Samsung Galaxy S23

Greičiausias ir patogiausias Samsung Galaxy S23 taisymas Vilniuje. Mes esame srities profesionalai, pasirengę padėti Jums čia ir dabar! Mus išskiria tai, kad operatyviai reaguojame į iškylančias problemas ir jas sprendžiame kuo greičiau. Nesedime vietoje – atvažiuojame su visu reikiamu įrankių arsenalu, tad Jūsų Samsung Galaxy S23 bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai per 15 minučių.

Samsung Galaxy S23 taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
197,70 €
Baterijos keitimas
57,10 €
USB jungties modulio keitimas
54,60 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
157,40 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S23 remontas – greitai ir kokybiškai

Samsungo telefonai yra unikalūs, jautrūs ir išskirtiniai įrenginiai, kurių remontas yra labai reikalingas ir reikalauja profesionalumo. Daugelis darbų reikalauja specialių įrankių, kad būtų galima juos atlikti tinkamai.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau daugybę metų atlieka įvairius remonto darbus, įskaitant Samsung baterijų keitimą, ekranų keitimą, garsiakalbių taisymą, Face ID remontą ir daugybę kitų.

Nepaisant to, kad mūsų pirmenybė visuomet yra darbo kokybė, dėl didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai dirba greitai.

Remonto laikas priklauso nuo gedimo pobūdžio. Jei tai yra Samsung Galaxy S23 ekrano ar krovimo lizdo keitimas, užtruksime ne ilgiau kaip 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S23 telefonas buvo drėgmei arba suskendo, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Žinoma, jei ekranas yra be linijų ar kitų defektų, mes jį atnaujinsime be jokių problemų. Visos kainos pateiktos šiame puslapyje.

Cant Stop telefonų taisyklų dirbtuvės Naujamiesčio rajone įsikūrusios netoli vakarinio aplinkelio, Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų dirbtuvės yra patogiai pasiekiamos automobiliu, nes yra greta gatvės, todėl rasite vietą patogiam sustojimui.

Jei negalite atvykti į taisyklą arba neturite laiko kelionei, visuomet galite pasinaudoti mūsų mobiliąja telefono taisykla ir mes atvyksime pas jus į namus, biurą ar bet kur kitur, kur jums patogu.

Dirbame nurodytu adresu nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00–18:00) ir šeštadieniais (10:30–15:00).

Žinoma. Visiems ekranų pakeitimams mes suteikiame neribotą garantiją. Baterijoms ir krovimo lizdams taip pat taikoma 6 mėnesių garantija.

Ne, CantStop.lt servisas remontu metu nepaliečia Jūsų duomenų, todėl jie išliks nepakitę. Tačiau dėl visų įrenginyje esančių informacijos, SIM kortelių ir apsauginių plėvelių CantStop servisas neprisiima atsakomybės.

Kiekvienam klientui svarbu, kad telefonų taisymas vyktų kuo greičiau. Samsung Galaxy S23 remontas atliekamas mūsų profesionalų, kurie turi patirties su Apple įranga, todėl daugumą remontų galime atlikti per 15 minučių. Stacionarioje parduotuvėje, kai vyksta jūsų Samsung Galaxy S23 remontas, galite mėgautis skaniu kavos puodeliu ir pasirinkti naują dėklą ar kitą priedą. Visiems remonto darbams suteikiame neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy S23 remonto darbus atliekame?

Mūsų mobilioji telefonų taisykla siūlo įvairiausius remonto paslaugas. Dauguma paslaugų gali skirtis priklausomai nuo to, koks Samsung modelis turi būti remontuojamas. Nepaisant to, visiems modeliams teikiame šias paslaugas:

  • Čipų tvarkymas/keitimas
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimas
  • Programinės įrangos perrašymas
  • Ekranų ir stiklų keitimas
  • Nugarėlių keitimas
  • Garsiakalbių remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Namų, garso reguliavimo, įjungimo mygtukų taisymas
  • Mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų taisymas

Visą informaciją apie paslaugas gali suteikti telefonu ar el. paštu. Be to, jei reikalingas skubus Samsung Galaxy S23 remontas, o telefonas neveikia, visada galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema, ir meistrai atvyks į jūsų nurodytą adresą Vilniuje, kad būtų suremontuotas per 15 minučių.

Mūsų draugai: