Samsung Galaxy Z Fold3

Greičiausias ir patogiausias Samsung Galaxy Z Fold3 remontas Vilniuje. Mes esame šios srities profesionalai, pasirengę padėti jums čia ir dabar! Mes išsiskiriame iš konkurentų tuo, kad greitai reaguojame į kylančias problemas ir sprendžiame jas kuo greičiau. Mes nebelaukiame, o nedelsdami atvykstame į vietą su visais reikalingais įrankiais, todėl jūsų Samsung Galaxy Z Fold3 bus sutvarkytas labai profesionaliai per 15 minučių.

Samsung Galaxy Z Fold3 taisymas
Rezervuoti
Ekrano keitimas
594,20 €
Ekrano komplekto keitimas, kai LCD be pažeidimų
544,20 €
USB jungties modulio keitimas
85,70 €
Vaizdo kameros modulio keitimas
141,90 €
Pirminė techninė įrenginio patikra
18 €
Programinės įrangos atnaujinimas
18 €

Taip, ne tik paimti, bet atvažiavę pas Jus, sutvarkysime įrenginį iškarto vietoje iki 15 min. Kvieskite meistrus adresu https://cantstop.lt/rezervacija

Samsung Galaxy Z Fold3 remontas – greitai ir kokybiškai

Samsung telefonai yra unikalūs, jautrūs ir išskirtiniai įrenginiai. Jų taisymas yra užduotis, reikalaujanti didelio dėmesio ir profesionalumo. Beveik kiekvienam darbui reikalingi specialūs įrankiai, kad būtų galima tinkamai atlikti visus darbus. Be tinkamų žinių ir įrankių, net menkiausio darbo kokybiškai nepavyks atlikti.

Cantstop Samsung taisykla Vilniuje jau ne vienerius metus vykdo įvairius remonto darbus, įskaitant Samsung baterijos keitimą, ekranų keitimą, garsiakalbių taisymą, Face ID remontą ir kitus.

Nepaisant to, kad mūsų pagrindinis prioritetas visada yra darbų kokybė, dėl didelės patirties ir specializacijos šioje srityje mūsų technikai taip pat yra labai greiti.

Remonto trukmė priklauso nuo pačio gedimo pobūdžio. Jei tai yra Samsung Galaxy Z Fold3 ekrano ar krovimo lizdo keitimas, atliksime jį per 15 minučių. Tačiau, jei jūsų Samsung Galaxy Z Fold3 telefonas patyrė drėgmės poveikį arba buvo vandens „skendęs”, taisymas gali užtrukti iki 2 savaičių.

Be abejo, jei ekranas neturi jokių linijų ar dėmių, atnaujinsime jį be jokių problemų. Visos kainos nurodytos šiame tinklalapyje.

Mūsų telefonų taisykla „Cant Stop” Naujamiesčio rajone yra patogioje vietoje, netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Mūsų darbo vieta yra lengvai pasiekiamas automobiliu, ir yra vietų automobiliui patogiai sustoti.

Jei neturite galimybės atvykti arba paprastai trūksta laiko kelionėms, visada galite užsakyti mobilaus telefono taisyklą iškviesti į namus, biurą ar bet kokią kitą jums patogią vietą.

Mūsų dirbtuvės yra atidarytos nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00) nurodytu adresu.

Žinoma. Visiems naujai pakeistiems ekranams mes suteikiame neribotą garantiją. Baterijoms ir krovimo lizdams garantija yra 6 mėnesiai.

Ne, CantStop.lt servisas remonto metu nepaliečia Jūsų duomenų, todėl jie išliks nepakitę. Tačiau už visą įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles CantStop servisas neatsako.

Kiekvienam klientui yra svarbu, kad telefono remontas būtų atliktas kuo greičiau. Samsung Galaxy Z Fold3 taisymą atlieka mūsų profesionalai, kurie yra patyrę su Apple įranga, todėl daugumą remontų galime atlikti per 15 minučių. Kol laukiama, kol jūsų Samsung Galaxy Z Fold3 telefonas bus sutvarkytas, stacionarioje taisykloje galėsite mėgautis skaniu kavos puodeliu ir pasirinkti naują dėklą ar kitus priedus. Visiems remonto darbams suteikiama neribota garantija.

Kokius Samsung Galaxy Z Fold3 remonto darbus atliekame?

Mūsų telefonų remonto tarnyba siūlo įvairiausius paslaugų rinkinius. Dauguma galimų darbų gali skirtis priklausomai nuo to, kurio modelio Samsung įrenginį reikia taisyti. Vis dėlto, visiems modeliams teikiame tokius paslaugų rinkinius:

  • Čipų tvarkymas/keitimas
  • „No Service” ir „No Sim” problemų taisymas
  • Programinės įrangos perkėlimas
  • Ekranų ir stiklų keitimas
  • Nugarėlių keitimas
  • Garsiakalbio remontas
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimas
  • Home, garso reguliavimo, įjungimo mygtukų taisymas
  • Taip pat taisome visas kitas mechanines gedimus ir drėgmės pažeidimus.

Visą informaciją apie mūsų paslaugas galite gauti telefonu ar el. paštu. Be to, jei jums reikalingas skubus Samsung Galaxy Z Fold3 remontas, ir telefonas neveikia, galite visada užsakyti mūsų meistrų vizitą naudodamiesi mūsų rezervavimo sistema, ir jie atvyks į jūsų nurodytą adresą Vilniuje ir suremontuos per 15 minučių.

Mūsų draugai: