Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Sparčiausias ir patogiausias Samsung Galaxy Z Flip3 5G taisymas Vilniuje atliekamas mūsų ekspertų komandos. Mes esame šios srities specialistai, pasiruošę akimirksniu suteikti jums reikalingą pagalbą. Mūsų pranašumas prieš kitus yra greitas atsakas į klientų problemas ir jų operatyvus sprendimas. Ne laukiame, kol problema pasieks mus, bet patys atvykstame pas klientą su visomis būtinomis remonto priemonėmis, užtikrindami, kad jūsų Samsung Galaxy Z Flip3 5G bus taisyklingai sutvarkytas per ne daugiau kaip 15 minučių.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
390,50 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
340,50 €
Baterijos keitimas
75,40 €
USB jungties modulio keitimas
62,60 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
103,20 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy Z Flip3 5G remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung mobiliaisiais telefonais išsiskiria unikaliomis, subtiliomis ir išskirtinėmis savybėmis. Jų taisymas reikalauja ypatingo dėmesio ir aukšto profesionalumo lygio, nes be specializuotų įrankių ir reikiamų žinių neįmanoma kokybiškai atlikti net paprasčiausių remonto darbų.

Mūsų „Cantstop” taisykla Vilniuje jau daugelį metų sėkmingai teikia įvairias Samsung telefonų remonto paslaugas, įskaitant baterijos keitimą, ekrano pakeitimą, garsiakalbio taisymą, Face ID remontą ir daugybę kitų.

Mes visada laikome kokybę savo darbų prioritete, bet dėl mūsų komandos gausios patirties ir išskirtinės kompetencijos Samsung produktų srityje, galime užtikrinti greitą ir efektyvų remonto procesą.

Trukmė, per kurią atliekame remonto darbus, varijuoja atsižvelgiant į gedimo tipą. Samsung Galaxy Z Flip3 5G ekrano pakeitimas ar krovimo jungties keitimas paprastai trunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy Z Flip3 5G telefonas patyrė vandens žalą ar buvo panardintas į vandenį, taisymas gali užtrukti iki dviejų savaičių.

Būtent, jeigu ekranas yra švarus ir be jokių linijų ar dėmių, mes jį pakeisime be jokių sunkumų. Dėl kainų informacijos prašome žiūrėti čia, šioje interneto svetainės dalyje.

Cant Stop telefonų taisykla Naujamiestyje yra vietovėje arti vakarinio aplinkelio, esanti Naugarduko g. 95, Vilniuje. Mūsų dirbtuvės yra patogioje vietoje, netoli gatvės, todėl automobiliui sustoti nebus jokių problemų.

Jei negalite atvykti patys ar tiesiog trūksta laiko, kad atvyktumėte – visada galite pasinaudoti mobiliosios telefonų taisyklos paslaugomis ir iškviesti mus į jūsų namus, biurą ar bet kur kitur, kur jums patogu.

Dirbame pagal nurodytą adresą nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Žinoma. Visiems pakeistiems ekranams suteikiame neribotą garantiją. Baterijoms ir krovimo lizdams taip pat suteikiame 6 mėnesių garantiją.

Ne, CantStop.lt servisas remontu metu nepaliečia jūsų duomenų, todėl jie išliks nepaliesti. Tačiau už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop servisas neatsako.

Klientams yra esminis, kad jų telefono taisymas būtų atliktas kiek įmanoma greičiau. Samsung Galaxy Z Flip3 5G taisymą vykdo mūsų komanda, turinti patirties su Apple produktų taisymu, leidžianti mums daugelį remonto darbų atlikti per mažiau nei 15 minučių. Lankantis mūsų taisykloje, remonto metu, siūlome mėgautis skania kava ir padėsime atrasti naujus aksesuarus ar dėklus jūsų telefonui. Visiems atliktiems remonto darbams suteikiame neribotos trukmės garantiją.

Kokius Samsung Galaxy Z Flip3 5G remonto darbus atliekame?

Mūsų mobiliųjų telefonų servisas teikia įvairiapusiškus remonto paslaugas. Paslaugų spektras gali variuoti priklausomai nuo Samsung įrenginio modelio, tačiau šios paslaugos teikiamos visiems modeliams:

  • Čipų taisymas ir keitimas
  • „No service” ir „No Sim” klaidų šalinimas
  • Programinės įrangos atnaujinimas
  • Ekrano ir stiklo keitimas
  • Galinių dangtelių keitimas
  • Garsiakalbių remontas
  • Baterijų ir krovimo portų keitimas
  • Pagrindinių, garso ir maitinimo mygtukų taisymas
  • Kitų mechaninių ir drėgmės sukeltų gedimų taisymas

Detalesnę informaciją apie mūsų paslaugas pateiksime telefonu ar elektroniniu paštu. Jei jums reikia skubaus Samsung Galaxy Z Flip3 5G remonto ir įrenginys neveikia, mūsų vizito rezervavimo sistema leidžia greitai užsisakyti meistrų atvykimą į jūsų nurodytą vietą Vilniuje, kur remontas bus atliktas per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: