Samsung Galaxy S23+

Greičiausias ir patogiausias Samsung Galaxy S23+ remontas Vilniuje. Mes esame srities profesionalai, pasirengę jums padėti bet kuriuo metu. Skiriamės nuo konkurentų tuo, kad operatyviai reaguojame į iškilusias problemas ir sprendžiame jas kiek įmanoma greičiau. Mes nenorime laukti, o veikiame – atvažiuojame į vietą su visais reikalingais įrankiais, todėl jūsų Samsung Galaxy S23+ bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai per 15 minučių.

Samsung Galaxy S23+ taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
222,20 €
Baterijos keitimas
58,60 €
USB jungties modulio keitimas
54,90 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
157,40 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S23+ remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung telefonai – unikalūs, jautrūs ir išskirtiniai įrenginiai. Jų remontas yra sudėtingas procesas, reikalaujantis didelio dėmesio ir profesionalumo. Beveik visiems darbams atlikti reikia specialių įrankių, kad būtų galima tinkamai atlikti kiekvieną užduotį. Be reikiamų žinių ir įrankių, net menkiausias darbas gali būti atliktas nekokybiškai.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau ne vienerius metus specializuojasi įvairių Samsung telefono remonto darbų atlikimu, įskaitant baterijos, ekrano, garsiakalbio, ir Face ID keitimą, bei kitus darbus.

Nepaisant to, kad mūsų prioritetą visuomet sudaro darbo kokybė, dėka mūsų didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai dirba greitai.

Remonto trukmė priklauso nuo gedimo pobūdžio. Jei reikalingas Samsung Galaxy S23+ ekrano ar krovimo lizdo keitimas, tai užtruksime iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S23+ telefonas susidūrė su dregme arba „skenavo”, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Be abejo, jei ekrane nėra jokių linijų ar kitų defektų, mes atnaujinsimebe jokių problemų. Kainos galite rasti čia, šiame puslapyje.

Mes, CantStop telefonų taisykla Naujamiestyje, rasite netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų darbnica yra greta gatvės, todėl automobiliu atvykus bus kur patogiai sustoti.

Jei neturite galimybės atvykti arba paprastai trūksta laiko kelionei, visuomet galite pasinaudoti mūsų mobiliosios telefono taisyklos paslaugomis – mes atvyksime į jūsų namus, biurą ar bet kurią kitą jums patogią vietą.

Dirbame pagal nurodytą adresą nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip, visiems įkeitus ekranams mes suteikiame neribotą garantiją. Dėl baterijų ir įkrovimo lizdų taip pat suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Ne, CantStop.lt servisas remonto metu nepaliečia Jūsų duomenų, todėl jie išliks nepaliesti. Tačiau už visą informaciją, esančią įrenginyje, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop servisas neprisiima atsakomybės.

Kiekvienam klientui yra svarbu, kad telefono taisymas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų profesionalūs specialistai, turintys patirties su Apple įranga, atlieka daugumą Samsung Galaxy S23+ remonto darbų per iki 15 minučių. Stacionarioje mūsų taisykloje, vykdant remontą jūsų Samsung Galaxy S23+, jūs galite mėgautis skaniu kavos puodeliu ir pasirinkti naują dėklą arba kitą aksesuarą. Visiems atliktiems remonto darbams suteikiame neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy S23+ remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla siūlo platų spektrą remonto paslaugų. Dauguma paslaugų prieinamos, atsižvelgiant į tai, kokio modelio Samsung įrenginį reikia taisyti. Visiems modeliams teikiame šias paslaugas:

  • „Čipų” tvarkymas/keitimas
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimas
  • Programinės įrangos perrašymas
  • Ekranų ir stiklų keitimas
  • Nugarėlių keitimas
  • Garsiakalbio remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Namų, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymas
  • Taip pat tvarkome visus kitus mechaninius defektus ir drėgmės pažeidimus.

Visą informaciją apie paslaugas galite gauti telefonu ar el. paštu. Jei jums reikia skubios pagalbos su Samsung Galaxy S23+ remontu ir jūs negalite atvykti, galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema, ir meistrai atvyks į jūsų nurodytą adresą Vilniuje, suremontuosiantys jūsų telefoną per 15 minučių.

Mūsų draugai: