Samsung Galaxy Z Flip

Greičiausias ir patogiausias Samsung Galaxy Z Flip taisymas Vilniuje. Mes – savo srities profesionalai, pasiruošę padėti jums, kai to reikia, čia ir dabar! Skiriame nuo konkurentų tuo, kad greitai reaguojame į iškilusias problemas ir jas sprendžiame kuo skubiau. Mes ne tik laukiame, bet ir atvažiuojame į vietą su visu mūsų įrankių arsenalu, todėl jūsų Samsung Galaxy Z Flip bus sutvarkytas greitai ir profesionaliai per 15 minučių.

Samsung Galaxy Z Flip taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
470,70 €
Baterijos keitimas
65,50 €
USB jungties modulio keitimas
57,40 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
112,50 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy Z Flip remontas – greitai ir kokybiškai

Samsungo telefonai yra unikalūs, jautrūs ir ypatingi įrenginiai, kurių remontas reikalauja daug dėmesio ir profesionalumo. Beveik visiems remonto darbams reikalingi specialūs įrankiai, kad būtų galima atlikti kokybišką darbą.

Cantstop Samsungo taisykla Vilniuje jau daugiau nei vienerius metus atlieka įvairius remonto darbus, įskaitant Samsungo baterijos pakeitimą, ekrano keitimą, garsiakalbio sutaisymą, Face ID remontą ir daugybę kitų.

Nepaisant to, kad mūsų prioritetą visuomet sudaro darbų kokybė, dėl didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų specialistai atlieka remonto paslaugas greitai.

Remonto trukmė priklauso nuo pačio gedimo pobūdžio. Jei reikės pakeisti Samsung Galaxy Z Flip ekraną arba krovimo lizdą, tai užtruksime iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy Z Flip telefonas susidūrė su drėgmės ar „skendo” problema, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Be abejonės, jei ekranas yra be linijų ar kitų defektų, mes jį atnaujinsime be jokių problemų. Visos kainos pateiktos šiame puslapyje – čia.

Cant Stop telefonų taisyklų punktas, įsikūręs Naujamiesčio rajone, randasi netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Dirbtuvės yra patogiai pasiekiamos automobiliu, nes jos yra greta gatvės, kur galima patogiai sustoti.

Jei dėl įvairių priežasčių negalite atvykti arba tiesiog neturite laiko važinėti – visada galite iškviesti mobiliąją telefonų taisyklą į namus, biurą ar bet kurią kitą jums patogią vietą.

Dirbame nurodytu adresu nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Žinoma. Visiems pakeistiems ekranams suteikiame neribotą garantiją, o baterijoms bei krovimo lizdams – garantiją 6 mėnesiams.

Ne, mūsų servisas CantStop.lt remonto metu nepaliestų jūsų duomenų, todėl jie išliks saugūs. Tačiau dėl visos informacijos, kurią turite įrenginyje, įskaitant SIM korteles ir apsaugines plėveles, CantStop servisas neprisiima atsakomybės.

Kiekvienam klientui svarbu, kad telefono taisymas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų profesionalūs specialistai, turintys patirties su Apple įranga, atlieka daugumą Samsung Galaxy Z Flip remontų per 15 minučių. Stacionarioje taisykloje, kol vyksta jūsų Samsung Galaxy Z Flip remontas, galėsite mėgautis skaniu kavos puodeliu ir pasirinkti naują dėklą ar kitą priedą. Visiems remonto darbams suteikiame neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy Z Flip remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla teikia įvairiausius remonto paslaugas. Paslaugų asortimentas gali skirtis priklausomai nuo to, kokio modelio Samsung įrenginį reikia taisyti. Visiems modeliams teikiame šias paslaugas:

  • Čipų tvarkymas/keitimas
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimas
  • Programinės įrangos perrašymas
  • Ekranų ir stiklų keitimas
  • Nugarėlių keitimas
  • Garsiakalbio remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Namų, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymas
  • Mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų taisymas.

Visą informaciją apie paslaugas suteiksime telefonu arba el. paštu. Taip pat, jei jums reikia skubios pagalbos dėl Samsung Galaxy Z Flip remonto ir telefonas negali būti naudojamas, visuomet galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų meistrai atvyks jūsų nurodytu adresu Vilniuje ir suremontuos telefoną per 15 minučių.

Mūsų draugai: