Samsung Galaxy S8

Sparčiai ir patikimai suremontuosime jūsų Samsung Galaxy S8 telefoną Vilniuje. Mes esame šios srities profesionalai, pasiryžę padėti, kai reikia! Skiriames nuo konkurentų greitu ir efektyviu problemų sprendimu, nes mes niekada neveluojame. Atvykę į vietą su visu reikiamu įrangos arsenalu, garantuojame, kad jūsų Samsung Galaxy S8 bus suremontuotas labai greitai ir profesionaliai, dažniausiai per 15 minučių.

Samsung Galaxy S8 taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
200,30 €
Baterijos keitimas
52,40 €
USB jungties modulio keitimas
62,40 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
78,50 €
Pagrindinės plokštės keitimas
340,60 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy S8 remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung telefonai yra unikalūs, jautrūs ir ypatingi įrenginiai. Jų taisymas yra sudėtingas uždavinys, reikalaujantis didelio dėmesio ir profesionalumo. Beveik kiekvienam darbui prireiks specialių įrankių, kad būtų galima jį atlikti tinkamai. Be tinkamų žinių ir įrankių, net mažiausi darbai negali būti atlikti kokybiškai.

„Cantstop” Samsung taisykla Vilniuje jau daugelį metų atlieka tokius remonto darbus kaip: Samsung baterijų keitimas, Samsung ekrano pakeitimas, Samsung garsiakalbio taisymas, Samsung Face ID remontas ir daugelis kitų.

Nepaisant to, kad mūsų pagrindinis prioritetas visada yra darbo kokybė, mūsų technikai, turintys didelę patirtį ir specializaciją šioje srityje, atlieka remonto paslaugas greitai.

Remonto trukmė priklauso nuo paties gedimo pobūdžio. Jei tai yra Samsung Galaxy S8 ekrano arba krovimo lizdo keitimas, užtruksime iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy S8 telefonas buvo paliestas dregme arba patyrė vandens žalą, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Žinoma, jei ekranas veikia sklandžiai be jokių linijų ar dėmių, mes jį atnaujinsime be jokių sunkumų.

„Can’t Stop” mobilijų telefonų servisas Naujamiestyje įsikūręs šalia vakarinio aplinkkelio, Naugarduko gatvėje 95, Vilniuje. Taisykla yra lengvai pasiekiama ir iš gatvės, todėl čia patogu atvykti automobiliu, nes rasite, kur komfortiškai pasistatyti.

Jeigu atvykti pats negalite arba jums paprastai trūksta laiko kelionėms, galite pasinaudoti mūsų siūloma paslauga ir iškviesti mobilųjį telefonų servisą tiesiai į jūsų namus, ofisą ar kitą jums patogią vietą.

Serviso darbo laikas adresu Naugarduko g. 95 yra nuo pirmadienio iki penktadienio, 10:00–18:00 val., ir šeštadieniais, 10:30–15:00 val.

Taip, mes teikiame neribotos trukmės garantiją visiems pakeistiems ekranams. O baterijoms ir krovimo lizdams garantija yra suteikiama 6 mėnesių laikotarpiui.

Ne, CantStop.lt servisas remonto procese Jūsų duomenų nepaliečia, todėl jie išsaugomi. Tačiau už visą įrenginio turinį, SIM korteles bei apsaugines plėveles Can’t Stop atsakomybės neprisiima.

Klientams ypatingai svarbu, kad jų telefono taisymas truktų kiek įmanoma trumpiau. Remontuojant Samsung Galaxy S8 modelį, pasitelkiame savo profesionalus – technikus su patirtimi Apple įrangos srityje, tad dažniausiai remonto darbus atliekame per mažiau nei 15 minučių. Lankantis mūsų stacionarioje parduotuvėje, vykstant Samsung Galaxy S8 remontui, maloniai kviečiame mėgautis skania kava ir pasiūlysime pagalbą renkantis naują dėklą ar kitus priedus. Už visus atliktus remonto darbus suteikiame neribotos trukmės garantiją.

Kokius Samsung Galaxy S8 remonto darbus atliekame?

Mūsų mobilijų telefonų servisas teikia platų remonto paslaugų asortimentą. Paslaugų spektras gali variuoti atsižvelgiant į Samsung įrenginio modelį, tačiau visiems modeliams galime pasiūlyti šias paslaugas:

  • Čipų taisymas ir keitimas
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimas
  • Programinės įrangos atnaujinimas
  • Ekrano ir stiklo keitimas
  • Galinių dangtelių keitimas
  • Garsiakalbių remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Pagrindinių, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymas
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų remontas

Informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas galite gauti skambučiu arba elektroniniu paštu. Jei jums reikia skubaus Samsung Galaxy S8 telefono remonto ir jis neįsijungia, kviečiame naudotis mūsų vizitų užsakymo sistema. Mūsų specialistai atvyks į jūsų nurodytą vietą Vilniuje ir atliks reikalingus remonto darbus per maždaug 15 minučių.

Mūsų draugai: