Samsung Galaxy S23 Ultra

Greičiausias ir patogiausias Samsung Galaxy S23 Ultra remontas Vilniuje. Mes esame srities profesionalai, pasiruošę padėti jums čia ir dabar! Skiriame dėmesį greitam ir operatyviam reagavimui į iškilusias problemas, sprendžiame jas kuo greičiau. Nesame pasyvūs, o veiksmingai reaguojame į klientų poreikius, todėl jūsų Samsung Galaxy S23 Ultra bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai per 15 minučių.

Samsung Galaxy S23 Ultra taisymas
Rezervuoti
Galinio dangtelio keitimas
80,10 €
Ekrano keitimas
272 €
Baterijos keitimas
58,20 €
USB jungties modulio keitimas
57 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
269,60 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S23 Ultra remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung įrenginiai – tai unikalūs, jautrūs ir išskirtiniai įrenginiai, kurių remontas reikalauja daug dėmesio ir profesionalumo. Beveik visiems remonto darbams reikalingi specialūs įrankiai ir žinios, kad būtų galima juos atlikti kokybiškai.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau ilgą laiką specializuojasi tokiose remonto srityse kaip Samsung baterijų keitimas, ekrano keitimas, garsiakalbio taisymas, Face ID remontas ir kitos paslaugos.

Nepaisant to, kad mūsų prioritetą visuomet sudaro aukštos kokybės darbai, mūsų technikai dėka ilgametės patirties ir specializacijos sparčiai atlieka remonto paslaugas.

Remonto trukmė priklauso nuo pačio defekto pobūdžio. Jei reikalingas Samsung Galaxy S23 Ultra ekrano arba krovimo lizdo keitimas, tai užtruksime iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S23 Ultra telefonas susidūrė su drėgmės ar „skendo” problemomis, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Žinoma, jei ekranas nepateikia jokių linijų ar dėmių, mes jį atnaujinsime be jokių problemų. Visos kainos nurodytos šiame puslapyje.

Can’t Stop telefonų taisyklą Naujamiestyje rasite netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų dirbtuvės yra patogioje vietoje, greta gatvės, todėl automobiliui rasti bus paprasta – yra kur patogiai sustoti.

Jei neturite galimybės atvykti arba trūksta laiko važinėjimams, visuomet galite pasinaudoti mūsų mobiliojo remonto paslauga. Mes atvyksime į jūsų namus, biurą ar bet kokią kitą patogią vietą.

Dirbame nurodytu adresu nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip, mes suteikiame neribotą garantiją visiems pakeistiems ekranams. Baterijoms ir krovimo lizdams suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Ne, mūsų servisas CantStop.lt remontuojant neatlieka jokių veiksmų, kurie paveiktų jūsų duomenis, todėl jie išliks nepaliesti. Tačiau mes neatsakome už bet kokią informaciją, kuri yra jūsų įrenginyje, įskaitant SIM korteles ir apsaugines plėveles.

Kiekvienam klientui svarbu, kad telefono sutaisymas būtų atliktas kuo greičiau. Mes, CantStop, siūlome profesionalų Samsung Galaxy S23 Ultra remontą, kurį atlieka patyrę Apple įrangos specialistai, todėl dauguma sutaisymų atliekama per 15 minučių. O kol laukiama, galite mėgautis skania kava ir pasirinkti naują dėklą ar kitus priedus mūsų stacionarioje taisykloje. Be to, visiems atliktiems remonto darbams suteikiame neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy S23 Ultra remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla teikia visas įmanomas remonto paslaugas. Dauguma iš jų gali skirtis priklausomai nuo to, koks Samsung modelis turi būti sutaisytas. Nepaisant to, visiems modeliams siūlome šias paslaugas:

  • Čipų tvarkymas ar keitimas
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimas
  • Programinės įrangos atnaujinimas
  • Ekranų ir stiklų keitimas
  • Nugarėlių pakeitimas
  • Garsiakalbio taisymas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Namų, garso reguliavimo, įjungimo mygtukų taisymas
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų taisymas

Visą informaciją apie paslaugas galite gauti telefonu ar el. paštu. Jei jums reikalingas greitas Samsung Galaxy S23 Ultra remontas, ir telefonas staiga nustojo veikti, galite naudotis mūsų vizito rezervavimo sistema, ir meistrai atvyks jūsų nurodytu adresu Vilniuje ir sutvarkys telefoną per 15 minučių.

Mūsų draugai: