Samsung Galaxy Z Fold2

Greičiausias ir patogiausias Samsung Galaxy Z Fold2 remontas Vilniuje. Mes esame profesionalai savo srityje ir pasiryžę padėti jums, kai to reikia, čia ir dabar! Skiriamės nuo konkurentų tuo, kad operatyviai reaguojame į iškilusias problemas ir sprendžiame jas kiek galime greičiau. Mes nesėdime vietoje – atvažiuojame į vietą su visu mūsų įrankių rinkiniu, todėl Jūsų Samsung Galaxy Z Fold2 bus sutvarkytas labai greitai ir profesionaliai per 15 minutes.

Samsung Galaxy Z Fold2 taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
585,90 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
535,90 €
Baterijos keitimas
72,60 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
180,20 €
Pagrindinės plokštės keitimas
575,40 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy Z Fold2 remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung telefonai yra unikalūs, jautrūs ir išskirtiniai įrenginiai. Jų remontas yra sudėtinga užduotis, reikalaujanti didelio profesionalumo ir dėmesio. Beveik visiems darbams atlikti reikalingi specialūs įrankiai, kad būtų galima kokybiškai atlikti kiekvieną užduotį.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau daug metų atlieka įvairius remonto darbus, įskaitant Samsung baterijos keitimą, ekrano pakeitimą, garsiakalbio taisymą, Face ID remontą ir daugybę kitų.

Mūsų prioritetas visada yra darbų kokybė, tačiau dėl didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų specialistai atlieka remonto paslaugas greitai ir efektyviai.

Remonto trukmė priklauso nuo pačio gedimo pobūdžio. Jei tai yra Samsung Galaxy Z Fold2 ekrano arba krovimo lizdo keitimas, tai užtruksime iki 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy Z Fold2 telefonas patyrė drėgmę ar „skendo” problemą, remontas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Žinoma, jei pats ekrano vaizdas yra be jokių linijų ar dėmių, mes jį atnaujinsime be jokių problemų. Visos kainos pateiktos šiame puslapyje.

Can’t Stop telefonų taisyklų centras Naujamiestyje įsikūręs netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų dirbtuvės yra patogiai prieinamos automobiliu, nes yra greta gatvės, todėl lengva rasti vietą automobiliui.

Jei neturite galimybės atvykti arba trūksta laiko važinėjimams, visada galite užsakyti mobilųjį telefonų taisyklų paslaugų iškvietimą į namus, biurą ar kitą jums patogią vietą.

Mes dirbame nurodytu adresu nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Taip, visiems ekranų pakeitimams suteikiame neribotą garantiją, o baterijoms bei krovimo lizdams garantijos trukmė yra 6 mėnesiai.

Ne, mūsų servisas CantStop.lt remontu metu nepaliestų jūsų duomenų, todėl jie išliks nepakitę. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad už visą įrenginyje esančią informaciją, įskaitant SIM korteles ir apsaugines plėveles, CantStop servisas neprisiima jokios atsakomybės.

Kiekvienam klientui yra svarbu, kad telefono taisymas būtų atliktas kuo greičiau. Mes, CantStop.lt, atliekame Samsung Galaxy Z Fold2 remontą su patyrusiais specialistais, kurie yra žinomi savo profesionalumu, ypač Apple įrangos srityje. Daugumą remontų galime atlikti per 15 minučių. Stacionarioje mūsų taisykloje, kol vyksta jūsų Samsung Galaxy Z Fold2 remontas, galėsite mėgautis skania kava ir pasirinkti naują dėklą ar kitus aksesuarus. Visiems atliktiems remontams suteikiame neribotą garantiją.

Kokius Samsung Galaxy Z Fold2 remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų taisykla teikia įvairiausias remonto paslaugas, kurios priklauso nuo konkretaus Samsung modelio, kurio reikia taisyti. Vis dėlto, visiems modeliams siūlome tokius darbus kaip:

  • „Čipų” tvarkymas/keitimas
  • „No service” ir „No Sim” problemų sprendimas
  • Programinės įrangos perrašymas
  • Ekranų ir stiklų keitimas
  • Nugarėlių keitimas
  • Garsiakalbių remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Namų, garso reguliavimo, įjungimo mygtukų taisymas
  • Taip pat remontuojame visus kitus mechaninius gedimus ir drėgmės pažeidimus.

Dėl išsamesnės informacijos apie paslaugas galite susisiekti su mumis telefonu ar el. paštu. Jei jums reikalingas skubus Samsung Galaxy Z Fold2 remontas ir telefonas neveikia, visuomet galite pasinaudoti mūsų vizito rezervavimo sistema. Mūsų meistrai atvyks į jūsų nurodytą adresą Vilniuje ir suremontuos telefoną per 15 minučių.

Mūsų draugai: