Samsung S10 Plus

Optimaliausias ir sparčiausias Samsung S10 Plus taisymas Vilniuje. Mūsų ekspertų komanda, pasižyminti dideliu profesionalumu, yra pasirengusi jums padėti bet kuriuo metu. Mūsų pranašumas prieš konkurentus yra greitas reagavimas į klientų problemas ir jų sprendimas kuo efektyviau. Dėl mūsų mobilumo galimybės, mes galime atvykti pas jus su visa reikalinga įranga, užtikrinant, kad jūsų Samsung S10 būtų sutaisyti itin greitai, dažniausiai greičiau nei per 15 minučių.

Samsung S10 plus taisymas Vilniuje ir Kaune
Rezervuoti
Atvažiavimas Vilniaus ir Kauno rajone
4.99 €
LCD ekrano ir sensorikos keitimas (Originali dalis)
259.99 €
Galinio stiklo keitimas
39.99 €
Baterijos keitimas
59.99
Krovimo lizdo ketimas

Ne tik paimame jūsų įrenginį, bet ir galime atvykti tiesiai pas jus, kad sutaisyti Samsung S10 vietoje, ir tai paprastai užtrunka ne ilgiau kaip 15 minučių. Norėdami užsakyti meistrų vizitą, apsilankykite mūsų rezervacijos svetainėje https://cantstop.lt/rezervacija/, ir mes pasirūpinsime, kad jūsų įrenginys būtų operatyviai sutvarkytas.

Samsung S10 Plustaisymas

Samsung S10 Plus remontas vyksta greitai ir efektyviai, pabrėžiant aukštą darbų kokybę. Samsung telefonai yra žinomi dėl savo unikalumo, subtilumo ir išskirtinumo, o jų remontas reikalauja ypatingo dėmesio ir profesionalumo. Mūsų servisas užtikrina, kad visi remonto darbai atliekami naudojant specializuotus įrankius ir turint reikiamas žinias, kad net sudėtingiausi gedimai būtų šalinami kokybiškai.

Mūsų Cantstop taisykloje, esančioje Vilniuje, jau daugelį metų sėkmingai atliekami įvairūs Samsung S10 Plus remonto darbai, įskaitant baterijos keitimą, ekrano atnaujinimą, garsiakalbio taisymą, Face ID remontą ir daugelį kitų. Dėl mūsų specialistų patirties ir išskirtinio dėmesio technologijų naujovėms, visi remonto darbai atliekami ne tik kokybiškai, bet ir greitai, kad jūsų telefonas veiktų kaip naujas.

Trukmė, per kurią bus atliktas Samsung S10 Plus remontas, tiesiogiai priklauso nuo aptikto gedimo. Ekrano keitimas ar krovimo lizdo taisymas paprastai užtrunka iki 15 minučių, o tai reiškia, kad šie darbai gali būti atlikti greitai ir efektyviai. Tačiau, jei jūsų Samsung S10 Plus patyrė dregmės žalą ar buvo panardintas į vandenį, remontas gali užimti iki dviejų savaičių. Tai susiję su būtinybe atidžiai išdžiovinti ir patikrinti visus įrenginio komponentus, kad būtų užtikrintas saugus ir veiksmingas gedimo šalinimas.

Jeigu ekranas veikia be linijų ar kitų dėmių, mes galime jį atnaujinti be jokių problemų. Visos kainos už šiuos ir kitus remonto darbus yra nurodytos mūsų internetinėje svetainėje.

Can’t Stop telefonų taisykla Naujamiestyje yra įsikūrusi netoli vakarinio aplinkelio, adresu Naugarduko g. 95, Vilnius. Dirbtuves randasi greta gatvės, tad patogu atvykti ir automobiliu – bus kur patogiai sustoti.

Jeigu neturite galimybės atvykti, arba parastai trūksta laiko važinėjimams – visada galite išsikviesti mobiliąją telefonų taisyklą į namus, biurą, ar bet kokią kitą jums patogią vietą.

Nurodytu adresu dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (10:30-15:00).

Can’t Stop telefonų taisykla, esanti Naujamiestyje, adresu Naugarduko g. 95, Vilniuje, yra patogi vieta lankytis tiek automobiliu, tiek kitomis transporto priemonėmis, nes yra netoli vakarinio aplinkkelio ir turi patogią stovėjimo vietą.

Jei neturite galimybės atvykti ar trūksta laiko, mūsų paslaugos yra dar patogesnės dėl mobiliosios taisyklos, kuri gali atvykti tiesiai pas jus – į namus, biurą ar bet kurią kitą jums patogią vietą.

Dirbame šiomis valandomis: pirmadieniais – penktadieniais nuo 10:00 iki 18:00 ir šeštadieniais nuo 10:30 iki 15:00, siekdami užtikrinti, kad galėtumėte pasinaudoti mūsų paslaugomis jums patogiu metu.

Mūsų telefonų taisykla remonto metu neperžiūri ir nepaliečia jūsų asmeninių duomenų, todėl jūsų informacija išliks saugi. Tačiau reikia paminėti, kad už įrenginyje esančią informaciją, SIM korteles ir apsaugines plėveles servisas neprisiima atsakomybės.

Klientams yra labai svarbu, kad jų Samsung S10 remontas būtų atliktas kuo greičiau. Mūsų profesionalų komanda, turinti patirties su įvairia elektronika, įskaitant Apple įrangą, yra pasirengusi atlikti daugumą remontų darbų per iki 15 minučių. Lankantis mūsų stacionarioje taisykloje, mes ne tik greitai sutvarkysime jūsų Samsung S10, bet ir pasiūlysime jums skanią kavą bei padėsime išsirinkti naujus aksesuarus, pavyzdžiui, dėklą. Visiems atliktiems remonto darbams suteikiame neribotą garantiją.

Atliekame platų Samsung S10 Plus remonto paslaugų spektrą, įskaitant:

  • Čipų taisymą ar keitimą
  • „No service” ir „No Sim” problemų šalinimą
  • Programinės įrangos atnaujinimą
  • Ekrano ir stiklo keitimą
  • Nugarėlės keitimą
  • Garsiakalbio remontą
  • Baterijų ir krovimo lizdų keitimą
  • Home, garso reguliavimo ir įjungimo mygtukų taisymą
  • Kitų mechaninių gedimų ir drėgmės pažeidimų šalinimą

Detalesnę informaciją apie paslaugas galite gauti kreipdamiesi telefonu arba el. paštu. Jei jums reikalingas skubus Samsung S10 Plusremontas ir telefonas neveikia, mūsų vizito rezervavimo sistema suteikia galimybę greitai gauti reikiamą pagalbą. Mūsų specialistai atvyks į jūsų nurodytą vietą Vilniuje ir sutvarkys įrenginį per iki 15 minučių.

Mūsų draugai: