikalingais įrankiais ir sprendžiame jūsų Samsung Galaxy S22 klausimus labai greitai ir profesionaliai, dažniausiai per 15 minučių.

Samsung Galaxy S22 taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
207,20 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
157,20 €
Baterijos keitimas
62,10 €
USB jungties modulio keitimas
64,60 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
118,70 €
Pirminė techninė telefono patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S22 remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung telefonai yra unikalūs, jautrūs ir išskirtiniai įrenginiai. Jų taisymas yra reikalaujanti užduotis, reikalaujanti daug dėmesio ir profesionalumo. Beveik kiekvienam remontui reikalingi specialūs įrankiai, kad būtų galima tinkamai atlikti visus darbus. Be tinkamų žinių ir įrankių, net mažiausias darbas gali būti atliktas nekokybiškai.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau daug metų atlieka įvairius remonto darbus, įskaitant Samsung baterijos keitimą, ekrano keitimą, garsiakalbio taisymą, Face ID remontą ir daug kitų paslaugų.

Mūsų prioritetu visada yra darbų kokybė, tačiau dėl didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai atlieka remonto paslaugas greitai.

Remonto laikas priklauso nuo gedimo pobūdžio. Jei reikalingas Samsung Galaxy S22 ekrano arba krovimo lizdo keitimas, tai užtruksime iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S22 telefonas patyrė drėgmės poveikį arba buvo „skendęs”, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Be abejo, jei ekrane nėra jokių linijų ar kitų defektų, mes jį atnaujinsime be jokių problemų. Visos kainos nurodytos šiame tinklalapyje.

Can’t Stop telefonų taisykla Naujamiesčio rajone yra patogioje vietoje netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų dirbtuvės yra gretimose gatvėse, todėl patogu atvykti automobiliu – yra kur patogiai pasistatyti.

Jei neturite galimybės atvykti arba paprasčiausiai trūksta laiko važinėjimui, visada galite pasinaudoti mobiliosios telefonų taisyklos paslaugomis ir mes atvyksime į jūsų namus, biurą ar kitą jums patogią vietą.

Dirbame pagal nurodytą adresą nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip, visiems pakeistiems ekranams suteikiame neribotą garantiją. Baterijoms ir krovimo lizdams suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Ne, per remontą CantStop.lt servisas nepaliečia Jūsų duomenų, todėl jie išliks nepakitusi. Tačiau už visą informaciją, esančią įrenginyje, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop servisas neprisiima atsakomybės.

Kiekvienam klientui labai svarbu, kad telefono remontas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų profesionalai, kurie turi daug patirties su Apple įranga, atlieka Samsung Galaxy S22 remontą ir daugumą atvejų iki 15 minučių. Kol jūsų Samsung Galaxy S22 remontuojamas stacionarioje taisykloje, galėsite pasimėgauti skaniu kavos puodeliu ir pasirinkti naują dėklą ar kitą aksesuarą. Visiems atliktiems remonto darbams suteikiama neribota garantija.

Kokius Samsung Galaxy S22 remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla siūlo platų spektrą remonto paslaugų. Paslaugų sąrašas gali skirtis priklausomai nuo to, koks Samsung modelis turi būti suremontuotas. Vis dėlto, visiems modeliams teikiame tokius paslaugų variantus kaip:

  • Čipų tvarkymas ar keitimas
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimas
  • Programinės įrangos perrašymas
  • Ekranų ir stiklų keitimas
  • Nugarėlių keitimas
  • Garsiakalbio remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Namų, garso reguliavimo, įjungimo mygtukų taisymas
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų taisymas

Visą informaciją apie teikiamas paslaugas galėsite gauti telefonu ar el. paštu. Be to, jei reikalingas skubus Samsung Galaxy S22 remontas ir telefono funkcionalumas yra sutrikdytas, galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų meistrai atvyks į jūsų nurodytą Vilniaus adresą ir suremontuos telefoną per 15 minutes.

Mūsų draugai: